Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
URGENT l Terasa de 70 mp, in Braytim l
17
1

URGENT l Terasa de 70 mp, in Braytim l

De vânzare, URGENT, apartament cu 3 camere la etajul 2 în Braytim, cu 2 locuri de parcare în CF, terasă de 70 mp + 2 balcoane, centrală termică proprie cu încălzire în pardoseală, termostate de ambient în fiecare încăpere, aparat de aer condiționat, mobilat și utilat complet, preț 115.000 euro negociabil. ...

1949 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandate | Etaj 8 | Priveliște panoramica
12
1

Apartament 3 camere decomandate | 82 mp | Etaj 8 | Priveliște panoramică Apartament spațios și luminos, situat la etajul 8 din 9 al unui imobil cu lift (4 persoane), ideal pentru locuință personală sau investiție. Oferă o priveliște deosebită asupra orașului și un confort ridicat datorită compartimentării ...

1498 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Complex imobiliar, Hala, birouri+apartament, teren 1896 mp, Piatra Neamt
18
2

COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN HALĂ INDUSTRIALĂ, CLADIRE BIROURI, APARTAMENT PENTRU LOCUIT ȘI 1.896 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMT, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALA ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ 700.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea extinderea ...

806 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property
1
1

Vand teren Zona Gai 1765 mp ID: RH-10377-property

OPORTUNITATE RARĂ în zona Gai str. Fântânii! Se vinde un teren generos de 1765 mp, perfect pentru construcția casei mult visate sau pentru o investiție sigură. Avantaje care fac diferența: - Front stradal de 18 ml ideal pentru acces și proiecte moderne - Toate utilitățile la poartă: apă, ...

Gai, Arad, Arad

Vand apartament 2 camere Central Cicio Pop ID:RH-44856-property
10
1

Se vinde apartament 2 camere strada Cicio Pop etaj 1 Apartament decomandat Compartimentare practică și confortabilă: bucătărie hol generos baie dormitor sufragerie luminoasă Centrală proprie pe gaz Etaj 1 acces facil și poziționare ideală Clădire renovată exterior și ...

906 EUR/m2 | 85 m2

Central, Arad, Arad

Inchiriez spatiu comercial Ultracentral ID:RH-44910-property
4

Închiriez spațiu comercial ultracentral în inima orașului Arad Locație PREMIUM cu vad comercial excepțional, poziționată direct la bulevard, într-o zonă cu trafic intens pietonal și auto. Front stradal de aproximativ 20 m direct pe Bulevardul Revoluției vizibilitate excelentă și expunere maximă ...

111 m2

Centru, Arad, Arad

Promovat
Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property
14
3

Vand casa 3 camere in Sannicolau Mic ID:RH-44113-property

Vând casă reconstruită aproape integral, fiind păstrați doar pereții de la stradă, restul construcției fiind demolat și refăcut de la zero, cu materiale noi, de calitate. Suprafața construita este de 157 mp, cu un front stradal de 19 ml, compartimentată astfel: - 2 dormitoare - 1 living - bucătărie - ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Sanicolau%2525252525252bMic, Arad, Arad

Teren intravilan de vanzare in Sacalaz - Pozitionat la sosea
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Central FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Central, avand o suprafata totala de 1300 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 20 ml la strada. Utilitati: utilitati la strada, deschidere la ...

1,300 m2

Sacalaz, Timis

Inchiriez spatiu comercial Gradiste Calea Petru Rares ID: RH-44768-property
7

Spațiu comercial de închiriat Grădiște, Calea Petru Rareș | Vad excelent | 100 mp Oportunitate foarte bună pentru dezvoltarea unei afaceri într-o zonă cu vad comercial în creștere, situată pe Calea Petru Rareș, în cartierul Grădiște una dintre zonele populate și active ale orașului Arad. Detalii ...

100 m2

Gradiste, Arad, Arad

Apartament cu 3 camere decomandate 2 bai de vanzare Kaufland Manastur
9

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 65 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.          TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3000 EUR/m2 | 65 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property
1
1

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43992-property

Teren de vânzare 722 mp Livada, Arad Cauți locul ideal pentru a-ți construi casa visurilor? Îți propun un teren intravilan generos de 722 mp, situat într-o zonă liniștită, modernă și în continuă dezvoltare, în Livada Arad. Front stradal optim perfect pentru proiecte rezidențiale Utilități ...

722 m2

Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere Dorobanti 1
7
11

Apartament 3 camere Dorobanti 1

Agentia ALICE IMOB va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dorobanti 1, situat la etaj 4 4. Acesta are o suprafata ultila de 65mp, construita 77mp, dispune de 3 camere, 1 baie, 1 hol si balcon, iar ca imbunatatiri regasim - gresie, faianță, parchet, centrală termică, renovat ...

1198 EUR/m2 | 65 m2

Buzau, Buzau

Inchiriez apartament 7 camere Central muncitori ID:RH-44873-property
15

Se închiriază apartament ultracentral strada Cicio Pop ideal pentru muncitori firmă Apartament spațios, situat în zonă centrală, cu acces rapid către principalele puncte ale orașului Ideal pentru cazare muncitori, echipe de lucru sau personal firmă Compartimentare: 7 camere spațioase ...

150 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Vand complex industrial comercial in Husi - ID : RH-43182-property
20
1

De vânzare Complex industrial comercial în Huși, jud. Vaslui Suprafață construită totală: 10.000 mp Teren total: peste 19.000 mp Adresă: Huși, jud. Vaslui Utilități: curent trifazic, apă, canalizare, acces asfaltat Destinație actuală: hale producție, depozite, birouri, dormitoare muncitori Ideal ...

Husi, Vaslui

Inchiriez apartament 1 camera Parneava ID: RH-44848-property
5
1

Închiriez apartament cu 1 cameră zona Liviu Rebreanu, confort și acces rapid către tot ce ai nevoie! Apartamentul este situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată, ideal atât pentru o persoană singură, cât și pentru un cuplu. Locuința este compusă din dormitor spațios, bucătărie separată ...

35 m2

Parneava, Arad, Arad

Vand spatiu comercial zona Centrala-Unirii ID:RH-44822-property
20

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial premium, amplasat ultracentral, pe una dintre cele mai circulate și apreciate artere ale orașului strada Unirii cu vad comercial excelent și acces facil către toate punctele importante din centrul orașului. Proprietatea este ideală atât pentru investiție ...

1192 EUR/m2 | 260 m2

Central, Arad, Arad

Inchiriez apartament 1 camera zona Dragasani-Grigore Alexandrescu ID:RH-43568-property
9
2

Închiriere apartament 1 cameră la casă Arad, zona Drăgășani Grigore Alexandrescu Se oferă spre închiriere apartament cochet, ideal pentru o persoană sau un cuplu, situat la casă, într-o zonă liniștită și bine conectată. Compartimentare: 1 cameră bucătărie separată baie Dotări: complet mobilat ...

40 m2

Dragasani, Arad, Arad

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz - ID : RH-43144-property
12
4

Vand casa 3 camere zona Parneava-Oituz-aproape de spital, compusa din 3 camere, bucatarie, baie, camara, hol, pivnita, utilat, centrala proprie pe gaz, teren in suprafata de 652 mp, renovat partial, casa construita din caramida. Pret : 210.000 euro ID : RH-43144-property

1400 EUR/m2 | 150 m2

Parneava, Arad, Arad

Inchiriez spatiu comercial zona Fortuna ID:RH-44422-property
10

Închiriez spațiu comercial 150 mp, Zona Fortuna Se oferă spre închiriere spațiu comercial generos, cu o suprafață de aproximativ 150 mp, situat la subsolul unui bloc în zona Fortuna, într-o locație foarte accesibilă și bine poziționată, în apropiere de magazinul Penny, stația de tramvai și alte puncte ...

150 m2

Fortuna, Arad, Arad

Închiriere spațiu comercial *98 mp - acces facil* - strada Mihail Sadoveanu
7

Spațiu birouri/comercial - închiriere - 98 mp - strada Mihail Sadoveanu - zonă semicentrală! Domina Imobiliare vă propune spre închiriere spațiu situat la parterul unei construcții P+2+Terasă, amplasat pe strada Mihail Sadoveanu, în zonă semicentrală, cu acces facil și vizibilitate bună. Suprafață ...

98 m2

Targu Jiu, Gorj

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property
18
2

Vand casa 5 camere zona Gai - ID : RH-39415-property

Vand casa 5 camere zona Gai, P+E+ pod mansardabil, cu teren in suprafata de 432 mp, suprafata construita 200 MP, compusa din 5 camere, bucatarie, 2 bai, terasa, garaj, toate utilitatile: apa, gaz, curent trifazic, canalizare, casa construita din caramida. Pret : 110.000 euro ID : RH-39415-propert ...

688 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in Dumbravita
20

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94,4 mp si teren de 402 mp. Anul constructiei este ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Inchiriez complex comercial in Husi, Jud. Vaslui ID:RH-44580-property
20

De închiriat complex industrial 10.379 m Huși logistică producție depozitare sistem fotovoltaic Se oferă spre închiriere un complex industrial complet funcțional, cu o suprafață construită totală de 10.379 m , situat strategic în municipiul Huși, județul Vaslui, în proximitatea punctului ...

10,379 m2

Husi, Vaslui

Salvează căutarea