Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Loc de casă 520 mp, în Săbăreni, lângă București
3

Loc de casă 520 mp, în Săbăreni, lângă București

La 12 Km de Șoseaua de Centură, în Comuna Săbăreni, la aproximativ 800 m de Pădurea Cereanca. Terenul este intravilan cu destinatie rezidentială, locuințe individuale, cu regim de înăltime parter sau P+1. Terenul are suprafata de 520 mp si frontul stradal de 18 m. Rețeaua de curent si cea de gaze sunt ...

520 m2

Sabareni, Giurgiu

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim in EXCLUSIVITATE spre inchiriere un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in PIATA DOINA ( Zona Sagului ). Apartamentul este situat intr-o zona linistita, la 150 m de Piata Doina, farmacii, diverse magazine, la 200 m de supermarketul Profi, clinica ...

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 Camere Conf 1 Et.1 - Micro 3
15
5

Vand 2 Camere Conf 1 Et.1 - Micro 3

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 renovat recent, compus din 2 camere, baie, bucătărie, balcon, hol. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 3, la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje . Suprafață construita - 60 mp. - Usă metalică - ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Micro+III, Resita, Caras-Severin

Promovat
Vila deosebita in Valea Calugareasca
18
4

Vila deosebita in Valea Calugareasca

Vila noua, construita in 2018, mobilata si utilata complet nou, in zona centrala a comunei Valea Calugareasca, formata din 3 dormitoare, dresing, living, baie, bucatarie, holuri, pe o suprafata de teren de 420 mp, si o suprafata utila 140 mp, totul la doar 140000 euro, negociabil. Telefon 072646128 ...

986 EUR/m2 | 142 m2

VALEA CALUGAREASCA, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunt REAL!! Dristor - Park Lake MALL
9
199

Anunt REAL!! Dristor - Park Lake MALL

Garsoniera moderna langa Park Lake MALL 5 min METROU Dristor Etaj 3 din 10. Vecinatati: Titan, Parc IOR, Vitan Mall, Camil Ressu, Baba Novac, Campia Libertatii, Nicolae Grigorescu, Muncii, Vitan Mall, Park Lake MALL, Liviu Rebreanu, Victor Babes, Decebal, Muncii.

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Cetatii
3
64

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

33 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Grivita
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Grivita

Garsoniera de inchiriat in zona Baneasa Greenfield ,situata la etajul 3,cu suprafata de 40 mp,locuinta moderna si bine intretinuta,ideala pentru o persoana sau cuplu. sunati pentru detalii !

40 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament în zona 13 Septembrie
9
3

Apartament în zona 13 Septembrie

Apartament de 72 mp cu 3 camere, situat la etajul 8, în zona 13 Septembrie. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și Wi-Fi. Acces facil la tramvaie și autobuze, la doar câteva minute de Palatul Parlamentului și Parcul Carol.

72 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

De inchiriat garsoniera in zona Medicina
4
19

De inchiriat garsoniera in zona Medicina

Ofer spre închiriere o garsonieră cochetă, situată în imediata apropiere a Universității de Medicină și Farmacie Victor Babeș , ideală pentru studenți, rezidenți sau tineri profesioniști. Este situata la etajul 2 din 4 , cu o suprafata de 30 mp . Aproape de mijloace de transport, supermarketuri, farmacii ...

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere garsoniera  in zona Vitan
5
17

Inchiriere garsoniera in zona Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera confort 1 decomandat, 35 mp, parter, situata la 100 metri de Mall Vitan, stradal pe Calea Vitan, vedere la strada, mobilata si utilata, libera.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Piata Muncii
5
114

Apartament 2 camere in zona Piata Muncii

Ofer spre inchiriere apartament mobilat modern, 50mp, bloc stradal, in apropiere de metrou Piata Muncii, vis-a-vis de spitalul Victor Babes.

50 m2

Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon
4
2

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Pantelimon, Sector 2. Suprafața utilă de 54 mp, etaj 4 10, bloc reabilitat termic, construit în 1980. Acces facil către metrou Pantelimon, Parcul Morarilor și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afiș ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Se inchiriaza apartament cu doua camere in zona Politehnica metrou
5
23

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat , etaj 6, suprafata 50mp utili, la doar 300m de statia de metrou Politehnica ,zona de birouri si blocuri noi. Zona ofera va ofera numeroase facilitati, apartamentul vine la pachet cu un loc de parcare.

50 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Astra
4
11

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Astra

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Astra , in apropiere de Piata Agroalimetara , mijloacele de transport aflandu-se la 3 minute . Apartamentul are o suprafata utila de 45 mp , etajul 2 . Este compelt mobilat si utilat , se accepta animale de companie(de talie mica ). Pentru ...

45 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Inchiriez apartament cu 3 camere zona 13 Septembrie
6
31

Inchiriez apartament cu 3 camere zona 13 Septembrie

Inchiriez apartament cu 3 camere, 87 mp, parc sebastian, str. motoc 2, et. 4 din 8. Se accepta animale de companie si este aproape de mijloacele de transport in comun.

87 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bucovina
3

Apartament cu o camera in zona Bucovina

Inchiriez un aparatment cu 1 camera la etajul 3 in zona Bucovina, cu o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie

30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Titan
4
40

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Se inchiriaza garsoniera 33 mp in zona Titan , se afla in apropiere de metrou. Este intr un bloc mixt la etajul 2 din 4.In apropiere se regasesc mai multe spatii comerciale .

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere de inchiriat in zona Piata Domenii
6
41

2 camere de inchiriat in zona Piata Domenii

Oferim spre inchiriere apartament de 2 camere 48mp, etaj 4 10 utilat si mobilat complet. Sector 1, la 100 m fara de piata Domenii.

48 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea