Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila cu arhitectura florentina | Proprietate rara in zona Dorobanti
20

Exista proprietati care nu pot fi replicate. Nu doar prin locatie, ci prin atmosfera, proportii, teren si arhitectura. Aceasta vila situata pe una dintre cele mai elegante strazi din zona Dorobanti – Capitale este una dintre acele resedinte rare, cu prezenta autentica si identitate proprie, intr-una ...

5631 EUR/m2 | 444 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, zona strazii Dunarii
10

Apartament 3 camere, decomandat, zona strazii Dunarii

Apartament mobilat si utilat, in cladire tip casa, cu 2 apartamente pe curte. Caracteristici: - 1 bucatarie cu parte de living open space - 2 dormitoare - 1 baie cu geam - 1 balcon Utilitati: • masina de spalat rufe • bucatarie complet utilata si mobilata: aragaz, hota, cuptor, frigider • centrala ...

78 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial cu chirias pe termen lung
3

Spatiu comercial cu chirias pe termen lung

Agenția Acord Imobiliar vă propune spre cumpărare un spațiu comercial/birouri/producție P+2, situat in zona industriala Inel 2. Suprafața desfășurată este de 524mp, suprafata utilă totală 489mp (include cele 2 terase de la etajul 1, fiecare cu suprafața de 17mp). Fiecare palier are suprafața de expunere ...

1491 EUR/m2 | 456 m2

Constanta, Constanta

Promovat
 apartament cu o camera - zona Brancoveanu-Elisabetin
3
2

apartament cu o camera - zona Brancoveanu-Elisabetin

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Brancoveanu-Elisabetin,la etajul 1,suparafata de 34 mp, acesta fiind utilat si mobilat complet. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Este ocupabil imediat! Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon afisat! ...

34 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Prima inchiriere, 2 camere, masina de spalat vase, Parcul Circului
9

Apartament elegant si luminos, situat pe strada Strada Județului nr. 15, la etajul 5/8, cu balcon generos de 10 mp si vedere panoramica exceptionala catre parc si centrul orasului. Locuinta este complet mobilata si utilata, cu mobilier realizat la comanda si finisaje premium, ideala pentru persoane care ...

44 m2

Sector 1, Bucuresti

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

De vanzare apartament 2 camere vedere panoramica spre oras
8

De vanzare apartament 2 camere vedere panoramica spre oras

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 45 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.      TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 9 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3511 EUR/m2 | 45 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand teren agricol
2
8

vand teren agricol

vând 2000 mp teren agricol, acces auto, în loc Nufaru. se află la circa 200 m de Dunăre. Se poate vinde în rate lunare.

Ilganii de Jos, Tulcea

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hectare - Jebel Timis
4
3

Teren extravilan de vanzare in Jebel. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu suprafata de 2.69 hectare, situat in localitatea Jebel, judetul Timis. Terenul este amplasat intr-o zona agricola, ideal pentru diverse activitati agricole sau investitii in agricultura. Accesul la teren se face ...

26,900 m2

Jebel, Timis

Garsoniera mobilata utilata de inchiriat 30 mpu zona Valea Aurie
5

Garsoniera 1 camera de inchiriat, semidecomandata, 30 mp, zona Valea Aurie, Sibiu. Avantaje majore al aceste garsoniere: • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 1 camere, semidecomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Valea Aurie, aflata ...

30 m2

Valea Aurie, Sibiu, Sibiu

COMISION 0% 2 Cladiri medicale, una amenajata deja, teren 440 mp, Mosnita Noua
20

Doua cladiri - un singur viitor medical FOXFORT propune spre vanzare 2 cladiri cu destinatie medicala, situate intr-una dintre cele mai cautate zone aflate in plina dezvoltare, in Mosnita Noua, zona centrala, pe un teren generos de 440 mp. Lungimea frontului stradal este de 12,1 ml. Nu se vand doar ...

1941 EUR/m2 | 340 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere etaj intermediar 1 mobilat lift Turnisor Sibiu
12
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Turnisor, Sibiu.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Turnisor, aflat la etajul intermediar 1 intr-un imobil tip bloc cu regimul de inaltime P+4, anul constructiei ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Garsoniera moderna cu balcon de vanzare 32 mp utili | Banu maracine Arad
7
1

Apartament cu o camera de vanzare in Arad, zona Banu Maracine. FOXFORT propune de vanzare garsoniera cocheta cu balcon, complet mobilata si utilata, ideala pentru locuit sau investitie. Situata in Arad, zona Banu Maracine, aflata la etajul 4/4. Zona linistita si usor de conectat cu centrul orasului ...

1778 EUR/m2 | 32 m2

Arad, Arad

Apartament cu 2 camere premium de inchiriat cu garaj in Europa
6

Apartament 2 camere de inchiriat, semidecomandat, 54 mp, zona Europa, Cluj-Napoca.          parcarea se achita separat! TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Europa, aflat la etajul 1 intr ...

54 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere
20
1

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere De vanzare CASA MARE ultracentral 7 camere în Nădlac, situată pe strada Nicolae Balcescu nr.85, la pretul de 93.000 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are o construcție din anul 1903 compusa din ...

281 EUR/m2 | 331 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Vila 6 camere P+M in Nadlac
20
3

Vila 6 camere P+M in Nadlac

VILĂ DEOSEBITĂ DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC – FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! Strada Tudor Vladimirescu colț cu Nicolae Bălcescu Preț: 160.000 EURO – NEGOCIABIL! Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nadlac ✨ O locuință spațioasă, complet utilată și mobilată, ideală pentru familii! Această ...

753 EUR/m2 | 212 m2

Nadlac, Arad

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Garii, aflat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1979, structura beton, material ...

1870 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Casa pentru renovare  in Nadlac cu teren 1472mp
18
2

Casa pentru renovare in Nadlac cu teren 1472mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru renovare cu 1472 mp teren în Nădlac, situată pe strada Ioan Slavici nr.106, la pretul de 31,500 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are 3 camere, hol, baie, camara, ...

174 EUR/m2 | 181 m2

Nadlac, Arad

Apartament de inchiriat 96 mpu 4 camere 2 balcoane 2 bai zona Tilisca
19

Apartament cu 4 camere de inchiriat, semidecomandat, 96 mp, zona Tilisca, Sibiu. Acest apartament de inchiriat face parte din acel tip de apartamente care intri si simti ca ai ajuns acasa. Luminos, linistit, cu o energie buna – perfect daca vrei un loc unde sa te retragi dupa o zi agitata. E simplu, ...

96 m2

Sibiu, Sibiu

Casa mare 3 camere și teren 3600mp în Nădlac la 475m de centura spre autostradă
20
2

NOU PE PIAȚĂ – Casă mare cu 3.600 mp teren în Nădlac Județul Arad la doar 475m de centura spre autostradă! 65.000 euro NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Nicolae Bălcescu nr. 11 – Nădlac Județul Arad La doar 475 m de centura care face legătura cu autostrada! – acces rapid și poziție ...

337 EUR/m2 | 193 m2

Nadlac, Arad

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2  km de granița cu România
19
6

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2 km de granița cu România

De vânzare casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou), la doar 2 km de granița cu România, într-o zonă liniștită și atractivă – str. Nyarfa nr. 11. PREȚ: 29.900 EURO – NEGOCIABIL! ❗️FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață totală teren: 1100 mp, din care: Casă tip duplex, fiecare parte cu intrare ...

516 EUR/m2 | 58 m2

Nadlac, Arad

Salvează căutarea