Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vanzare Teren intravilan Stefanesti - Primarie str. Campului
7

Oportunitate de investitie cu 0% Comision . De vanzare teren intravilan generos oportunitate pentru investitori si constructori la doar 5 km de Pitesti. Terenul este intravilan, suprafață 3633 mp, amplasat excelent in Stefanesti vis a vis de Primarie pe strada Campului, intr-o zona in plina dezvoltare ...

3,633 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
10

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Va propunem spre vanzare o garsoniera mobilată și utilată, situată pe Calea 13 Septembrie. Garsoniera se află într-un bloc mixt construit în anul 1995.Suprafață: 30mp.Etaj: 2 10.Ideală pentru persoanele care doresc un apartament confortabil, într-o zonă centrală și bine conectată la transportul publ ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere, gradina proprie de 30 mp, zona Braytim - Giroc
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere situat la parter in zona Braytim, Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 63 mp utili + gradina de 30 mp trecuta in CF. Regimul de inaltime al blocului este P+3 etaje. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

2048 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vilă modernă în Cartierul CFR, cu mansardă și garaj
20

Vilă modernă în Cartierul CFR, cu mansardă și garaj

Proprietatea se află în Cartierul CFR, pe strada Vasile Pîrvanu, cu intrare directă din strada principală. Zona e liniștită, dar bine conectată, cu acces rapid către oraș și linii de autobuz. Vila are aproximativ 240 mp utili și o curte de 250 mp, suficient de mare pentru terasă, grădină sau alte amenajări. ...

825 EUR/m2 | 240 m2

CFR, Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim
11
12

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 40mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de hotel IQ, zona Braytim. Pret: 69500 euro Telefon. 0723674418

1655 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

garsoniera titan-metrou 1 minut stradal
4

garsoniera titan-metrou 1 minut stradal

garsoniera in intersectia Titan la un minut de metrou. Pozitie foarte buna. Str. Liviu Rebreanu Garsoniera este mobilata si utilata, gaze, masina de spalat, aragaz, frigider, televizor. Etaj 6; An constructie bloc:1983 Spatii comerciale langa bloc: lidl, mega image, Complex Titan si altele.

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului.
9
7

De vanzare apartament cu 3 camera cu suprafata utila de 56 mp si este compartimentat asftel: - bucatarie - 2 dormitoare - living - baie - loc pt masina de spalat - 2 balcoane inchise Dotari: Mașina de spalat rufe, Aragaz, Cuptor microunde Frigider Mașină de spălat vase Aspirator Aer conditionat. Apartamentul ...

1554 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere Giroc
16
5

3 camere Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

garsoniera dristor-metrou la scara blocului
8

garsoniera dristor-metrou la scara blocului

Garsoniera in stare foarte buna,utilata,scara chiar langa statia de Metrou Dristor.Etaj 8 10,zona liniștită,sigură-fiecare scara din bloc are paza..

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament superb  cu 2 camere  80 m2 zona CENTRALA
5
6

Apartament superb cu 2 camere 80 m2 zona CENTRALA

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 80 mp, situat la etajul 2, se afla intr-o zona ultracentrala vis a vis de Kaufland . Tavanul este foarte înalt ( aproximativ 3.9m) facandu-l foarte spatios si luminos. In acest pret este inclusa si o boxa aflata la subsolul cladirii + ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 cam etaj 2 renovat mobilat Sala Olimpia Complex Studentesc
8
3

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, boxa, situat la etajul 2 din 4, renovat, complet mobilat, zona Olimpia-Complex Studentesc. Pret: 95000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere CURTE  DE 35 MP Braytim Calea Urseni
14
1

Apartament cu 3 camere CURTE DE 35 MP Braytim Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Braytim,in apropierea uzinei de apa de pe Calea Urseni. Apartamentul dispune de 2 dormitoare,living,bucătărie,baie,dressing ,centrala proprie,aer condiționat,35 de m de curte proprie+2 locuri de parcare,suprafara utila fiind de 67 m +35 m curte. Recent ...

2043 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobiltat cu posibilitate de centrala Sagului
11

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vila 4 camere de inchiriat in Loc.Lumina,  Constanta
7

Vila 4 camere de inchiriat in Loc.Lumina, Constanta

COD IV 1629 Agentia EUROEMPIRE IMOBILIARE INTERMED va propune spre inchiriere, in localitatea Lumina, jud. Constanta, o vila, cu suprafata utila de 200 mp + 350 mp teren, si dispune de 3 dormitoare la etaj și o baie , iar la parter living baie și bucătărie , casa este utilată și mobilată complet , cu ...

200 m2

Lumina, Constanta

Apartament cu 2 camere et 1 si parter cu balcon Giroc Aleea cu Plopi
9

Va propunem spre inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 47 mp. Pret. 400 euro Telefon. 0723674418

47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Aleea cu Plopi
4

Va propunem spre inchiriat apartament cu o camera, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp. Pret. 300 euro Telefon. 0723674418

33 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 2, posibilitate de centrala Soarelui
16
2

Va popunem spre vanzarevânzare apartament 3 camere, cu o suprafata de 71 mp utili, situat la etajul 2, 2 bai, 2 balcoane, bucătărie complect renovate, conf. imagini, debara, termopane inclusiv la balcon, clima, incalzire centralizată, de la oraș, posibilitate de centrala. Apartamentul este situat ...

1618 EUR/m2 | 71 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat Musicescu
5

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu o camera, situat in Giroc, in zona Braytim Musicescu, intr-un bloc nou finalizat in 2024. Apartamentul are o suprafata utila de 34 mp si este compartimentat eficient, fiind ideal pentru locuit sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii, ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara la cateva minute benzinaria Eso
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2226 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere et 3 Aradului
10
4

Apartament 2 camere et 3 Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 89900 euro, usor neg Tel: 0723674418

1635 EUR/m2 | 55 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

1 camera mobilata si utilatala 4 minute de biserica Tosca Musicescu
13

De vanzare apartament cu 1 camera mobilat si utilat, tip Studio , situat in Timisoara cartier Braytim, suprafata 32 mp, P+3E+M, un mare avantaj il reprezinta locul de parcare (inscris in CF) Compartimentare -hol de acces -baie cu dus -camera open-space si bucatarie -balcon tip logie, inchis cu tamplarie ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie Bv Cetatii
8

Apartament cu 3 camere centrala proprie Bv Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea