Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de inchiriat in zona Titan
8
131

Apartament 3 camere de inchiriat in zona Titan

Inchiriez apartament 3 camere decomandate, etaj 1,68mp, bloc de 4 etaje. La 5 minute de statia de metrou TITAN si Galeriile Titan. Mijloace de transport in comun: tranvai 19 si 23, autobuze 253, 311, 101, 1 La 10 minute de Mall Park Lake, Lidl, Mega Image, Piata Minis, Piata Nicolae Grigorescu.

68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tei
3
13

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Tei vis a vis de Kaufland ,cu o suprafata de 36mp,etaj 3.Garsoniera este complet mobilata si utilata

36 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
2

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1878 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL
13

CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un imobil in Orasul Valenii de Munte pe strada principala cu o suprafata teren de 360 mp. acesta are o suprafata utila de 77 mp si este compartimentat astfel ; hol baie bucatarie dormitor living Imobilul este ideal pentru diverse domenii ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Valenii de Munte, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă SMART / 5 camere, teren 720 mp, fotovoltaice 13 kW, Aradul Nou
16

Îți propun spre vânzare o casă modernă situată în Aradul Nou, ideală pentru o familie care caută confort, eficiență energetică și dotări premium. Proprietatea este amplasată pe un teren de 720 mp, se vinde mobilată și utilată și este pregătită pentru mutare imediată. Compartimentare: 4 dormitoare | ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Arad, Arad

Apartament modern de inchiriat Str. Daliei complex Revolution Residence
10

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat pe strada Daliei, intr-un cartier rezidential nou, aproape de Vivo Mall Baia Mare, intr-o zona linistita si foarte apreciata. Apartamentul are o suprafata de 53 mp si este situat la etajul 2 din 4, intr-un bloc nou construit in 2024, dotat cu lift. Locuinta ...

53 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

TEREN PRETABIL ACTIVITATI COMERCIALE ,DESCHIDERE LA SOSEAUA TULCEI
4

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere un teren amplasat in apropiere de reprezentanta Class , intr-o zona comerciala intens circulata , cu deschidere de aprox 100m la Soseaua Tulcei. Terenul se poate inchiria pentru termen lung , pretabil activitati comerciale de orice fel. Pentru detalii ...

15,000 m2

nord, Ovidiu, Constanta

Vând teren intravilan în Simeria, zona industrială 1

Vând teren intravilan în Simeria, zona industrială

Vând teren în Simeria, jud.Hunedoara, 3905 mp, în zona industrială, acces auto, curent trifazic Detalii la telefon

3,905 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament cu 1 camera de inchiriat
5

Apartament cu 1 camera de inchiriat

Inchiriez apartament cu 1 camera , baie si bucatarie , balcon. Apartament in bloc nou. Incalzirea pe termoficare , termostat reglabil. Loc de parcare inclus. Aer conditionat in apartament. Se inchireaza mobilat - utilat. Capacitate 3 persoane. Pentru detalii va rog sa ne contactati telefonic. Se ...

1 m2

Oradea, Bihor

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Vând teren extravilan, comuna Tulucești, județul Galați
2

Vând teren extravilan, comuna Tulucești, județul Galați

Vând teren extravilan în comuna Tulucești, jud. Galați, în suprafață de 15.500 mp, Tarla 14, Parcela 2 14 și 9.000 mp, Tarla 16, Parcela 2 1. Pretabil activități agricole. Acte disponibile. Preț ușor negociabil.

15,500 m2

Tulucesti, Galati

Inchiriez spatiu comercial la parter, str.  G. Cosbuc  vis a vis de scoala nr. 11, intre 50 si 80  m
16

Inchiriez spatiu comercial la parter, str. G. Cosbuc vis a vis de scoala nr. 11, intre 50 si 80 m

Oferim spre inchiriere spatiu modern si versatil, ideal pentru birouri sau activitati comerciale, perfect pentru antreprenorii care doresc sa isi personalizeze locatia in functie de nevoile businessului. Spatiul poate fi finisat si compartimentat la cerintele clientului ndash; configuratia interioara ...

50 m2

central, Baia Mare, Maramures

50 m2

central, Baia Mare, Maramures

Spatiu 1950 mp ,depozitare si productie soseaua de centura Chitila
3

Spatiu de depozitare si productie situat in zona de nord - vest a Bucurestiului cu acces facil la soseaua de centrua Chitila. Spatiu in suprafata totala de 1950 mp Suprafata teren 4000 mp Suprafata depozitare si productie de 1400 mp cu o inaltime de 6 m Suprafata birouri de 400 mp dispusi pe P+1

1,950 m2

Chitila, Ilfov

Apartament cu 2 camere decomandate la casa in zona ultracentrala Sibiu
11

Atum Imobiliare va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere decomandate si foarte spatioase, pod si pivnita, situat la etajul 1 al unei case din zona ultracentrala, Sibiu. Imobilul in care se afla locuinta nu este clasificat monument istoric insa are elemente de patrimoniu, precum luminator ...

Sibiu, Sibiu

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/
5

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/

Se inchiriaza spatiu modern pentru birouri situat intr-o cladire de tip Business Class A+, amplasata in zona Traian, Bulevardul Nicolae Balcescu di Rm Valcea, la doar cateva minute de principalele institutii si puncte de interes din oras. Spatiul are o suprafata de 50 mp si este complet amenajat Dotari ...

50 m2

traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vanzare apartament cu 2 camere, cartier Micro38, etaj 3
10

Vanzare apartament cu 2 camere, cartier Micro38, etaj 3

Agentia imobiliara Familia va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate in Micro38. Imobilul se afla la etajul 3 intr-un bloc curat si bine intretinut, finalizat undeva in anul 1974. Zona plina de natura si aer proaspat, ideala pentru cei ce-si doresc un mediu linistit si relaxant. ...

Galati, Galati

 Apartament spațios 2 camere, decomandat, Mazepa – etaj 8, cu lift
9
1

Apartament spațios 2 camere, decomandat, Mazepa – vedere panoramica, etaj 8, bloc cu lift Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa, la etajul 8/10, într-un bloc cu lift, construit în anii ’80. Localizare excelentă: ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

48.000 Euro casa+teren (in concesiune) 804 mp in com Branistea
8
2

48.000 Euro casa+teren (in concesiune) 804 mp in com Branistea Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare, in exclusivitate, o proprietate solida, proiectata cu grija pentru necesitatile unei familii moderne, in comuna Branistea, al carei proiect a inceput in anul 2018. Constructia casei are ...

593 EUR/m2 | 81 m2

Branistea, Galati

Vanzare garsoniera, Tiglina 1,(A-uri) pret 35.000EUR, etaj 4
7
1

Agentia Imobiliara Familia va ofera la vanzare o garsoniera situata in Tiglina 1. In aceasta zona se afla supermarket-uri, statii de autobuz cat si de taxi, unitati de invatamant, piata din Tiglina, cat si o promenada de magazine de tot felul. In apropiere de afla de asemenea Faleza Dunarii si Parcul ...

1400 EUR/m2 | 25 m2

Galati, Galati

Inchiriere spatiu comercial cu terasa Melchisedec Residence
8
1

Inchiriere spatiu comercial cu terasa Melchisedec Residence

Vă propunem spre închiriere un spațiu cu potențial comercial, situat la parterul unui imobil nou – Melchisedec Residence, într-o zonă centrală și intens circulată. Proprietatea are o suprafață utilă de 74 mp și este compartimentată în 3 camere, beneficiind de două căi de acces, aspect ideal pentru desfășurarea ...

74 m2

ultracentral, Galati, Galati

57.900 € Apartament 2 camere | Mobilat & utilat | STRADAL | Țiglina3
6

57.900 € | Apartament 2 camere | Mobilat & utilat | STRADAL | Țiglina 3 – Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona „Flora”, la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea