Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 2/3 LIFT - Parcare Subterană
15
1

Renaissance Estate va propune spre inchiriere, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, la etajul 2 din 3, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit ...

39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Ozana
4
1

Garsoniera zona Ozana

Garsoniera in zona Ozana decomandata la doar 10 min de mers pana la metrou 1 Decembrie la etajul 4 cu o suprafata de 38mp , in vecinatate gasim parcuri,restaurante,banci,Auchan,McDonalds.

38 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere  Dorobanti 2
8
2

Apartament 2 camere Dorobanti 2

Agentia imobiliara Alice Imob va ofera spre inchiriere apartament 2 camere, confort 1, decomandat, 2 balcoane, situat in cartier Dorobanti 2(langa piata si liceul Marghiloman), etaj 3 4, mobilat, utilat, cu o suprafata utila de aproximativ 60mp, avand ca imbunatatiri : aer conditionat, centrala termica, ...

64 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj intermediar,zona Ciarda Rosie
6
3

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, finalizat in 2026, in zona Buziasului - Ciarda Rosie, Timisoara. Un loc de parcare propriu. Extras de carte funciara Timisoara. Predare la cheie. Asfalt in jurul blocului. Mai sunt doar ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex 5 camere cu 300 mp teren - parcare 4+, incalzire pardoseala
13

Terra Estate - primul pas catre acasa! Duplex 5 camere de vanzare in zona Lidl, MegaImage, Otopeni! Pozitie excelenta, in zona linistita dar apropiata de cele mai importante obiective din Otopeni , pe o strada ferita de zgomot si poluare. Propietatea este noua in curs de finalizare, iar compartimentarea ...

1147 EUR/m2 | 170 m2

Otopeni, Ilfov

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei
5
28

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei

Oferim apartament de inchiriat in zona Drumul Taberei situat la etajul 4,la 3-4 minute de mers de metrou Romancierilor.Apartamentul are suprafata de 70mp compartimentat eficient cu living spatios,doua dormitoare si bucatarie separata,fiind potrivit pentru familie sau cuplu. Zona este linistita,avand ...

70 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

apartament cu 2 camere Iosefin
8

apartament cu 2 camere Iosefin

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 3 4 decomandat. Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzire de la oras Suprafata utila 48mp

48 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare - Bucovat
6
1

Apartament cu 2 camere de vanzare - Bucovat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucovat (Remetea Mare), zona Exterior Nord. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Bucovat (Remetea Mare), zona Exterior Nord, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei ...

1373 EUR/m2 | 55 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Apartament cu 2 camere Zona Pieptanari
5
2

Apartament cu 2 camere Zona Pieptanari

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, 48mp utili, situat in Zona Pieptanari la etajul 4. Incalzirea se face prin centrala proprie. Disponibil imediat!

48 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, zona Adridan - Darmanesti
10
8

Apartament 3 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 53.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 3 camere, cu structură semidecomandată, amplasat la etajul 8, într-un bloc prevăzut cu lift modernizat ...

746 EUR/m2 | 71 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de Lacul Ursu si 300 m de Lacul Negru.
5

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES, este onorata sa va prezinte spre vanzare spre un teren intravilan cu potential turistic spreciabil situat intr-una dintre cele mai cautate zone din statiunea Sovata, la doar 800 de metri de Lacul Ursu si 300 de metri de Lacul Negru. Va invitam ...

1,400 m2

central, Sovata, Mures

Vand teren intravilan cu PUZ
2
10

Vand teren intravilan cu PUZ

Vand teren intravilan cu PUZ și PUD,suprafete intre 360 mp si 600 mp,str.Prelungire Prunilor,Aleea Minei ,panorama excelenta asupra orasului. Utilitățile sunt in apropierea terenului. preț 43 euro mp neg.

360 m2

Deva, Hunedoara

Afacere la cheie! Incasari din prima zi!!!
10

Afacere la cheie! Incasari din prima zi!!!

Terra Estate - primul pas catre acasa! Reprezentare exclusiva! Va propunem o afacere care va aduce castiguri din prima zi de posesie! Va propunem pentru vanzare o ferma de legume care merge in plin in acest moment pe un teren de 11000 mp, intravilan, la 15 minute de capitala, distanta care asigura ...

35 EUR/m2 | 11,000 m2

Ulmi, Giurgiu

Casa in oras, cu priveliste de vis, la poalele padurii
20
14

Casa in oras, cu priveliste de vis, la poalele padurii

CASĂ IN ORAS, CU O PRIVELIȘTE DE VIS, LA POALELE PADURII, 151.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE prezintă această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, verdeață și frumusețe la poalele pădurii. Proprietatea este ...

1102 EUR/m2 | 137 m2

Piatra Neamt, Neamt

Inchiriere apartament cu 2 camere zona Aradului
4
37

Inchiriere apartament cu 2 camere zona Aradului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Aradului,pe strada Armoniei,etaj 3,suprafata de 45 mp,este complet utilat si mobilat,intr-o zona linisita. Se accepta si animale de companie. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat Florilor
8
1

Apartament 1 camera decomandat Florilor

Nu rata oferta noastra sub pretul pietei! Agentia EDIL Floresti va ofera spre inchiriere un apartament cu o camera, situat la etajul 3 din 4 etaje, in FLORESTI, in apropiere de ATELIERUL DE PIZZA. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, ...

40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera in zona Rahova Petre ispirescu
3

Garsoniera in zona Rahova Petre ispirescu

Se ofera spre inchiriat o garsoniera in zona Rahova Petre ispirescu.Este bine compartimentata situata la etajul 5 din 8 intr un bloc solid.Are o suprafata de 31mp.Acces la mijloace de transport tramvai 32 si STB 32

31 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

 garsoniera de inchiriat in  zona Sebastian
4
48

garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Sebastian , in apropiere de parcuri , JUMBO,KAUFLAND . Are o suprafata utila de 35 mp , situata la etajul 3 . Este complet mobilata si utilata .

35 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

 inchiriere apartamen de trei camere zona Piata resita
6
20

inchiriere apartamen de trei camere zona Piata resita

Oferim spre inchiriere apartament cu 3 camere zonazona Piata resita, in apropiere se afla parcul Carol, statii STB,metrou, parcuri,magazine,scoli,gradinite. Este situat la etajul 2 din 4, intr-un loc ferit de pericol seismic,complet utilat si mobilat. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la ...

65 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
 inchiriere garsoniera in zona 13 septembrie
3
8

inchiriere garsoniera in zona 13 septembrie

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona 13 septembrie. Garsoniera dispune de o suprafata de 40 de mp,etaj 4. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale,scoli gradinite, acces facil la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon !

40 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Reducere de pret!!! Duplex cochet in apropierea Mega Image Otopeni
14

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem un duplex spatios cu 5 camere, in cea mai selecta zona din Otopeni (DUPLEX - PERETI DUBLI CU IZOLATIE INTRE CASE) Duplex 5 camere de vanzare in zona Lidl, Mega Image, Otopeni! Pozitie excelenta, in zona linistita dar apropiata de cele mai importante ...

967 EUR/m2 | 180 m2

Otopeni, Ilfov

De inchiriat apartament cu 2 camere Bulevardul Cetatii
4

De inchiriat apartament cu 2 camere Bulevardul Cetatii

Oferim spre inchriere un apartament 2 camere decomandat, in zona Bulevardul Cetatii(Bogdanesti), 3 statii de tramvai distanta fata de piata 700. Apartamentul este situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 48 mp. Pret 300e.

48 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietate moderna si eleganta in cartier rezidential Piatra Neamt
18
1

PROPRIETATE MODERNĂ ȘI ELEGANTĂ, ÎN CARTIER REZIDENȚIAL PIATRA NEAMȚ, 250.000 EURO Dacă v-ați decis să scăpați de aglomerația urbană și de grijile cotidiene, să vă redefiniți zona de confort într-un acasă interior așa cum vi-l doriți, FORTUNA IMOBILIARE vă propune spre achiziție aceasta proprietate ...

962 EUR/m2 | 260 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea