Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere mobilate utilate cu debara pivnita zona Turnisor
8

Apartament 3 camere de inchiriat, decomandat, 64 mp, zona Turnisor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Turnisor, aflat la etajul P intr-un ...

64 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vilă cocheta individuala, stil mediteranean, 120 mp, 250 mp teren, Chiajna
4
2

Vila cocheta stil mediteranean, individuala, 4 camere, 3 bai, constructie noua, Chiajna ! Va prezentam spre vanzare o vila individuala cocheta, cu arhitectura in stil mediteranean, situata in Chiajna, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Proprietatea este ideala pentru familii sau pentru tineri ...

2045 EUR/m2 | 110 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera CF.1 zona Confecti, Arad
7

Garsoniera CF.1 zona Confecti, Arad

Elegance Imobiliare vă propune spre achiziție o garsonieră CF1 situată în zona Confectii din Arad, poziționată la etajul 4 din 4, ideală atât pentru locuire, cât și ca investiție sigură. Locuința are o suprafață construită de 37 mp și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare ...

1500 EUR/m2 | 25 m2

Arad, Arad

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan
3
180

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Inchiriez garsoniera in zona TITAN, la 8 minute de metrou ,mobilata modern,utilata complet, semidecomandata, suprafata 34 mp,etaj 6 10, bloc reabilitat termic. Se accepta animale de companie

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Lux 2 Camere Decomandat Dressing Pod Parcare acoperita Zona Braytim
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Lux cu materiale premium, centrala proprie incalzire in pardoseala. Compartimentare : dormitor, dressing, hol, baie cu dus , living open space cu bucataria - suprafață utilă de 50 mp + terasă, amenajat modern și complet mobilat și utilat, exact ca în fotografii. Apartamentul ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Iulius Mall
9

Apartament cu 2 camere, decomandat, bucătărie închisă, mobilat și utilat, centrala proprie, are condiționat, su: 50 mp, situat la parter înalt. Disponibil imediat. La 2 minute de Iulius Mall. Preț: 499 Euro plus ...

50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Bucovina
4
116

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Bucovina

Inchiriez apartament proaspat renovat 2 camere,mobilat si utilat nou,gaze cu o suprafata de 55 mp la etajul 2 . Nu se accepta cu animale de companie. Se inchiriaza pe termen lung.

55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
6

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Spatiu industrial 5030 mp cu toate utilitatile acces auto Sat Sercaia
9
4

Situat intr-o zona industriala dinamica si accesibila, acest teren cu o suprafata de 5030mp ofera un cadru ideal pentru dezvoltarea diverselor operatiuni industriale. Proprietatea este inconjurata de facilitati de transport si logistica, facilitand astfel fluxul eficient de marfuri si materiale. Terenul ...

66 EUR/m2 | 1,205 m2

Sercaia, Brasov

Bucovina apartament cu 3 camere de închiriat
19

Bucovina apartament cu 3 camere de închiriat

Descriere Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, situat la parter, cu o suprafață de 70 mp, în zona Bucovina. Locație excelentă: la doar 3 minute de mers pe jos de liniile de transport 7 și 4, în apropiere de Pizzeria San Marzano. Acces facil către zona Dacia și școli de pe Cetății. Apartamentul ...

70 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartamnet 1 Camere Centrală Proprie Zona Giroc
4

Apartamnet 1 Camere Centrală Proprie Zona Giroc

Apartament cu 1 camere, mobilat și utilat, fiind compartimentat astefel: living cu bucătărie open- space dressing, baie cu cabină de duș, centrala proprie, încălzire în pardoseală, su: 34 mp plus balcon situat la et.1 , plus 1 loc de parcare. Foarte aproape de mijloacele de transport, magazine.Disponibil ...

34 m2

Giroc, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului, Str. Linistei. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, etaj 3, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Zona Girocului
9

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Zona Girocului

Apartament cu 2 camere semi- decomandat, la prima închiriere, mobilat și utilat, centrala proprie nouă, instalație electrică schimbată, recent renovat, su: 54 mp, plus balcon, aer condiționat,, situat la et. 4 din 5, bloc anvelopat, în apropiere de generală 25, foarte aproape de mijloacele transport,în ...

52 m2

Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere cu gradina de 70 mp, in zona Penny Market Giroc - ID V3605
9
3

ID intern: V3605 Apartament cu 2 camere cu gradina de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat Terasa 30 Mp Centrala Proprie Zona Braytim
5

Apartament spatios, modern cu 4 camere, centrala proprie, incalzire in pardoseala, la etajul 3 din 3, bloc nou din 2024, cu 3 etaje , acoperis din tigla, Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Badea Cartan

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Badea cartan, la etajul 1,suprafata de 27 mp, se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul este dotat cu aragaz, masina de spalat, frigider, cuptor. Se afla in apropiere statiilor de transport in comun. La 5 minute de facultatea de ...

27 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
5

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim
7
2

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, bucatarie cu living open- space, dormitor, baie cu geam, hol și terasă, complet mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire prin calorifere, aer condiționat, su: 45 mp plus balcon de 2,45 mp, situat la et. 1 , foarte aproape de toate punctele de interes din ...