Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă Individuală 5 Camere,  Strada Cireșului, Fundeni Dobroești
20
1

Vilă Individuală 5 Camere, Strada Cireșului, Fundeni Dobroești

Vilă Individuală Premium P+1+M | Dobroești - Fundeni | Comision 0% Wow Me Real Estate vă prezintă, în regim de reprezentare exclusivă și cu 0% comision pentru cumpărător, o oportunitate rară de achiziție pe piața imobiliară actuală: o vilă individuală spațioasă, ideală pentru o familie care își dorește ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Dobroești , Dobroesti, Ilfov

Promovat
3 CAMERE MODERN – BERCENI | MUTARE IMEDIATĂ | FINISAJE PREMIUM
20
1

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni, Mall Grand Arena, la etajul 2 din 8, lift, ✨ Complet mobilat modern – finase premium! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare Pinum ✔ Gresie ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vânzare casă în Bâlteni , Vlăduleni
11
3

De vânzare casă în Bâlteni , Vlăduleni

Adrian Savu din echipa ADimobiliare vă propune spre achiziție o casă spațioasă, situată în comuna Bâlteni, localitatea Vâlduleni, în imediata apropiere a orașului Rovinari. Suprafață construită: 260 mp Suprafață teren: 382 mp Deschidere dublă la două străzi: aproximativ 50 ml Imobilul este compus din ...

75 EUR/m2 | 360 m2

Balteni, Gorj

Promovat
Casa in Breaza--59.900e
20
26

Casa in Breaza--59.900e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde casa in Breaza, central, la doar cateva minute de Mega Image, zona buna, vecini civilizati, acces din strada asfaltata usor accesibil tot timpul anului; --teren 446 mp, perfect plat, nu are acces auto in curte, accesul se poate face doar pietonal pe o alee propritate, ...

749 EUR/m2 | 80 m2

Breaza, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bocsa Montana, Casa mare la strada principala
20
2

Bocsa Montana, Casa mare la strada principala

1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE; - Casa ideala pentru familie extinsa, situata in Bocsa Montana. Vezi 25 foto pe site-ul propriu resita.activimob.ro - Cumparare si prin Credit Ipotecar. - Biroul Imobiliar Activ Imob Bocsa, va prezinta o casa construita din caramida rosie si cruda, pe ...

599 EUR/m2 | 150 m2

est, Bocsa, Caras-Severin

Oravita | Garsoniera PREMIUM | La Cheie | Etj.1 | Usor Negociabil
20
2

Garsoniera la CHEIE - Oravita | 19.500 Euro | Oferta PREMIUM! Daca iti doresti o garsoniera in care sa bagi bani, nervi si rabdarehellip; nu e pentru tine. Aici intri cu bagajul si gata, ai terminat povestea! Se poate cumpara si prin credit ipotecar - in functie de profilul clientului. ...

771 EUR/m2 | 24 m2

vest, Oravita, Caras-Severin

Teren, 608 mp - pretabil : clinica, blocuri, casa - Spitalul Judetean
1
1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - 1 minut Spitalul Judeteean - 2 minute Liceul de Arta - 4 minute canal - 4 minute Ciuperca 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - teren imprejmuit, pretabil : clinica, blocuri, casa - suprafata : 608 mp, deschidere : 13.25 ...

608 m2

1 mai, Craiova, Dolj

Casa cu etaj, teren 357 mp , pretabila - clinica, birouri, locuinta -  zona centrala
4
5

Casa cu etaj, teren 357 mp , pretabila - clinica, birouri, locuinta - zona centrala

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - 1 minut Supermarket Supeco - 2 minute Regia de Apa - 3 minute Gradina Botanica 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - vila cu 2 apartamente, pretabila - locuinta pentru 2 familii, clinica, birouri - teren 357 mp, deschidere ...

1973 EUR/m2 | 113 m2

calea severinului, Craiova, Dolj

2 Cam Modern Fundeni
6

2 Cam Modern Fundeni

De inchiriat apartament 2 camere in Fundeni pe strada Marului 12-14 -Complet mobilat si utilat, gata de mutat. -Centrala proprie, Aer conditionat, loc de parcare. Pentru mai multe detalii, sunati acum!