Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!

36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Vand apartame,2 canere
6
2

Vand apartame,2 canere

Vânzare apartament 2 camere – Dâmbu Pietros | 58 mp Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, la etajul 9 din 10. Suprafață: 58 mp Compartimentare practică, cu hol pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional. Avantaje zonă: cartier liniștit și ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 0% Comision! Despartit prin camera tehnica! Finisaje la Alegere!
4
1

Preț: 249.900 (negociabil) Suprafață utilă: 130 mp + 2 terase (14 mp),Teren: 351 mp; Predare la cheie, complet finisat cu posibilitatea de personalizare! Localizare & Construcție Proprietatea se află într-o zonă liniștită și bine conectată din Dumbrăvița, cu drum asfaltat și toate utilitățile ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera mobilata utilata de inchiriat 30 mpu zona Valea Aurie
5

Garsoniera 1 camera de inchiriat, semidecomandata, 30 mp, zona Valea Aurie, Sibiu. Avantaje majore al aceste garsoniere: • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 1 camere, semidecomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Valea Aurie, aflata ...

30 m2

Valea Aurie, Sibiu, Sibiu

COMISION 0% 2 Cladiri medicale, una amenajata deja, teren 440 mp, Mosnita Noua
20

Doua cladiri - un singur viitor medical FOXFORT propune spre vanzare 2 cladiri cu destinatie medicala, situate intr-una dintre cele mai cautate zone aflate in plina dezvoltare, in Mosnita Noua, zona centrala, pe un teren generos de 440 mp. Lungimea frontului stradal este de 12,1 ml. Nu se vand doar ...

1941 EUR/m2 | 340 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere etaj intermediar 1 mobilat lift Turnisor Sibiu
12
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Turnisor, Sibiu.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Turnisor, aflat la etajul intermediar 1 intr-un imobil tip bloc cu regimul de inaltime P+4, anul constructiei ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Garsoniera moderna cu balcon de vanzare 32 mp utili | Banu maracine Arad
7
1

Apartament cu o camera de vanzare in Arad, zona Banu Maracine. FOXFORT propune de vanzare garsoniera cocheta cu balcon, complet mobilata si utilata, ideala pentru locuit sau investitie. Situata in Arad, zona Banu Maracine, aflata la etajul 4/4. Zona linistita si usor de conectat cu centrul orasului ...

1778 EUR/m2 | 32 m2

Arad, Arad

Apartament cu 2 camere premium de inchiriat cu garaj in Europa
6

Apartament 2 camere de inchiriat, semidecomandat, 54 mp, zona Europa, Cluj-Napoca.          parcarea se achita separat! TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Europa, aflat la etajul 1 intr ...

54 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere
20
1

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere De vanzare CASA MARE ultracentral 7 camere în Nădlac, situată pe strada Nicolae Balcescu nr.85, la pretul de 93.000 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are o construcție din anul 1903 compusa din ...

281 EUR/m2 | 331 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Vila 6 camere P+M in Nadlac
20
3

Vila 6 camere P+M in Nadlac

VILĂ DEOSEBITĂ DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC – FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! Strada Tudor Vladimirescu colț cu Nicolae Bălcescu Preț: 160.000 EURO – NEGOCIABIL! Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nadlac ✨ O locuință spațioasă, complet utilată și mobilată, ideală pentru familii! Această ...

753 EUR/m2 | 212 m2

Nadlac, Arad

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Garii, aflat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1979, structura beton, material ...

1870 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Casa pentru renovare  in Nadlac cu teren 1472mp
18
2

Casa pentru renovare in Nadlac cu teren 1472mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru renovare cu 1472 mp teren în Nădlac, situată pe strada Ioan Slavici nr.106, la pretul de 31,500 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are 3 camere, hol, baie, camara, ...

174 EUR/m2 | 181 m2

Nadlac, Arad

Apartament de inchiriat 96 mpu 4 camere 2 balcoane 2 bai zona Tilisca
19

Apartament cu 4 camere de inchiriat, semidecomandat, 96 mp, zona Tilisca, Sibiu. Acest apartament de inchiriat face parte din acel tip de apartamente care intri si simti ca ai ajuns acasa. Luminos, linistit, cu o energie buna – perfect daca vrei un loc unde sa te retragi dupa o zi agitata. E simplu, ...

96 m2

Sibiu, Sibiu

Casa mare 3 camere și teren 3600mp în Nădlac la 475m de centura spre autostradă
20
2

NOU PE PIAȚĂ – Casă mare cu 3.600 mp teren în Nădlac Județul Arad la doar 475m de centura spre autostradă! 65.000 euro NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Nicolae Bălcescu nr. 11 – Nădlac Județul Arad La doar 475 m de centura care face legătura cu autostrada! – acces rapid și poziție ...

337 EUR/m2 | 193 m2

Nadlac, Arad

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2  km de granița cu România
19
6

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2 km de granița cu România

De vânzare casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou), la doar 2 km de granița cu România, într-o zonă liniștită și atractivă – str. Nyarfa nr. 11. PREȚ: 29.900 EURO – NEGOCIABIL! ❗️FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață totală teren: 1100 mp, din care: Casă tip duplex, fiecare parte cu intrare ...

516 EUR/m2 | 58 m2

Nadlac, Arad

Casa  4 camere  Strada V.Lucaciu colt  cu I.L. Caragiale in Nădlac
20
4

Casa 4 camere Strada V.Lucaciu colt cu I.L. Caragiale in Nădlac

NOU PE PIAȚĂ! DE VÂNZARE – CASĂ MARE PE COLȚ ÎN NĂDLAC judetul Arad! Strada Vasile Lucaciu nr.80 colț cu Strada Ioan Luca Caragiale Preț: 60.000 euro – negociabil Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Oportunitate excelentă ...

214 EUR/m2 | 280 m2

Nadlac, Arad

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac
19
1

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac

CASĂ MARE + SPAȚIU COMERCIAL PE COLȚ în NĂDLAC la doar 54.000 euro negociabil Cauți o proprietate unde să locuiești și să ai propria afacere? Sau vrei o investiție într-o zonă cu potențial comercial bun? Str. Nicolae Bălcescu nr. 117 – colț cu Str. Vasile Lucaciu poziție excelentă pentru magazin, ...

336 EUR/m2 | 161 m2

Nadlac, Arad

Apartament modern cu 2 camere, la prima inchiriere - zona Aradului
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2023, structura ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern. Pret Negociabil
8
3

. Vindem apartament situat in Braytim (pozitie super buna, merita vazut), bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. fiind bloc ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

ViLA de LUX  cu un DESIGN deosebit in centrul orasului Nadlac
20
3

ViLA de LUX cu un DESIGN deosebit in centrul orasului Nadlac

PROPRIETATE UNICAT ÎN NĂDLAC! ✨ VILĂ DE LUX CU DESIGN DEOSEBIT – CENTRAL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR | PREȚ NEGOCIABIL – 180.000 € Str. 1 Decembrie nr. 30, Nădlac – în imediata apropiere a grădiniței, Poliției și Primăriei Detalii și programări vizionare: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare ...

318 EUR/m2 | 566 m2

Nadlac, Arad

Promovat
0% Comision. jumatate duplex, zid dublu, doar Parter, acoperis tigla
7
4

Vindem imobil tip "duplex", Mosnita Veche, Zona Lidl Nou - Drumul Boilor, ambele proprietati disponibile, zid dublu intre locuinte, cu regim de inaltime Parter, casa pe un singur nivel, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; - suprafata utila de 91 mp ap plus terase in suprafata ...

1867 EUR/m2 | 91 m2

Mosnita Veche, Timis

Salvează căutarea