Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Lipovei
8
1

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Lipovei

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, etajul 4.4, Lipovei. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 45 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - dormitor - bucatarie deschisa - baie cu cada si geam Vecinatati: - ...

1767 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă modernă de vânzare în Târgu Jiu
9

Casă modernă de vânzare în Târgu Jiu

**Casă modernă de vânzare în Târgu Jiu (Cartier Primaverii)** Agentia Imobiliară Casa Ta vă propune spre vânzare o casă elegantă, tip Mediteraneean, cu o suprafață de 125 mp, situată pe un teren de 550 mp, cu deschidere de 16 metri. Construită în 2025, această proprietate se remarcă prin designul contemporan ...

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Spațiu comercial / Afacere La Cheie
20

Spațiu comercial / Afacere La Cheie

Afacere la cheie de vânzare – Vânători, Tg. Neamț | Azil, clinică sau sală evenimente (DN 15B) Se oferă spre vânzare proprietate tip afacere la cheie, situată în comuna Vânători, în apropiere de Tg. Neamț, cu deschidere și acces facil din DN 15B. Se oferă posibilitate de plată în rate. Proprietatea ...

437 EUR/m2 | 1,132 m2

Vanatori-Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de inchiriat in zona Tineretului cu centrala proprie
7
4

Apartamentul de 3 camere din zona Tineretului oferă un spațiu luxos, cu finisaje moderne și mobilier de calitate. Include living luminos, dormitoare elegante, bucătărie utilată complet și baie modernă. Beneficiază de centrală termică proprie pentru un confort optim. Balconul oferă o zonă de relaxare, ...

76 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex Mediteranean, Dumbravita, 5 camere, finisaje premium,casa SMART
20

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare o jumătate de duplex în stil mediteranean, o proprietate premium situată într-o zonă rezidențială liniștită din Dumbrăvița, dar foarte bine conectată la toate punctele de interes. Proprietatea impresionează prin designul elegant, compartimentarea inteligentă ...

2096 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare Teren Intravilan 1000MP In Satu Mare,Strada Gorunului
7

Agentia Imobiliara Noua Casa va ofera oportunitatea de a cumpara un teren intravilan situat in Satu Mare, într-o zonă în dezvoltare pe strada Gorunului, ideal pentru construcție locuință sau investiție. ATENTIE! Terenul este imprejmuit de jur imprejur cu gard,fundatie din beton. Suprafață: 1000 mp Front ...

1,000 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Bd. Pallady - spatiu 180mp pt birouri si depozitare et. 1
6

Bd. Pallady - spatiu 180mp pt birouri si depozitare et. 1

Imobiliar Expert Grup va prezinta spre inchiriere un spatiu de 180 mp, ideal pentru birouri, depozit sau productie usoara, situate intr-o zona usor accesibila, pe bd. Th. Pallady, cu metrou si mijloace de transport in imediata apropiere. Inaltimea spatiilor este h=4,2m. Spatiile sunt situate la etajul ...

180 m2

Sector 3, Bucuresti

Investește într-un cartier în dezvoltare, în inima Aradului!
9

Descoperă o oportunitate unică de investiție în inima Aradului! Îți prezentăm un cartier în plină dezvoltare. Acest cartier se află într-o zonă cu un potențial imens de creștere și dezvoltare. Situat în centrul orașului, acesta beneficiază de accesibilitate excelentă către principalele artere de transport ...

374 m2

uta, Arad, Arad

Apartament 3 camere decomandate zona Tomis 3
7

Apartament 3 camere decomandate zona Tomis 3

cod VA 41271 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate 2 grupuri sanitare zona Tomis 3 avand o suprafata de 70mp,situat la etajul 4,simplu,intretinut,gaze,aer conditionat,cadastru,intabulare,se vinde la pretul de 129000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 07 arata numarul

1843 EUR/m2 | 70 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Proprietar Teren de 502m  Izvorani - Ilfov
5

Proprietar Teren de 502m Izvorani - Ilfov

Direct proprietar Oportunitate unică de investiție în Izvorani - Ilfov! Teren de 502m pe Strada Mihai Eminescu 49a Pret: 1 Localizare: goo.gl maps LxDEXeCiSzq6LeEu6 Situat la doar 40m de lacul Snagov și în proximitatea unor atracții deosebite, cum ar fi Centrul Olimpic Român Sydney 2000 ...

502 m2

Izvorani, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat 85 mp in Vlaicu la ,,Z"-uri, renovat, mobilat
10
14

Original Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat confort 1 compus din: 2 camere, bucatarie spatioasa, camara de alimente, baie, balcon mare de 7 metri inchis in termopan, debara, situat la un etaj intermediar pe Calea Aurel Vlaicu zona Lebada, la ,,Z -uri, panorama splendida, suprafata ...

1043 EUR/m2 | 70 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Spațiu birou ultracentral,s.u.207 mp, renovat, 4 încăperi,2 băi,?, nemobilat
10
6

IMOBILIARE BRICI INCHIRIAZA IN EXCLUSIVITATE Spatiu de birou ultracentral compus din : 4 încăperi vitrate, 2 holuri de legătură, 2 băi, 1 bucătărie mobilată, dotată, et.2, nemobilat, in suprafata de 207mp. Exista disponibilitate de parcari libere, parcari de domiciliu libere intre orele 8-16 și ...

18 m2

Centru Civic, Oradea, Bihor

Casa zona Monument
4

Casa zona Monument

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa Str,Gloriei,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 50 mp,deschidere 7ml,2 camere,bucatarie,hol,anexa,foisor,pret 85000 euro,tel.0747698898

1700 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Închiriez apartament 2 camere Mamaia Nord
9
2

Închiriez apartament 2 camere Mamaia Nord

Apartament de inchiriat Mamaia Nord strada Prelungirea D24 nr.4 Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu acces pe terasa din living si dormitor. Vedere laterala la mare , situat la 1 minut de mers pe jos de plaja, zona Kazeebo. Plaja este cu nisip fin si nu este modificata Apartamentul ...

63 m2

Mamaia, Constanta

2 camere premium, bloc nou, parcare subterană   zona Metro - prima inchiriere
16
1

2 camere premium, bloc nou, parcare subterană zona Metro - prima inchiriere

ID intern APCJ246976 EDIL Florești vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o construcție nouă, amplasată într-o zonă foarte bine cotată din Florești, în imediata apropiere de Metro, cu acces rapid către Cluj-Napoca și principalele puncte de interes. Locația este ideală pentru ...

53 m2

Floresti, Cluj

Complex rezidențial modern în Florești, acces rapid Cluj
13
1

Complex rezidențial modern în Florești, acces rapid Cluj

ID intern APCJ245559 Pozele atasate sunt cu titlu de prezentare. Finisajele pot fi alese de catre client din gama oferita de dezvoltator. Ansamblu rezidențial modern situat în Florești, zona Stadionului de fotbal, cu acces rapid spre Cluj-Napoca, ce oferă echilibrul perfect între liniște și acces ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

Hala Industrială de Vânzare sau Închiriere – Măgureni, Prahova
6

Firma oferă spre vânzare sau închiriere hală industrială situată în comuna Măgureni, județul Prahova, într-o zonă industrială cu acces facil către DN1 și principalele rute de transport. Detalii proprietate: Suprafață hală: 216 mp Anexe: aprox. 20 mp Clădire birouri: 40 mp Suprafață teren: ...

394 EUR/m2 | 216 m2

Magureni, Prahova

Oportunitate - Vila tip duplex - finisaje de lux - Comuna 1 Decembrie
10

Buna ziua, Va propunem spre vanzare o superba vila individuala tip duplex cu dotari si finisaje LUX. Vila se compune din doua unitati locative, fiecare dintre acestea fiind la vanzare. Se pot achizitiona impreuna sau separat. Pretul per fiecare unitata locativa este de 265.000 euro. Suprafata terenului ...

707 EUR/m2 | 375 m2

1 Decembrie, Ilfov

    - Ap 2 cam, ansamblu nou.
6
4

- Ap 2 cam, ansamblu nou.

Apartament 2 camere, 56 mp utili + un balcon de 6 mp utili, situat la etajul 2, într-un ansamblu nou vis-a-vis de Brico Depot. Apartamentul este prevazut cu centrala termica, termopane, este mobilat și utilat complet, foarte bine intretinut. Este prevazut cu loc de parcare. Preț , Mai multe informații ...

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar
14

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Str. Emil Costinescu, în zona Carrefour, la etajul 2. Apartamentul este orientat către sud-vest, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Este foarte bine întreținut și oferă un ambient plăcut și confortabil. Se închiriază ...

55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună
1

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună

Spațiu comercial, poziționat ultracentral, Str. Mihai Eminescu. Este prevăzut cu CT, TMP, are 20 mp și s-a dat recent un var. Se pretează în special pentru birouri. Preț 300 euro lună. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

20 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea