Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, eta 4/4, situat in zona Dorobantilor din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1988 si are o suprafata utila de aproximativ 65 mp cu 2 balcoane inchise. Acoperisul ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan Poiana
5

Teren Intravilan Poiana

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un teren Intravilan cu o suprafata de 1308 mp cu o deschidere de 17mp. Este ideal pentru constructia unei case individuale, cu curte, gradina, terasa sau foisor. Deschiderea generoasa permite multiple variante de proiect, inclusiv casa parter sau P+1. Terenul ...

1,308 m2

Poiana, Constanta

Promovat
Garsoniera Piata Progresu
16

Garsoniera Piata Progresu

Va propunem spre inchiriere o garsoniera spatioasa, situata in cartierul Giurgiului, zona Piata Progresu. Garsoniera are o suprafata totala de 31 mp, este confort 1, situata la etajul 7 din 9 #537;i dispune de: - camera luminoasa #537;i bine compartimentata, - grup sanitar, Imobilul este amplasat intr-o ...

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament la casa cu 3 camere in zona Piata Cluj din Sibiu
14

Apartament la casa cu 3 camere in zona Piata Cluj din Sibiu

Se vinde apartament la casa cu 2 camere, cu o suprafata utila de aproximativ 85 mp (105 mp totali), situata in Piata Cluj din Sibiu, intr-o zona rezidentiala linistita si bine conectata. Proprietatea este perfecta pentru o familie sau un cuplu care cauta spatiu generos, confort modern si proximitate ...

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare Teren Intravilan 1000MP In Satu Mare,Strada Gorunului
7

Agentia Imobiliara Noua Casa va ofera oportunitatea de a cumpara un teren intravilan situat in Satu Mare, într-o zonă în dezvoltare pe strada Gorunului, ideal pentru construcție locuință sau investiție. ATENTIE! Terenul este imprejmuit de jur imprejur cu gard,fundatie din beton. Suprafață: 1000 mp Front ...

1,000 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Investește într-un cartier în dezvoltare, în inima Aradului!
9

Descoperă o oportunitate unică de investiție în inima Aradului! Îți prezentăm un cartier în plină dezvoltare. Acest cartier se află într-o zonă cu un potențial imens de creștere și dezvoltare. Situat în centrul orașului, acesta beneficiază de accesibilitate excelentă către principalele artere de transport ...

374 m2

uta, Arad, Arad

Apartament 3 camere decomandate zona Tomis 3
7

Apartament 3 camere decomandate zona Tomis 3

cod VA 41271 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate 2 grupuri sanitare zona Tomis 3 avand o suprafata de 70mp,situat la etajul 4,simplu,intretinut,gaze,aer conditionat,cadastru,intabulare,se vinde la pretul de 129000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 07 arata numarul

1843 EUR/m2 | 70 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Proprietar Teren de 502m  Izvorani - Ilfov
5

Proprietar Teren de 502m Izvorani - Ilfov

Direct proprietar Oportunitate unică de investiție în Izvorani - Ilfov! Teren de 502m pe Strada Mihai Eminescu 49a Pret: 1 Localizare: goo.gl maps LxDEXeCiSzq6LeEu6 Situat la doar 40m de lacul Snagov și în proximitatea unor atracții deosebite, cum ar fi Centrul Olimpic Român Sydney 2000 ...

502 m2

Izvorani, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat 85 mp in Vlaicu la ,,Z"-uri, renovat, mobilat
10
14

Original Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat confort 1 compus din: 2 camere, bucatarie spatioasa, camara de alimente, baie, balcon mare de 7 metri inchis in termopan, debara, situat la un etaj intermediar pe Calea Aurel Vlaicu zona Lebada, la ,,Z -uri, panorama splendida, suprafata ...

1043 EUR/m2 | 70 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Spațiu birou ultracentral,s.u.207 mp, renovat, 4 încăperi,2 băi,?, nemobilat
10
6

IMOBILIARE BRICI INCHIRIAZA IN EXCLUSIVITATE Spatiu de birou ultracentral compus din : 4 încăperi vitrate, 2 holuri de legătură, 2 băi, 1 bucătărie mobilată, dotată, et.2, nemobilat, in suprafata de 207mp. Exista disponibilitate de parcari libere, parcari de domiciliu libere intre orele 8-16 și ...

18 m2

Centru Civic, Oradea, Bihor

Casa zona Monument
4

Casa zona Monument

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa Str,Gloriei,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 50 mp,deschidere 7ml,2 camere,bucatarie,hol,anexa,foisor,pret 85000 euro,tel.0747698898

1700 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Închiriez apartament 2 camere Mamaia Nord
9
2

Închiriez apartament 2 camere Mamaia Nord

Apartament de inchiriat Mamaia Nord strada Prelungirea D24 nr.4 Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu acces pe terasa din living si dormitor. Vedere laterala la mare , situat la 1 minut de mers pe jos de plaja, zona Kazeebo. Plaja este cu nisip fin si nu este modificata Apartamentul ...

63 m2

Mamaia, Constanta

2 camere premium, bloc nou, parcare subterană   zona Metro - prima inchiriere
16
1

2 camere premium, bloc nou, parcare subterană zona Metro - prima inchiriere

ID intern APCJ246976 EDIL Florești vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o construcție nouă, amplasată într-o zonă foarte bine cotată din Florești, în imediata apropiere de Metro, cu acces rapid către Cluj-Napoca și principalele puncte de interes. Locația este ideală pentru ...

53 m2

Floresti, Cluj

Complex rezidențial modern în Florești, acces rapid Cluj
13
1

Complex rezidențial modern în Florești, acces rapid Cluj

ID intern APCJ245559 Pozele atasate sunt cu titlu de prezentare. Finisajele pot fi alese de catre client din gama oferita de dezvoltator. Ansamblu rezidențial modern situat în Florești, zona Stadionului de fotbal, cu acces rapid spre Cluj-Napoca, ce oferă echilibrul perfect între liniște și acces ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

Hala Industrială de Vânzare sau Închiriere – Măgureni, Prahova
6

Firma oferă spre vânzare sau închiriere hală industrială situată în comuna Măgureni, județul Prahova, într-o zonă industrială cu acces facil către DN1 și principalele rute de transport. Detalii proprietate: Suprafață hală: 216 mp Anexe: aprox. 20 mp Clădire birouri: 40 mp Suprafață teren: ...

394 EUR/m2 | 216 m2

Magureni, Prahova

Oportunitate - Vila tip duplex - finisaje de lux - Comuna 1 Decembrie
10

Buna ziua, Va propunem spre vanzare o superba vila individuala tip duplex cu dotari si finisaje LUX. Vila se compune din doua unitati locative, fiecare dintre acestea fiind la vanzare. Se pot achizitiona impreuna sau separat. Pretul per fiecare unitata locativa este de 265.000 euro. Suprafata terenului ...

707 EUR/m2 | 375 m2

1 Decembrie, Ilfov

    - Ap 2 cam, ansamblu nou.
6
4

- Ap 2 cam, ansamblu nou.

Apartament 2 camere, 56 mp utili + un balcon de 6 mp utili, situat la etajul 2, într-un ansamblu nou vis-a-vis de Brico Depot. Apartamentul este prevazut cu centrala termica, termopane, este mobilat și utilat complet, foarte bine intretinut. Este prevazut cu loc de parcare. Preț , Mai multe informații ...

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar
14

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Str. Emil Costinescu, în zona Carrefour, la etajul 2. Apartamentul este orientat către sud-vest, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Este foarte bine întreținut și oferă un ambient plăcut și confortabil. Se închiriază ...

55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună
1

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună

Spațiu comercial, poziționat ultracentral, Str. Mihai Eminescu. Este prevăzut cu CT, TMP, are 20 mp și s-a dat recent un var. Se pretează în special pentru birouri. Preț 300 euro lună. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

20 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea