Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 2 camere de închiriat | Prima închiriere | 600 euro
8

Apartament 2 camere de închiriat | Prima închiriere | Încălzire în pardoseală Se oferă spre închiriere apartament modern cu 2 camere, situat în blocul B25, etaj 6, într-un complex rezidențial foarte căutat și liniștit, cu orientare sudică către parc. Suprafață: 80 mp construiți 60 mp utili + terasă ...

60 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera  zona Herastrau
5

Garsoniera zona Herastrau

Garsonieră 38 mp, etaj 5, Herăstrău 350 euro Garsonieră confortabilă în zona Herăstrău, aproape de parc. Suprafață: 38 mp Etaj: 5 Dotări: TV, boiler pentru apă caldă Loc de parcare inclus Ideală pentru o persoană sau cuplu, aproape de spații verzi și facilități. Locație liniștită, dar accesi ...

38 m2

Herastrau, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente de vanzare langa padure priveliste spre munti si liniste
7
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 61 mp, zona Industrial Vest, Sibiu. COMISION 0! O priveliște deschisă către munți și un ritm de viață mai liniștit, departe de agitație. Aici diminețile sunt mai calme, iar aerul curat și spațiul din jur fac diferența în fiecare zi. Avantaje ...

2281 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

apartament cu 2 camere de inchiriat in COMPLEXUL CITY OF MARA
5
35

Va ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere in COMPLEXUL CITY OF MARA, situat la etajul 8 (8 8). Apartamentul are o suprafata utila de 55mp. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de 1 loc de parcare inclus in pret. Daca v-am starnit interesul, va astept ...

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere zona Brancusi
4
2

Apartament de 2 camere zona Brancusi

Va prezentam spre inchiriere un apartament de 2 camere decomandate, zona cartierului Brancusi, etajul 2, complet mobilat si utilat, inalzirea este de la oras, se pot aduce eventuale modificari apartamentului la cerere, suprafara utila este de 48mp plus un balcon de 5mp.

48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona  Vitan cu centrala proprie
3
33

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan cu centrala proprie

Va oferim spre inchiriere garsoniera de 36 mp in cartierul Vitan, situata la etajul 5. Este complet mobilata si utilata , frigider , masina de spalat , centrala , aragaz . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon .

36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă construcție nouă P+1, situată în Târgu Jiu, cartier Drăgoieni
10
5

ID/COD ofertă: P639 Domina Imobiliare propune spre vânzare casă construcție nouă cu regim de înălțime P+1, situată în Târgu Jiu, cartier Drăgoieni - zonă exclusivă de case. Construcția este poziționată pe un teren în suprafață de 1.150 mp, suprafața totală a casei fiind de 320 mp, iar deschiderea la ...

563 EUR/m2 | 320 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Obor
5
1

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Obor

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Obor, în apropiere de Piața Obor, Veranda Mall și stația de metrou Obor. Este situat la etajul 5 din 10, are o suprafață de 52 mp și este decomandat, cu living, dormitor separat, zonă de gătit și baie. Imobilul a fost construit în anul 1983.

52 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lujerului
4
25

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lujerului

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Lujerului, situat în apropiere de Platza Mall, metrou Lujerului. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 55 mp, situat la etajul 4 din 10. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament o camera zona Complex
3
1

Apartament o camera zona Complex

Inchiriez apartament cu o camera. Acesta dispune de o suprafata utila de 26 mp, la etajul 4, iar compartimentarea apartamentului este decomandata. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila, sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport in ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Teren intravilan 721 mp pentru duplex, Giroc
2

Teren intravilan 721 mp pentru duplex, Giroc

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc, zona Sud. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc, zona Sud, avand o suprafata de 721 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 17 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj. Utilitati: ...

721 m2

Giroc, Timis

Inchiriere apartament 2 camere in zona Titan
4
19

Inchiriere apartament 2 camere in zona Titan

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat in zona Titan - Str. Aleea Adjud. Locuinta este situat la etajul 5 dintr-un bloc cu regim de inaltime P+8 si este decomandata cu o suprafata de 55mp. Zona este una favorabila, in apropiere gasindu-se numeroase magazine, scoli si statii ale mijloacelor ...

55 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
5
39

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Lipovei. 2 camere decomandate, complet mobilata si utilata, aproape de Iulius Mall si transportul in comun. Este situat la etajul 2 al blocului cu o suprafata de 55mp. Se poate inchiria incepand cu data de 1. Mai multe informatii sau programari ...

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera situata in zona Foisorul de Foc
3

Garsoniera situata in zona Foisorul de Foc

Inchiriez garsoniera situata in zona Foisorul de Foc si intersectia Mihai Eminescu cu Calea Mosilor. Imobilul se prezinta curat, modern, spatios ( 33mp ), amplasat la etajul 1, complet utilat si mobilat. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.

33 m2

Foisorul de Foc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa pe un singur nivel de vanzare - liniste - calmitate - armonie
13
2

Daca ati ajuns in aceasta pagina, multumesc pentru interes si doresc sa va asigur ca ati facut o alegere buna, oprindu-va atentia asupra acestei proprietati speciale. O casa conceputa cu nuante pline de modernism unde te vei simti in largul tau de cand deschizi usa. Casa a fost construita ...

1481 EUR/m2 | 135 m2

Sibiu, Sibiu

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat apartament 2 camere zona Torontalului
7
64

De inchiriat apartament 2 camere zona Torontalului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona de N langa Iuius Town 56 mp2 la etajul 2. În apropierea blocului se găsesc multiple puncte de interes precum: grădiniță, școală, piață alimentară, cafenele, farmacii, etc. Langa Iulius Mall zona de interes important pentru cei ce desfasoara activitate in zona. Beneficiile ...

56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea