Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex 4 camere | 104 mp | intimitate + curte amenajata | Mosnita
13
3

Proprietate ideala pentru o familie care isi doreste un spatiu bine organizat, liniste si acces facil catre punctele de interes din zona. Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex modern, P+1+pod, cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita, zona Drumul Boilor, la doar cateva minute de noul Lidl si ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament la prima inchiriere
19
4

Apartament la prima inchiriere

Apartament in bloc nou Jaluzele electrice la geamuri Loc de parcare în subteran

50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Sagului
6

Apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim un apartament cu o camera situat la etajul 4 cu o suprafata de 30 mp. Se afla in proximitatea mijloacelor de transport in comun si scoli.

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona  Calea Torontalului
3
322

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Torontalului

Oferim spre inchiriere apartament in Calea Torontalului situat la etajul 2 cu o suprafata de 32 mp . Totul este mobilat modern . Pentru mai multe detalii va astept cu un telefon!

32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere garsoniera Piata  Iancului
3
3

Inchiriere garsoniera Piata Iancului

Oferim spre garsoniera, situata la etajul 4 al unui imobil cu 8 niveluri, din zona Iancului. Locuinta are o suprafata utila de 35 mp. Zona este linistita, cu multe spatii verzi, fiind si foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacie, unitati de invatamant, parc si cu acces facil ...

35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Închiriez garsonieră în zona Theodor Pallady cu centrala proprie
3
9

Închiriez garsonieră în zona Theodor Pallady, într-un bloc modern. Dispune de centrala proprie, 40 mp, etaj 4.Este mobilată și utilată, cu spațiu bine organizat. Aproape de IKEA Pallady, Auchan și numeroase magazine. Acces rapid la metrou și la ieșirea din oraș.

40 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Militari Residence, mobilata, utilata 350 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 1, in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 54 cu o suprafata utila totala de 60 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

60 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
10

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residence, mobilat, utilat 280 euro
7

Garsoniera in Militari Residence, mobilat, utilat 280 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, situat la etajul 8, in bloc de 9 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe stradaTineretului, nr. 13, cu o suprafata utila totala de 40 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretuluicu iesire foarte rapida ...

40 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera in Militari Residence mobilata utilata 340 euro
7

Garsoniera in Militari Residence mobilata utilata 340 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, situata la etajul 4, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 16, cu o suprafata utila totala de 34 mpu. Pozitie: Situat pe strada Weiner Palada cu iesire foarte ...

34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Politehnica
5
7

Inchiriere apartament 2 camere Politehnica

Inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Politehnica, mobilat si utilat complet. Apartamentul are suprafata de 48mp, situat la etajul 1, are centrala termica proprie. Se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun( metrou- 10 minute mers pe jos).

48 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, mobilat utilat Militari Residence, 370 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere, situat la etajul 3 in bloc de 6 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 54, cu o suprafata utila totala de 50 mpu, dispune de loc de parcare. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu ...

50 m2

Chiajna, Ilfov

Inchiriez spatiu comercial str timisorii
1

Inchiriez spatiu comercial str timisorii

Spatiu comercial pe str Timisorii lugoj de 40 de m pătrați chirie 20 E metrul patrat stradal 6 m termopan

40 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere  Militari Residence 82.900 euro
14

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Campului, nr. 30, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o suprafata de 52 mpu BENEFICII: Loc de parcare intabulat. Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1727 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 67.900 Euro
18

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe stradaTineretului, nr. 85, bl. 4, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 2, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 44 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1787 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Berceni - Soseaua Giurgiului
6

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, bloc reabilitat termic, mobilat modern, utilat complet, centrala proprie, loc parcare inclus, adiacent Mega Image, Piata Progresul, metrou Eroii Revolutiei

50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial, in Militari Residence, Rezervelor, 70 mpu, 880 euro
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere spatiu comercial, situat pe Strada Rezervelor, nr, 67, in complex Militari Residence. Spatiul are o suprafata de aproximativ 70 mpu. Dispune de 1 loc de parcare in fata spatiului, situat in proximtate Mall La Strada, parc, Campus Scolar. Pozitie: Situat ...

70 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro
16

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera , situata pe strada Tineretului, nr. 24, bl. 3 in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 4 al unui bloc de 8 etaje, construit in 2016 cu o suprafata totala 29 mp. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

2430 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Apartement 2 camere mobilat, utilat in Militari Resience, 84.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineretului, nr.13, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 8, intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 62 mpu ( inclusiv balcon) Imobilul ...

1369 EUR/m2 | 62 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava
5
1

Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava

Apartament de 2 camere decomandat la etajul 4 din 4 situat in zona Petrodava in bloc din 1981 cu expunere nord-est. Blocul are pod, apartamentul este izolat exterior, detine CT, termopane si se vinde mobilat si utilat. Are loc de parcare! Suprafata utila este de 55 mp cu balcon de 3,5 ml inclus. Se afla ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
4

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Drumul Taberei | Balcon | 7 minute metrou
8

ID Anunt: P267562 Agentia Residenza va propune spre închiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată la mijloacele de transport în comun, la aproximativ 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Tudor Vladimirescu. Apartamentul este complet mobilat ...

70 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

CITY OF MARA, Apartament 2 camere, parcare - Zona Circumvalatiunii