Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Dristor
5
74

Garsoniera de vanzare in zona Dristor

Garsoniera decomandata 42 mp in zona Dristor apropiere mall Vitan , cu acces la metroul dristor 4-5 minute, apropiere de rond Alba Iulia , garsoniera se vinde mobilata si utilata complet.Bloc din anul 1988 , reabilitat termic, costuri mici.Sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1500 EUR/m2 | 42 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
CABINET MEDICAL AUTORIZAT CLADIREA CAS BRASOV
20

CABINET MEDICAL AUTORIZAT CLADIREA CAS BRASOV

Astazi va invit sa descoperiti o oportunitate rara in inima centrului financiar-administrativ al Brasovului, pe strada Mihail Kogalniceanu, in cladirea CNAS. Va prezint o afacere la cheie in domeniul stomatologic — un cabinet medical complet mobilat si echipat cu toate dotarile necesare desfasurarii ...

5043 EUR/m2 | 115 m2

Centrul Civic, Brasov, Brasov

Promovat
Garsonieră Inel 2
5

Garsonieră Inel 2

Agenția Locuințe de Vis, vă propune spre vânzare o garsonieră decomandata, dublă, in Constanta, zona Inel II, lănga Cora, la SR uri. Zona este linistită, cu farmacii non-stop, magazinul Carrefour si statii de autobuz in apropiere. Are cadastru si intabulare, se vinde mobilata si utilata, are 30 M p și ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere la cheie cu parcare subterana!
7
2

Apartament 3 camere la cheie cu parcare subterana!

Va oferim spre vânzare, în exclusivitate, un apartament modern, situat la etajul 2/4 al unui bloc nou cu lift, în ansamblul rezidențial Beta Residence. Detalii apartament: • Suprafață: 47 mp utili + balcon deschis • Compartimentare: living cu bucătărie open-space, 2 dormitoare, baie cu geam și dressing • Se ...

2660 EUR/m2 | 47 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Centru-aproape de Hotel Ceahlau
9

Centru-aproape de Hotel Ceahlau

Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697

1056 EUR/m2 | 54 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament de 2 camere, 2 bai, parcare, terasa cu vedere spre lac, Pipera
10

Cauți un apartament premium cu vedere la lac, terasă și parcare inclusă în Pipera? DEB REAL ESTATE HOMES îți propune spre închiriere un apartament elegant și spațios, cu 2 camere, având o suprafață totală de 90 mp, situat în proiectul boutique Waterfront Residence, pe Str. Erou Șerban Ion nr. 38A. Proprietatea ...

60 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
5

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
4

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vila cu 8 camere de vanzare, teren 1580mp, Zona Praid
20

Vila cu 8 camere de vanzare, teren 1580mp, Zona Praid

TLB Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, tip pensiune, situată într-o zonă liniștită din Praid, cu o priveliște superbă spre pădure. Proprietatea este ideală pentru locuire, investiție turistică sau casă de vacanță. Date generale: Teren: 1.580 mp Suprafață totală construită: ...

427 EUR/m2 | 780 m2

Praid, Harghita

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere de vânzare   Sector 4, Cheile Turzii
16

Apartament 2 camere de vânzare Sector 4, Cheile Turzii

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Sector 4 Cheile Turzii. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil cu regim de înălțime P+5E, construit în anul 2021, dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 52,5 mp și o suprafață ...

2373 EUR/m2 | 59 m2

Sector 4, Bucuresti

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

2cam.58 mp.parcare acoperita, et.3, mobilat,utilat
10

2cam.58 mp.parcare acoperita, et.3, mobilat,utilat

Imobiliare Brici Oradea închiriază în EXCLUSIVITATE: -apartament situat la et.4 cu acoperiș situat în Cartier Nufărul , str. Liszt Ferencz -1 dormitor spațios mărit si izolat cu 1 balcon -bucătărie închisă , cămară, -1 baie cu vană și aerisire geam -living luminos cu ieșire pe balcon -hol spațios ...

50 m2

Oradea, Bihor

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 cam in vila p+1 Green Residence, 1 Decembrie
10

Apartament 4 cam in vila p+1 Green Residence, 1 Decembrie

Excelenta prin experienta! Propunem spre vanzare un apart de 4 camere duplex intr-o vila cu etaj in complexul rezidential Green Residence din 1 Decembrie. Apartamentul dispune de centrala termica, instalatie de aer conditionat, este anvelopat termic si se vinde complet mobilat si utilat. Proprietatea ...

1 Decembrie, Ilfov

Spatiu comercial zona Jiului de inchiriat pretabil Salon Birou
3

Excelenta prin experienta! Spatiu comercial de inchiriat situat in zona Jiului ndash; Bucurestii Noi, ideal pentru activitati de infrumusetare, birouri sau alte servicii profesionale. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui imobil construit in anul 2004 si beneficiaza de acces lateral, oferind ...

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Ferma de vanzare , zona Dambu
10
2

Ferma de vanzare , zona Dambu

Siena Imobiliare va prezinta spre vanzare o ferma de pasari , amplasata pe un teren extravilan de 4.000 mp in zona Dambu , pe care sunt construite , un saivan pentru pasari , spatiu de locuit de 40 mp ( spatiu de relaxare , bucatarie , baie ) , terasa de 24 mp , platforma betonata pentru spatiu de ...

13 EUR/m2 | 4,000 m2

Baicoi, Prahova

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697