Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
4
119

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Apartament 1 camera, 30 mp, et 1, mobila noua, aragaz, frigider, masina spalat, mobilat si utilat complet. Blocul din spatele satuii cu 1 picior de pe take ionescu, aproape de facultatea de medicina si farmacie ( 5 min). Apa calda si incalzire de la reteaua orasului, internet + cablu tv.

30 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
4
19

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

De inchiriat in Calea Sagului. Access rapid la mijloace de transport in comun. Dispune de o suprafata utila de 26mp si era la etajul 3. Se primesc si animale de companie.

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă pe str. Avram Iancu în Dumbrăveni
16
6

Casă pe str. Avram Iancu în Dumbrăveni

Această casă pe un singur nivel și curte dreapta, situată pe un teren de 730 mp își așteaptă noii proprietari ca să îi redea frumusețea de altădată. Casa are o suprafață utilă generoasă, având 3 camere generoase, o bucătărie, cămară, baie și o veranda închisă. În curte există un garaj și dependințe ...

357 EUR/m2 | 140 m2

Central, Dumbraveni, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - Etaj 1 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - 53mp - bloc nou cu lift - constructie finalizata
6
1

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere - parter - 43mp - ideal sediul firma - 74.500 Euro
10
3

Apartamentul este situat intr-un bloc contruit in anul 2009, la limita dintre Timisoara si Giroc, toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Se compune dintr-un hol de intrare, living open space cu bucataria, ...

1733 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere - 75 mp - bloc nou - Timisoara Nord - 127.000 euro
6

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp + terasa 6 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus ...

1693 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere poarta 6
3

Apartament 4 camere poarta 6

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 4 camere, suprafata utila 93 mp, bloc construit in 2009. Este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, majoritatea vecinilor sunt tineri. Zona in care este situat apartamentul este Faleza Sud ( Poarta 6) , la 50 metri de statia ...

1720 EUR/m2 | 93 m2

Poarta6, Constanta, Constanta

Ap.2 camere - bucatarie inchisa - bloc nou (finalizat) - parcare inclusa
9
1

Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si un balcon generos de 10 mp, fiind situat intr-un imobil nou, cu design contemporan si structura solida. Este compartimentat eficient, avand hol de intrare, living, bucatarie inchisa, dormitor si baie. Toate camerele au acces direct la balcon. Finisajele ...

1939 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 cam - bloc nou - parcare inclusa - 90.000 Euro
11
1

Ap.2 cam - bloc nou - parcare inclusa - 90.000 Euro

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, tip open space, avand o suprafata utila de 53 mp, situat intr-un imobil nou, recent intabulat, construit integral din caramida. Compartimentarea este practica si bine gandita, fiind alcatuita din hol de acces, baie, living cu bucatarie open space ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
1

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro
11
2

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera costin georgian-metrou la scara blocului
4

garsoniera costin georgian-metrou la scara blocului

garsonieră la gura de metrou Costin Georgian, etaj 1, decomandată ,curată ,bloc de garsoniere.Garsonieră este ideală pentru o persoană , blocul este reabilitat termic.Are termopane, aer condiționat și este mobilată

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera 1 decembrie-metrou 3 minute
9
2

garsoniera 1 decembrie-metrou 3 minute

garsoniera la 3 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Etaj 10 din 10 bloc mixt, curat si reabilitat. Se poate viziona cu un telefon in prealabil. Garsoniera se inchiriaza incepand cu 1 Mai 2026

33 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera grigorescu-modern-metrou 5 minute
18
1

garsoniera grigorescu-modern-metrou 5 minute

garsoniera piata Nicolae Grigorescu, etaj 9 10, utilata si mobilata complet, igienizata recent, 2 minute metrou, aproape de toate mijloacele de transport in comun,

33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera barajul bicaz -metrou costin georgian 5 minute-modern
5

garsoniera pe bld.1 Decembrie vizavi de AutoPerugia. Dispune de mobilier nou, aragaz,hota, AC, TV,frigider,mașină de spălat. Scara de bloc curata si vecini liniștiți. Etj 2 10, 2 lifturi La 5 min de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian. In apropiere:LIDL, KAUFLAND, Spălătorii auto, Parcul ...

33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti