Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Calea Sagului | Parter | Mobilat
9
3

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat in zona Calea Sagului, vis-a-vis de unitatea de pompieri de pe Bulevardul 16 Decembrie 1989 – o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Apartamentul are o suprafata utila ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere, parcare subterana | terasa 22 mp | Campeador City
5

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si terasa 22 mp, situat la parterul unui bloc cu 7 etaje care v-a fi finalizat anul acesta, intr-un complex de blocuri noi construite. Acesta se desfasoara pe o suprafata utila de 51mp si dispune de o terasa de 22 mp. Confortul ...

1804 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere de vânzare în zona Racadau
20

Apartament cu 1 camere de vânzare în zona Racadau

Descoperă o garsonieră premium situată în cadrul ansamblului Cosmopolit Grace din Brașov – o alegere excelentă pentru cei care își doresc confort, calitate și o locație apreciată din zona Răcădău. Poziționată la etajul 1 din 6, proprietatea beneficiază de orientare estică, oferind lumină naturală generoasă ...

4083 EUR/m2 | 36 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera situata in zona Obor
4
3

Garsoniera situata in zona Obor

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Obor, mobilata si utilata, centrala proprie, etaj 5. Suprafata utila: 28mp Aproape de metrou.

28 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

COMISION 0% Spatiu de birou cu 3 incaperi, 90 mp, zona Telegrafului
7
3

Spatiu de birou cu 3 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Telegrafului. FOXFORT propune spre inchiriere un spatiu de birou functional si elegant, ideal pentru echipe dinamice si profesioniste care isi doresc un mediu de lucru productiv, cu 3 incaperi luminoase, acest birou va ofera flexibilitate ...

90 m2

Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera decomandata mobilata utilata Siretului etaj intermediar
8
1

Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera cu o camera de vanzare, decomandata, 30 mp, zona Siretului, Sibiu. Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera situata intr-una dintre cele mai ravnite zone din Sibiu, ideala in scopul investitieei. Este situata la etaj intermediar, fiind astfel foarte luminata ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului
3
50

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Lujerului situata la etajul 4,la 3-4 minute de mers de metrou. Garsoniera are suprafata de 30mp fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu care doreste un spatiu curat si bine pozitionat aproape de Plaza,tramvai si magazine. Sunati pentru mai multe detalii.

30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului

Oferim apartament cu 2 camere decomandat, 50 mp2, baie, bucatarie inchisa, complet utilata, situat in Calea Aradului la 10 minute de mers fata de Iulius Mall, la etaj 3 5 in bloc izolat recent. Apartamentul este mobilat si utilat complet: masina de spalat, frigider, aragaz, TV, cablu TV+internet, incalzire ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Pallady
5
30

Garsoniera de inchiriat in zona Pallady

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Pallady situata la etajul 5 cu o suprafata de 30 mp , garsoniera se inchiriaza complet mobilata si utilata , dispune de centrala proprie , garsoniera este situata intr-o zona linistita si cu acces facil catre mijloacele de transport Pentru informatii suplimentare ...

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Oferim garsoniera de inchiriat in zona Pacii
3
40

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Pacii

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Pacii situata la etajul 4,la 3-5 minute de mers de metrou.Garsoniera are suprafata de 26mp fiind potrivita pentru o persoana sau un cuplu care doreste acces rapid la transport si magazine. Zona este linistita si bine conectata cu principalele artere.Sunati pentru ...

26 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie  de inchirat in zona Rahova
4
18

Garsoniera cu centrala proprie de inchirat in zona Rahova

Se ofera spre inchiriere garsoniera situata in zona sectorului 5 Rahova la 5 minute de Piata Rahova .Garsoniera are o suprafata de 35 mp situata la etajul 5 , complet mobilata si utilata !

35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Chibrit
3
1

Garsoniera zona Chibrit

Garsonieră, Chibrit Închiriez garsonieră de 30 mp, situată la etajul 4 într-un bloc din zona Chibrit. Stația de metrou 1 Mai se află la doar 5 minute de mers pe jos. Tramvaiele 24 și 45 sunt, de asemenea, aproape, oferind acces facil către Piața Victoriei. Zona este liniștită, cu acces rapid la supermarketuri ...

30 m2

Piata Chibrit, Sector 1, Bucuresti

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera Spatioasa de inchiriat, la 7 minute de statia de metrou Favorit
4
29

Garsoniera Spatioasa de inchiriat, la 7 minute de statia de metrou Favorit 40mp Bloc cu 2 lifturi Linie de troleibuz direct pana la universitate in fata blocului (25 min) Boiler electric de 80 de L, la baie pentru apa calda instant la orice ora, consum foarte mic Aragaz si Masina de spalat noi Frigider Aer ...

40 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat  in zona Piata Victoriei
4
13

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Piata Victoriei

Ofer spre inchiriere apartamnet cu doua camere in Piata Victoriei, pozitionat la parter si cu o suprafata utila de 50 mp. Aceasta dispune de un balcon inchis si se afla in promixitatea statiei de metrou Piata Victoriei. etaj 1

50 m2

Piata%252bVictoriei, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea