Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 2. Bucatarie retrasa. Decomandat. Bloc nou.
11
2

Apartament cu 2 camere in bloc nou in zona Unitatii Militare, decomandat 46 mp utili si o terasa de 4 mp, etaj 2, bucatarie retrasa care se poate transforma in bucatarie inchisa, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane,parc si magazine in apropiere, strazi asfaltate in apropierea ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament de LUX cu 2 camere – 56 mp utili, garaj inclus + boxa | ZONA SCHIT .
5
2

Apartament de LUX cu 2 camere – 56 mp utili, garaj inclus . PRIME Imobiliare vă prezintă un apartament de lux, cu finisaje moderne și design elegant, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal pentru un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață utilă: 56 mp ✨ Compartimentare inteligentă ...

2342 EUR/m2 | 55 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Baicului
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Baicului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Baicului,parter, suprafata de 48 mp, complet utilat si mobilat modern, cu toate utilitatile incluse.Etajul 4 8. Nu se accepta si animale de companie. Este disponibila imediat pentru inchiriere, fiind ideala pentru familii dar si pentru cupluri. Va ...

48 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu
4
8

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu

Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu,situata la etajul 4,cu suprafata de 42 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,Garsoniera este curata,cu spatiu practic si usor de intretinut. In apropiere aveti metrou Mihai Bravu la 3-4 minute de mers,statii STB,magazine si acces rapid spre Dristor,Tineretului ...

42 m2

Mihai%2bBravu, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere 81 mpu LOC PARCARE zona Doamna Stanca
8
2

DIRECT DEZVOLTATOR - APARTAMENTE FARA COMISION !! Apartament NOU cu 4 camere decomandate de vanzare si LOC PARCARE PRIVAT INCLUS IN PRET, in zona Doamna Stanca din Sibiu. Acesta are suprafata utila de 81 mp si 2 balcoane private cu suprafata totala de 6 mp. Apartamentul este bine structurat si ...

1877 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat mobilat modern pivnita Dioda Sibiu
16
2

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 45 mp, zona Central, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Foarte aproape de Centrul Istoric • Pivnita pentru depozitare • Mobilat si utilat modern • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

45 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 3 camere la parter si teren de 160 mp - Ghiroda
15
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Ghiroda, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1562 EUR/m2 | 96 m2

Ghiroda, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
19
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vânzare teren intravilan - 1070 mp - strada Ciocârlău - spre Preajba
7
1

Teren intravilan – vânzare – 1070 mp – strada Ciocârlău - spre Preajba, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare teren intravilan situat în Târgu Jiu, strada Ciocârlău - spre Preajba. Terenul are o suprafață totală de 1.070 mp și o deschidere la stradă de aproximativ 12 m.l. • Canalizarea ...

1,070 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Inchiriere apartament mobilat utilat 3 camere balcon parcare Magnolia
8

Apartament 3 camere de inchiriat, semidecomandat, 53 mp, zona Calea Surii Mici, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •Un loc de parcare inclus in pret •Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea ...

53 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex cu 4 camere si teren de 354 mp de vanzare in Sacalaz
20
1

Duplex cu 4 camere si teren de 354 mp de vanzare in Sacalaz

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Nord. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Sacalaz, zona Exterior Nord, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 106 mp si teren 354 mp. Anul constructiei este 2025, structura ...

1977 EUR/m2 | 106 m2

Sacalaz, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare ansamblul Park Lake Iulius Mall
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandate, 52 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje; ...

4615 EUR/m2 | 52 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere la parter cladire istorica in Timisoara
16
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1715 EUR/m2 | 51 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat 83 mpu 3 camere 2 bai 2 balcoane Sibiu Rahovei
18
3

Comision 0%!! Vrei sa muti intr-un apartament nou-nout aflat intr-o ZONA EXCLUSIVISTA in continua dezvoltare din Sibiu? Atunci hai la noi sa vezi ce apartament nou iti putem oferi intr-un Ansamblu Rezidential 2024. Apartament de vanzare in CONSTRUCTIE NOUA 2024 cu 3 camere decomandate si ...

1892 EUR/m2 | 83 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex intreg, cu 6 camere, parter - 144 mp, zona Sacalaz
20
11

Duplex intreg, cu 6 camere, parter - 144 mp, zona Sacalaz

Duplex cu 6 camere de vanzare in localitatea Sacalaz. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Sacalaz, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 144mp si teren 500 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material zidarie caramida. ...

903 EUR/m2 | 144 m2

Sacalaz, Timis

Spațiu comercial de 40 mp cu vitrina catre Calea Radnei cu parcari
3

Cauți un spațiu comercial bine poziționat, cu vizibilitate excelentă, acces facil și locuri de parcare pentru clienți? Îți prezentăm spre închiriere un spațiu comercial modernizat, amplasat pe Calea Radnei, una dintre arterele principale ale Aradului, într-o zonă cu trafic auto și pietonal constant. Avantajele ...

40 m2

micalaca, Arad, Arad

Promovat
Apartament  2 camere de vanzare 47mp+7mp balcon zona Mihai Viteazul
11
3

Apartament 2 camere de vanzare 47mp+7mp balcon zona Mihai Viteazul

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 47 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu.   Avantaje majore ale acestui apartament:  • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de ...

1798 EUR/m2 | 47 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex Giroc - 4 camere - 3 bai - 115mp utili - 170.000 Euro
8
3

Propunem spre vânzare jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere, Sacalaz - 3 bai, oportunitate personalizare interior
14
1

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Est. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sacalaz, zona Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 336 mp. Anul constructiei este 2024, structura ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Salvează căutarea