Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă individuală de vânzare -322 mp, 6 camere, Alba Iulia, ZONĂ EXCLUSIVISTĂ
20
1

Casă individuală deosebită - situată ultra-central în zonă exclusivistă aproape de Cetatea Alba Carolina – 15 min de mers pe jos! Vă prezentăm o proprietate unică, situată într-o zonă exclusivistă, la doar 15 minute de mers pe jos de inima orașului! Casă pe parter + etaj - zona exclusivistă Parter: ...

1739 EUR/m2 | 322 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 110000 euro Tel: 0736170308

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Berceni, cu o suprafață utilă de 50 m . Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, fiind ideal atât pentru o familie cât și pentru un cuplu tânăr. Stație de metrou Berceni - la doar 5 minute de mers pe jos Supermarketuri (Carrefour, Auchan) Școli ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion
4
130

apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera zona Olimpia Stadion etaj 3 32mp aproape de mijloacele de transport, nu se accepta animale de companie

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial 110 mp de inchiriat strada Semaforului
11

Spatiu comercial 110 mp de inchiriat strada Semaforului

Spatiu comercial de inchiriat zona Vasile Aaron Sibiu cu o suprafata utila de 110 mp fiind compartimentata in 3 trei încăperi cu podea de parchet lamelar, având suprafeţe de 32 mp, 13 mp şi 31mp, un hol de trecere de 17 mp, o magazie-debara de 10,5 mp şi un grup sanitar de 6,5 mp. Acesta ...

110 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

COMISION 0% Spatiu depozitare 1400 mp de inchiriat, zona Calea Lugojului
6
3

COMISION 0% Spatiu de depozitare 1400 mp de inchiriat, zona Calea Lugojului Foxfort va propune spre inchiriere o proprietate industriala excelenta, ideala pentru activitati de depozitare sau logistica, situata intr-o zona strategica din Ghiroda cu acces facil din drum principal si iesire rapida spre ...

1,400 m2

Ghiroda, Timis

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere zona centrala  Pret Avantajos Cisnadie
14
5

Apartament decomandat 3 camere zona centrala Pret Avantajos Cisnadie

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 80 mp, zona Centrala , Cisnadie.   Apartament spatios pentru familii cu copii dar nu numai. Este pozitionat in zona centrala a orasului. Apartamentul poate fi locuinta ta permanenta dar datorita pozitiei excelente poate fi privit ca investitie ...

900 EUR/m2 | 80 m2

Cisnadie, Sibiu

COMISION 0% Teren intravilan de 3.156 mp in Ghiroda
2
2

COMISION 0% Teren intravilan de 3.156 mp in Ghiroda

Teren intravilan pretabil constructii in Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii in Ghiroda, avand o suprafata de 3.156 mp, 1 front stradal cu deschidere de 17 ml si o lungime de 150 m. Toate utilitatile se afla in zona. Pretul este de 189.990 € - COMISION 0%. Se ...

3,156 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere 81 mpu LOC PARCARE zona Doamna Stanca
8
2

DIRECT DEZVOLTATOR - APARTAMENTE FARA COMISION !! Apartament NOU cu 4 camere decomandate de vanzare si LOC PARCARE PRIVAT INCLUS IN PRET, in zona Doamna Stanca din Sibiu. Acesta are suprafata utila de 81 mp si 2 balcoane private cu suprafata totala de 6 mp. Apartamentul este bine structurat si ...

1877 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat mobilat modern pivnita Dioda Sibiu
16
2

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 45 mp, zona Central, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Foarte aproape de Centrul Istoric • Pivnita pentru depozitare • Mobilat si utilat modern • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

45 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 3 camere la parter si teren de 160 mp - Ghiroda
15
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Ghiroda, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1562 EUR/m2 | 96 m2

Ghiroda, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
19
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vânzare teren intravilan - 1070 mp - strada Ciocârlău - spre Preajba
7
1

Teren intravilan – vânzare – 1070 mp – strada Ciocârlău - spre Preajba, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare teren intravilan situat în Târgu Jiu, strada Ciocârlău - spre Preajba. Terenul are o suprafață totală de 1.070 mp și o deschidere la stradă de aproximativ 12 m.l. • Canalizarea ...

1,070 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Inchiriere apartament mobilat utilat 3 camere balcon parcare Magnolia
8

Apartament 3 camere de inchiriat, semidecomandat, 53 mp, zona Calea Surii Mici, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •Un loc de parcare inclus in pret •Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea ...

53 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex cu 4 camere si teren de 354 mp de vanzare in Sacalaz
20
1

Duplex cu 4 camere si teren de 354 mp de vanzare in Sacalaz

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Nord. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Sacalaz, zona Exterior Nord, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 106 mp si teren 354 mp. Anul constructiei este 2025, structura ...

1977 EUR/m2 | 106 m2

Sacalaz, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare ansamblul Park Lake Iulius Mall
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandate, 52 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje; ...

4615 EUR/m2 | 52 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere la parter cladire istorica in Timisoara
16
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1715 EUR/m2 | 51 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat 83 mpu 3 camere 2 bai 2 balcoane Sibiu Rahovei
18
3

Comision 0%!! Vrei sa muti intr-un apartament nou-nout aflat intr-o ZONA EXCLUSIVISTA in continua dezvoltare din Sibiu? Atunci hai la noi sa vezi ce apartament nou iti putem oferi intr-un Ansamblu Rezidential 2024. Apartament de vanzare in CONSTRUCTIE NOUA 2024 cu 3 camere decomandate si ...

1892 EUR/m2 | 83 m2

Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea