Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat, Giroc | Etaj 1 | Pod integral | Parcare
15

ARES Home Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, într-un imobil nou (2025), la etajul 1. Cu o suprafață utilă de 50 mp și compartimentare decomandată, apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Punctul forte: pod cu acces ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vila de Lux 7 camere, Ideala rezidențial + afacere, zona Ultracentral, Arad
19
1

Elegance Imobiliare vă prezintă o proprietate de investiție și rezidențială rară: vilă individuală (structură D+P+1, 445 mp construiți / 233 mp teren) amplasată într-o zonă Ultracentrală a Aradului. Această proprietate pe colț oferă flexibilitatea de a îmbina locuința de lux cu un spațiu comercial/de ...

1031 EUR/m2 | 445 m2

Arad, Arad

Promovat
 garsoniera in zona Ghencea.
3
14

garsoniera in zona Ghencea.

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Ghencea. Este situata intr-o zona linistita, aproape de mijloace de transport, in zona se regasesc mai multe spatii comerciale, dispune de o suprafata de 33 mp,etaj 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Rog seriozitate.

33 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
apartament Stefan cel Mare Direct dezvoltator
11

apartament Stefan cel Mare Direct dezvoltator

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

4450 EUR/m2 | 94 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Puchenii Mari 27

Puchenii Mari

Puchenii Mari, sat Pietrosani, jud Prahova, teren 2500 mp, deschidere 10 m la marginea satului, proprietar.

Pietrosani, Prahova

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului
8

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Alunisului,etaj 2,suprafata totala 34 mp,semidecomandat,aparat aer conditionat,gaz la usa,pret 48000 euro,tel.07 arata numarul

1412 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare, teren 1000 mp. in Voluntari
20

Casa de vanzare, teren 1000 mp. in Voluntari

Excelenta prin experienta ndash; casa ideala pentru familia dvs. in Voluntari Va propunem spre achizitie o casa cu regimul de inaltime P+M situata intr-o zona linistita din centrul orasului Voluntari. Aflata adiacent strazii Ecaterina Teodoroiu, accesul se face rapid catre Sos. Voluntari, Bd. Eroilor ...

Voluntari, Ilfov

Apartament in vila de vanzare in zona Mosilor - Armeneasca
10

Apartament in vila de vanzare in zona Mosilor - Armeneasca

Top Estate Team va propune spre vanzare un apartament cu potential deosebit, situat intr-o vila interbelica din zona Calea Mosilor ndash; Armeneasca. Proprietatea are o suprafata utila de 84 mp si este compusa din 3 camere spatioase, cu inaltime specifica cladirilor interbelice, 2 balcoane, baie, bucatarie ...

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Casa zona centrala  - Sfanta Vineri, Pitesti
6
4

Casa zona centrala - Sfanta Vineri, Pitesti

O oportunitate rară intr o zona CENTRALA, dar ferita de agitatia orasului, cu POTENTIAL de TRANSFORMARE - LOCATIA - zonă centrală - Sfanta Vineri - acces facil - la strada principala, dispusa pe un singur nivel - teren + poziționare - 126 mp teren - structură existentă (avantaj) - toate utilitatile ...

1939 EUR/m2 | 67 m2

Pitesti, Arges

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
3

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

3 camere decomandate, Bistrita lac, Bacau
12

3 camere decomandate, Bistrita lac, Bacau

.Apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, ofera confort si functionalitate intr-o zona linistita din Bistrita Lac. Locuinta este dotata cu centrala termica proprie, geamuri termopan (inclusiv balcon inchis cu termopan), usi interioare realizate pe comanda, finisaje moderne precum ...

1373 EUR/m2 | 67 m2

bistrita lac, Bacau, Bacau

Apartament 2 camere First Estates | Pipera | Comision 0
9

Apartament 2 camere First Estates | Pipera | Comision 0

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în complexul rezidențial First Estates Pipera, una dintre cele mai apreciate dezvoltări din zona de Nord a capitalei.Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații generoase și finisaje de calitate, fiind ideală atât pentru ...

3276 EUR/m2 | 56 m2

Voluntari, Ilfov

Garsoniera decomandata ,zona Anda
6

Garsoniera decomandata ,zona Anda

COD VA 41544 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre Vanzare ,in localitatea Constanta, zona Anda ,o garsoniera decomandata , cu suprafata utila de 24 mp ,situata la etajul 2 4 . Imobilul este mobilat si utilat complet . Pretul vanzarii este de 52.000 euro. Pentru mai multe detalii despre oferta ...

2167 EUR/m2 | 24 m2

Constanta, Constanta

De vanzare casa in localitatea Gelu
7
3

De vanzare casa in localitatea Gelu

Am de vanzare casa in localitatea Gelu, casa din 1960, din vaiuga, partea din fata casei este renovata in 1979. Suprafata casei este de 196 mp, casa are teren 1906 mp, front stradal 20 ml. Casa are 3 camere, hol, baie, bucatarie, termopane, gresie, faianta, podele laminate, garaj, anexe, gradina cu pomi. ...

36 EUR/m2 | 1,906 m2

Gelu, Timis

Adunatii Copaceni - Troitei | teren 6 525 mp | zona in dezvoltare
10

Se vinde teren de 6.525 mp situat în localitatea Adunații Copăceni, în proximitatea Străzii Troiței, într-o zonă aflată în plină dezvoltare, la doar ~20 km de București. Locația beneficiază de acces facil la infrastructura rutieră, utilități în apropiere și potențial ridicat pentru investiții rezidențiale ...

6,525 m2

Adunatii-Copaceni, Giurgiu

2 camere, Complexul Studentesc!
8

2 camere, Complexul Studentesc!

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, nedecomandat, confort 2, situat in cartierul , zona , intr-un imobil construit in anul 1978 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 43 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: 682 ...

Timisoara, Timis

...LIBERA unica spatiu mare si parcare...Vila cu prestanta in locatie eleganta Pache!!!
10

OPORTUNITATE VILA UNICA SPATIOASA LIBERA CU COMISION 0% Libera spatiu mare si parcare in vila cu prestanta in locatie eleganta. IMPORTANT !!! Proprietatea va fi predata igienizata la cheie. Spatiu mare si parcare vila unica cu prestanta in locatie eleganta Pache Mosilor. Resedinta exclusivista ...

296 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Proprietate istorică ultracentrală   universitate   pța. rosetti
6
1

Proprietate istorică ultracentrală universitate pța. rosetti

Se oferă spre vânzare o proprietate UNICĂ, situată în zona centrală a Municipiului București, pe strada Vasile Lascăr nr. 9, Sector 2 Universitate - Piața Rosetti, adiacent noului proiect RADISSON RED Bucharest Old Town. Imobilul este format din două corpuri de clădire construite în anul ...

3215 EUR/m2 | 311 m2

Piata+Universitatii, Sector 2, Bucuresti

Chisinau sp cpm pt. depozitare/logistica/marketplace
8

Chisinau sp cpm pt. depozitare/logistica/marketplace

Chisinau, spatiu comrcial in suprafata de 325 mp util pt. depozitare/logistica/marketplace Spatiul este dispus astfel: 46 m.p. la parter cu 2 cai de acces si lift de marfa intern propriu si 279 mp la subsol. Poate fi folosit ca hub logistic - depozitare / magazin online Utilitati: -curent trifazic propriu -apa/canal -grup ...

325 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare, Campina Prahova
8

Apartament de vanzare, Campina Prahova

Agentia imobiliara PH Imob, va propune spre vanzare, un apartament cu doua camere, semidecomandat, situat in zona Ultracentrala a Municipiului Campina, situat la etajul 9, avand suprafata utila totala de 54.73 mp, din care 7.00 mp balconul, compartimentat astfel: Living - 17.00, dormitor - 12.14 mp, ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

ultracentral, Campina, Prahova

Apartamente moderne cu 3 camere,scara interioara | Complex Studentesc
12

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente noi cu 3 camere in zona Complexului Studentesc. Datorita pozitionarii strategice apartamentele se preteaza atat pentru inchiriere cat si pentru locuit. La parterul imobilului sunt spatii comerciale. Apartamentele se desfasoara pe o suprafata ...

2394 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Apartament exclusivist intr-un imobil premium, Andrei Muresanu
16

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, amplasat in cartierul Andrei Muresanu, intr-o zona exclusiv de case, recunoscuta pentru liniste, intimitate si standardul ridicat al locuirii. Proprietatea este situata intr-un imobil intim, cu doar 2 apartamente, oferind un cadru restrans ...

4500 EUR/m2 | 125 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Casă individuală, P+1, 126mp, garaj, 589mp teren, Cartierul Primaverii
20
1

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la GRI: 298.200 EUR (TVA INCLUS) - Varianta la CHEIE: 338.000 EUR (TVA INCLUS În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, ...

2367 EUR/m2 | 126 m2

Sacalaz, Timis

Salvează căutarea