Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Descoperiti Bijuteria Ascunsa a Marii Negre: Apartament de Lux  #238;n Mamaia Nord
9
11

Descoperiti Bijuteria Ascunsa a Marii Negre: Apartament de Lux #238;n Mamaia Nord

0% Comision! Imaginati-va trezindu-va in fiecare dimineata cu sunetul valurilor marii si al brizei sarate care va mangaie obrajii. Acest apartament exclusivist cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, finalizat in 2024, este locul unde visele de vacanta devin realitate. Cu o suprafata utila de 64,84 de ...

1537 EUR/m2 | 52 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Vilă cu curte mare și piscină – ideală pentru familie, Pipera
20

Într-o zonă liniștită din Pipera, cunoscută pentru școlile și grădinițele sale apreciate, această vilă oferă spațiul și libertatea de care o familie are nevoie pentru o viață confortabilă. Curtea generoasă de 1.900 mp creează un cadru ideal pentru copii, joacă în aer liber și momente petrecute acasă, ...

483 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
3
44

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Inchiriem garsoniera confort 1 in Drumul Taberei , zona Valea Ialomitei -Kaufland , parter . Garsoniera este complet mobilata si utilata . Suprafata utila este de 40 mp

32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
43

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Oferim spre inchiriere garsoniera in sectorul 6 zona Drumul Taberei la 5 minute de Parcul Drumul Taberei , garsoniera are o suprafata de 40 mp situata la etajul 3 .

40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spații de birouri, Complex, Fabrica de Bere, Timișoara
4

Spații de birouri, Complex, Fabrica de Bere, Timișoara

ID: CP2977599 Golden Real Estate oferă spre închiriere spații de birouri moderne, situate într-o clădire nouă, destinată exclusiv activităților de birou, pe Bulevardul Eroilor de la Tisa Disponibile începând cu 1 mai 2026 – prima închiriere Suprafață flexibilă, adaptabilă în funcție de necesități ...

35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camer ideal locuinta sau investitie,Ovidiu-Constanta
18

Excelenta prin experienta! Apartament spatios in centrul orasului Ovidiu ndash; ideal pentru locuit sau investitie Iti prezint un apartament cu potential real, situat chiar in centrul orasului Ovidiu ndash; o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie: magazine, transport, scoli si flux constant de oameni. Suprafata ...

Central, Ovidiu, Constanta

Vanzare vila noua 5 camere, Pipera in proximitatea autostrazii A3
7

Vila exclusivista de vanzare ndash; Bucuresti Va prezentam o proprietate deosebita, o vila moderna finalizata in anul 2025, conceputa pentru a oferi un standard ridicat de confort, eleganta si functionalitate. Cu o suprafata construita de 309 mp si o suprafata utila de 220 mp, aceasta proprietate impresioneaza ...

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Bucla
7
1

Apartament 2 camere zona Bucla

Apartament 2 camere in zona Bucla, Baia Mare -Cartier linistit si apreciat -Etaj 3 din 4 -Foarte luminos, lumina naturala toata ziua -2 balcoane cu orientare dubla -Spatios si compartimentat eficient -Ideal pentru familie -Aproape de gradinite si puncte de interes -Acces rapid catre oras -Confort, ...

1264 EUR/m2 | 55 m2

sasar, Baia Mare, Maramures

Casa unde copii cresc liberi: Povestea de pe strada Marin Sorescu
16

Exista case care sunt facute din caramida si mortar, si exista case care sunt tesute si din amintiri. Daca citesti aceste randuri, inseamna ca drumul tau te-a adus exact unde trebuia: la numarul 4, pe strada Marin Sorescu, intr-un loc unde se afla casa care este facuta pentru tine! Nu te uita ca in ...

1654 EUR/m2 | 130 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere · Str. Rahova · 50 mp · Etaj 4
12

Apartament 2 camere · Str. Rahova · 50 mp · Etaj 4

Oferim spre închiriere apartament cu 2 camere, situat pe str. Rahova, într-o zonă rezidențială liniștită, la câteva minute de Piața Rahova. Etaj 4, compartimentare semidecomandat, bucătărie separată. Baia este finisată modern cu duș walk-in. Balconul oferă un spațiu de relaxare, iar pivnița asigură spațiu ...

50 m2

Sibiu, Sibiu

Spatiu de birouri modern de inchiriat Calea Dumbravii
7
1

Spatiu de birouri modern de inchiriat Calea Dumbravii

Spațiu de birouri de închiriat – Calea Dumbrăvii Oferim spre închiriere spațiu de birouri situat într-o clădire nouă, modernă, poziționată excelent pe Calea Dumbrăvii. Imobilul dispune de lift și videointerfon, asigurând confort și siguranță. Spațiul este amplasat la etajul 1 și are o suprafață utilă ...

75 m2

Calea Dumbravii, Sibiu, Sibiu

Pozitie inalta, aproape de vatra satului, Dumbravita, 765mp.
1

IMODIVERS--Vecini pe toate laturile, 765mp, fs 19,7m, Dumbravita-Mures, curent, gaz, apa, canalizare, 164.000E

765 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

1\2 DUPLEX, DE VÂNZARE, 4 camere\CARANSEBEȘ\ ZONĂ CENTRALĂ\JUD.CS
20

COMISION 0% Dana Imobiliare ,vă propune 1\2 a un Duplex,pe un teren de 260mp,situat în zona centrală a orașului Caransebeș ,aproape de Parcul Dragalina. Imobilul are o suprafață utilă de 132 mp, și este dispusă pe Parter + Pod(cu posibilitatea de mansardare), având următoarea compartimentare: ...

1114 EUR/m2 | 132 m2

central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4
8
1

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Micro 4, la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, cu acoperiș în stare excelentă. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 60,7 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din living generos, dormitor, ...

1153 EUR/m2 | 61 m2

Targoviste, Dambovita

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală
9
2

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală

Blitz propune spre vanzare un studio modern, poziționat într-una dintre cele mai căutate zone ultracentrale ale orașului. Imobilul este situat la et 1 din 4 al unui bloc bine întreținut. -Suprafața totală este de 37,01 mp, compartimentarea fiind eficient realizată astfel: -1 dormitor -living spațios ...

2837 EUR/m2 | 37 m2

Craiova, Dolj

Teren intravilan,  2980 MP cu utilitati, Dealu Negru, aproape de Belis
4

Teren intravilan, 2980 MP cu utilitati, Dealu Negru, aproape de Belis

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un teren, intravilan, cu suprafata de 2980 mp, situat in Dealu Negru, Calatele. Terenul are 2 fronturi, cu o lungime de 90 ml, este pozitionat intr-o zona foarte frumoasa a lacalitatii, cu priveliste deosebita asupra zonei. Accesul se face pe un drum din piatra, ...

2,980 m2

Dealu Negru, Cluj

Hale de INCHIRIAT- Tunari (Ilfov) - 7 euro mp
4

Hale de INCHIRIAT- Tunari (Ilfov) - 7 euro mp