Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere DECOMANDAT, mobilat premium, bloc nou - Florești
15

2 camere DECOMANDAT, mobilat premium, bloc nou - Florești

ID intern APCJ247100 EDIL Florești vă prezintă un apartament cu 2 camere decomandat, în construcție nouă (S+P+3), situat în zona Urusagului din Florești, în apropierea grădinițelor, magazinelor și farmaciilor o locație ideală pentru familii. Apartamentul este amplasat la etajul 1 dintr-un imobil ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Ap 2 cam in Campina str 1 Mai--300e
17
4

Ap 2 cam in Campina str 1 Mai--300e

--Agentia imobiliara Casa Edan inchiriaza apartament 2 camere in Campina, situat central, pe str 1 Mai in spatele Pietei Centrale, zona buna, vecini civilizati, scara curata cu interfon, parcare langa bloc; --vedere spre est(rasarit), priveliste frumoasa, pe mijloc; --este spatios, are 48 mp suprafata ...

48 m2

Campina, Prahova

Promovat
Casa superba de vanzare in Domnesti/Ciorogarla
17
1

Casa superba de vanzare in Domnesti/Ciorogarla

Ne face placere sa va prezentam o casa absolut superba cu 4 camere in zona Domnesti/Ciorogarla. -Caracteristici cheie- Suprafata utila: 245mp | 1 living, 3 dormitoare, 1 bucatarie, 2 grupuri sanitare, 1 dressing, 1 garaj, 1 camera tehnica, pod amenajat si curte libera de aproximativ 600mp Mobilare ...

1429 EUR/m2 | 245 m2

Ciorogarla, Ilfov

Promovat
Garsoniera zona Dorobanti
6
46

Garsoniera zona Dorobanti

Garsonieră de închiriat în Dorobanți, situată într-un bloc bine întreținut, aproape de transport public și magazine. Suprafață de 30 mp, etaj 3 din 6, decomandată. Bucătărie mobilată și utilată, cameră luminoasă, baie și balcon. Dotată cu centrală proprie, aer condiționat și electrocasnice necesare. ...

30 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandate,multiple imbunatatiri, boxa si loc parcare,zona C-lea Romanului
18
8

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 2, CU MULTIPLE IMBUNATATIRI, BOXA SI LOC DE PARCARE, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
4
11

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Oferim garsoniera de 33mp in zona Vitan situata la etajul 2 6,o varianta echilibrata pentru cine cauta confort si acces rapid la tot ce conteaza,spatiu curat si bine impartit,cu zona de zi aerisita si bucatarie functionala,bloc ingrijit si aproape de mall Vitan,mijloace de transport si magazine,locuinta ...

33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului 5 minute de metrou
3
3

Se ofera la inchiriere garsoniera situata in zona Lujerului la 5 minute de metrou , garsoniera are o suprafta de 38mp etaj 3 complet utilata si mobilata . In zona se regasesc mai multe spatii comerciale , cu acces rapid la mijloace de transport!

38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in Voluntari
5
12

Garsoniera de inchiriat in Voluntari

Garsoniera de inchiriat in Voluntari cu o suprafata utila de 32mp situata la un etaj intermediar ,garsoniera semi-decomandat complet mobilata si utilata.In garsoniera regasim restaurante,banci si magazine!

32 m2

Voluntari, Ilfov

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
5
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Chirie in zona Dacia!!! Apartament cu 2 camere de inchiriat la etajul 2 si are o suprafata utila de 48mp. Este aproape de centru, Lidl si mijloace de transport in comun. Asteptam sa ne sunati la numarul de telefon afisat.

48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Girocului ,
3
1

Garsoniera in zona Girocului ,

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Girocului , str Stefan Stanca . Garsoniera este complet mobilata si utilata. Suprafata 20 mp , etaj 1.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului
4
30

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului cu o suprafata utila de 32mp situata la parter al unui imobil construit in anul 1990 , este decomandata si se inchiriaza complet mobilata si utilata ca in poze. In apropierea locuintei regasim statia de metrou Lujerului iar la doar 5 minute se afla Supernova,fostul ...

32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  zona Brancoveanu cu centrala proprie
4
100

De inchiriat apartament 2 camere zona Brancoveanu cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere apartament nou,mobilat si utilat compus din : bucatarie open space cu living , dormitor , baie. Suprafata imobilului este de 47 mp. Etaj:3

47 m2

Timisoara, Timis

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Bucuresti Noi
1
5

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Bucuresti Noi

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Bucuresti Noi complet mobilata si utilata cu o suprafata 33 m situata la etajul 2.Puncte de reper: Metrou Laminorului.

33 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Astra
3
105

Garsoniera de inchiriat in zona Astra

Garsoniera de inchiriat in zona Astra cu o suprafata 30 mp, decomandata,complet utilata si mobilata, cu loc de parcare inclus. Se accepta animale de companie. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta!

30 m2

Astra, Brasov, Brasov

Proprietate de exceptie Ultracentral- str.Stefan cel Mare
14
7

Proprietate de exceptie Ultracentral- str.Stefan cel Mare

PROPRIETATE IMOBILIARĂ DE EXCEPȚIE SITUATĂ ÎN ANSAMBLU REZIDENȚIAL ULTRACENTRAL - STRADA STEFAN CEL MARE, 170.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE este onorată să vă prezinte spre achiziționare această proprietate, care dispune de o poziție privilegiată în municipiul Piatra Neamț și se remarcă prin noblețe și ...

1619 EUR/m2 | 105 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului
4
97

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului

Inchiriez apartament 2 camere , prima inchiriere , mobila noua , complet mobilat si utilat , suprafata 48 mp , etaj 3 . Apartamentul este compus din 2 camere , baie , bucatarie .

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Doamna Ghica
4
4

Inchiriere apartament 2 camere zona Doamna Ghica

Inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Doamna Ghica, avand o suprafata de 50mp. Apartamentul se afla la etajul 3, si dispune de un loc de parcare. Este mobilat si utilat complet.

50 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera in zona Pantelimon
3
1

Garsoniera in zona Pantelimon

Inchiriez garsoniera recent renovata. Este dotat cu tvm, canapea extensibila, pat ( la cererea chiriasului se poate aduce alt pat ) baie cu cada. Se afla la etajul 1 30mp.

30 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Va propunem spre vanzare un apartamnet cu 1 camera in zona Torontalului,intr-o zona linisita,decomndat,la etajul 2 din 4,avand o suprafata de 35 mp,acesta se vinde mobilat si utilat complet. Confortul termic este realizat prin centrala proprie si AC. In apropierea apartamentului se gasesc statii de autobuze,troleibuz,parcuri,diverse ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere semidecomandat