Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere
8

Apartament cu 3 camere

V Vânzare apartament 3 camere – Tudor, str. Muncii | 70 mp Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat în cartierul Tudor Vladimirescu, pe strada Muncii, la etajul 4 din 4. Suprafață utilă: 70 mp Caracteristici și dotări: ✔ centrală termică Ariston în condensare ✔ aer condiționat LG Dual Inverter ✔ ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Astra
4
63

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Astra

Inchiriem apartament cu 2 camere in zona Astra,parter, suprafata 50 mp, decomandat,complet utilat si mobilat, cu loc de parcare inclus. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Va asteptam la vizionare!

55 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc
7

Apartament cu 1 camera | Complexul Studentesc

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, situat în zona Complex Studentesc, foarte aproape de Facultati si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 20mp, este situat la etajul 4 si prezinta urmatoarea compartimentare: •⁠ ⁠Bucatarie • ...

16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Oferta! Teren 5.000mp in comuna Balotesti cu deschidere la lac
6

Vă prezentăm o oportunitate excelentă de investiție: un teren de 5.000 mp situat în comuna Balotești, pe strada Lacului, ideal pentru proiecte rezidențiale de succes. Localizat într-o zonă liniștită, cu acces facil la drumul principal și un front stradal de 18 m, acest teren intravilan este pregătit ...

5,000 m2

Balotesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat Utilat in Militari Residence, 89.900 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Acvilei, nr. 42, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol, intr-un bloc de 6 etaje, cu placa de beton si pod, cu lift, construit in 2020 cu o suprafata de 73 mpu. Imobilul se vinde complet mobilat ...

1232 EUR/m2 | 73 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata in Militari Resience, 46.900 euro
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Garsonierase afla la etajul 6, intr-un bloc de 7 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv balcon) Imobilul este ...

1563 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Eroii Revoluției la cateva minute de metrou
3
11

Garsonieră de închiriat în zona Eroii Revoluției, la câteva minute de metrou. Are o suprafață de 35 mp, etaj 5 10,bloc cu lift.Este curată și bine întreținută, gata de mutare. Aproape de Parcul Carol și cu acces rapid către Tineretului. Zona este liniștită și bine conectată.

35 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere in complexul Campeador City, pe calea Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53.7mp, se afla la etajul 1 si este compartimentat dupa cum urmeaza: - Hol acces - Baie cu cada - Dormitor - Dormitor - Living ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu
3
5

Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu

Ofer spre inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu renovata cu suprafata de 38 mp la etajul 2. Se afla la 6 minute de metrou (mers pe jos).

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera, Mobilata Utilata, Militari Residence, 34 mpu, 54.900 Euro
16

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 19, Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 4 al unui bloc de 7 etaje, cu placa de beton deasupra si pod, construit in 2020 cu o suprafata de 34 mpu. In apropiere se afla urmatoarele: farmacii, ...

1615 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere complex Militari Residence, 40 mpu, 66 900 euro
10

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Salcamilor, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 40 mpu. Blocul nu este prevazut cu lift. Apartamentul este racordat la Apa Nova si la canalizare iar ...

1673 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere in Militari Residence, Mobilat, Utilat 72.900 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineretului, nr. 20, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 cu balcon, intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 50 mpu, bloc prevazut cu ...

1458 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Inchiriere garsoniera Piata  Iancului
3
3

Inchiriere garsoniera Piata Iancului

Oferim spre garsoniera, situata la etajul 4 al unui imobil cu 8 niveluri, din zona Iancului. Locuinta are o suprafata utila de 35 mp. Zona este linistita, cu multe spatii verzi, fiind si foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacie, unitati de invatamant, parc si cu acces facil ...

35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Închiriez garsonieră în zona Theodor Pallady cu centrala proprie
3
9

Închiriez garsonieră în zona Theodor Pallady, într-un bloc modern. Dispune de centrala proprie, 40 mp, etaj 4.Este mobilată și utilată, cu spațiu bine organizat. Aproape de IKEA Pallady, Auchan și numeroase magazine. Acces rapid la metrou și la ieșirea din oraș.

40 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Militari Residence, mobilata, utilata 350 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 1, in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 54 cu o suprafata utila totala de 60 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

60 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
10

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residence, mobilat, utilat 280 euro
7

Garsoniera in Militari Residence, mobilat, utilat 280 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, situat la etajul 8, in bloc de 9 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe stradaTineretului, nr. 13, cu o suprafata utila totala de 40 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretuluicu iesire foarte rapida ...

40 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera in Militari Residence mobilata utilata 340 euro
7

Garsoniera in Militari Residence mobilata utilata 340 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Garsoniera, situata la etajul 4, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 16, cu o suprafata utila totala de 34 mpu. Pozitie: Situat pe strada Weiner Palada cu iesire foarte ...

34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Politehnica
5
7

Inchiriere apartament 2 camere Politehnica

Inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Politehnica, mobilat si utilat complet. Apartamentul are suprafata de 48mp, situat la etajul 1, are centrala termica proprie. Se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun( metrou- 10 minute mers pe jos).

48 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, mobilat utilat Militari Residence, 370 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere, situat la etajul 3 in bloc de 6 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 54, cu o suprafata utila totala de 50 mpu, dispune de loc de parcare. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu ...

50 m2

Chiajna, Ilfov

Inchiriez spatiu comercial str timisorii
1

Inchiriez spatiu comercial str timisorii

Spatiu comercial pe str Timisorii lugoj de 40 de m pătrați chirie 20 E metrul patrat stradal 6 m termopan

40 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere  Militari Residence 82.900 euro
14

Apartament 2 camere Militari Residence 82.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Campului, nr. 30, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o suprafata de 52 mpu BENEFICII: Loc de parcare intabulat. Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1727 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 67.900 Euro
18

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe stradaTineretului, nr. 85, bl. 4, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 2, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 44 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1787 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Berceni - Soseaua Giurgiului
6

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, bloc reabilitat termic, mobilat modern, utilat complet, centrala proprie, loc parcare inclus, adiacent Mega Image, Piata Progresul, metrou Eroii Revolutiei

50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea