Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Tomis Nord, CENTRALA GAZ, MOBILAT UTILATA
5
5

COD VA 42388 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Tomis Nord, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu suprafata utila de 55 mp situat la etajul 3 din 4. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopan si usa metalica, CENTRALA ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp
20
9

Pantelimon oras - v.a.v. Fabrica de Paine (linia de centura), teren 7400 mp cu deschidere la lacul Pantelimon de 55 m. In zona, vile construite pe suprafete de 3000 mp cu terenuri de tenis. Panorama deosebita asupra lacului Pantelimon.Utilitati: canalizare,gaze, curent.

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Teren stradal pe colț - Ideal afacere - front stradal mare
11
3

Teren stradal pe colț - Ideal afacere - front stradal mare

De vanzare teren intravilan situat in cartierul Gavana - zona Bere, la intersectia dintre strada Garlei si Aleea Nicolae Gane, intr-o zona foarte cautata si intens circulata, inconjurata de blocuri cu regim de inaltime P+4 si P+8 etaje. Suprafata: 352 mp Deschidere: 27,23 metri pe doua laturi Certificat ...

352 m2

Pitesti, Arges

Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare zona Take Ionescu
4
14

Apartament 2 camere de vanzare zona Take Ionescu

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 2,suprafata de 53 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul detine bucatarie utilata cu aragaz,frigider nou,microunde,debara,aer conditionat,masina de spalat noua. Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna,se ajunge ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

1 camere Calea Urseni
3
52

1 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Apartamentul are o suprafata totala de 37,17 mp si este compartimentat dupa cum urmeaza: - 1 dormitor; - 1 bucatare; - 1 hol - 1 balcon; - 1 baie. Finisajele sunt de ...

1884 EUR/m2 | 38 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren intravilan Depozitelor Pitesti
1
1

Teren intravilan Depozitelor Pitesti

Va prezentam spre vanzare teren intravilan [ industrial ] excelent pozitionat , Strada Depozitelor Pitesti , avand suprafata de 3329 mp cu o deschidere generoasa de 48 m , toate utilitatile ; apa , gaze , canalizare , curent , asfalt . Pret 1 000 000 euro Laur Company Imobiliare LC 1229

3,329 m2

Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

DEOSEBIT apartament pe doua niveluri 86 mp utili+terasa de 14 mp 2 bai
14
13

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan Smeura Arges
2

Teren intravilan Smeura Arges

Va prezentam spre vanzare teren intravilan excelent pozitionat in localitatea Smeura Arges , avand suprafata de 909 mp cu o deschidere generoasa de 31 m , terenul este drept amplasat intr o zona linistita cu acces facil , beneficiind de toate utilitatile : apa, gaze , curent [ canalizare la aproximativ ...

909 m2

Smeura, Arges

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Cinema Dacia Manastur
5
1

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 35 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3571 EUR/m2 | 35 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Teren intravilan Trivale Pitesti
3
1

Teren intravilan Trivale Pitesti

Va prezentam spre vanzare parcele de teren intravilan bine pozitionate in zona strada Campului Trivale Pitesti , avand urmatoarele suprafete : Parcela de 382 mp , deschidere 17 m Parcela de 500 mp, deschidere 17 m Parcela de 340 m , deschidere 17 m Toate utilitatile : apa , gaze , curent , canalizare ...

500 m2

Hintesti, Arges

Închiriez apartament 2 camere, Piața Muncii, loc de parcare
10

Închiriez apartament 2 camere, Piața Muncii, loc de parcare

Agenția White Crystal Imobiliare închiriază apartament 2 camere, în zona Piața Muncii, decomandat, suprafață 60mp, etaj 6 din 8, mobilat și utilat complet, renovat Încălzirea este prin termoficare. Loc de parcare înclus în pret. Bloc construit în anul 1987. (M) Piața Muncii -- 1 minute STB 104, 640(linie ...

60 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan Platou Prundu
2

Teren intravilan Platou Prundu

Va prezentam spre vanzare teren intravilan Platou Prundu [ Valea geamana ] , bine pozitionat , avand suprafata de 455 mp cu o deschidere de 18 m , toate utilitatile in zona : apa , gaze , canalizare , curent . Pret 143 euro mp Laur Company Imobiliare LC 1225

455 m2

Geamana, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Sagului colt cu Bd. Liviu Rebreanu
6
360

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere -semidecomandat, etaj 6 din 10 cu lift -stare impecabila -zona Calea Sagului, colt cu Bd. Liviu Rebreanu -complet mobilat si ultilat, stil modern.

46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan  Mihaesti Arges
3
2

Teren intravilan Mihaesti Arges

Va propunem spre vanzare teren intravilan si extravilan excelent pozitionat , intr o zona deosebita din comuna Mihaesti , sat Draghici , judet Arges , avend suprafata de 10 000 mp din care 2100 mp intravilan cu o deschidere de 60 m beneficiind de : asfalt , apa , curent [ gaze in zona ] Pret 49 000 ...

10,000 m2

Mihaesti, Arges

Apartament cu 2 camere, bucatarie inchisa, in Giroc, zona Planetelor - ID V3992
7
1

ID intern: V3992 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura ...

1821 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
De inchiriat garsoniera zona Olimpia-Stadion
3
145

De inchiriat garsoniera zona Olimpia-Stadion

Ofer spre inchiriere garsoniera o camera mobilata , utilata situata in zona Olimpia Stadion avand o suprafata de 21 mp la etajul 3. Pt mai multe informatii va rog sa ma contactati!

21 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Spatiu  Industrial Hala Pitesti
20
2

Spatiu Industrial Hala Pitesti

Va prezentam spre inchiriere Hala Depozitelor Pitesti , suprafata 590 mp [ 30 x 19,5 x h 9 m } , + 40 mp birouri si grup sanitar , acces tir , pardoseala beton cu rezistenta mare la trafic greu , dimensiuni usa sectionala 4,9 x 4,9 m , usa pietonala , rampe descarcare , curte betonata in suprafata de ...

590 m2

Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
de inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicina
4
180

de inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicina

Inchiriez apartament total mobilat si utilat nou si modern situat la etajul 2 4, izolat termic si cu centrala termica. Este impecabil - totul este aproape nou: mobila, electrocasnice, centrala termica, etc. Merita vazut ! - In realitate arata mult mai bine decat in forografii. Este recent renovat cu ...

52 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea