Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pret bomba! 2,5 e/mp! Hala productie/depozitare/birouri | IMGB - S4
8

Probabil cel mai bun pret din bucuresti! 2,5 euro/mp! Spatiu depozitare si/sau productie si birouri in incinta IMGB in zona portii 3. / Toate utilatile, curent trifazic, acces tir, parcare pentru 5 masini cu posibilitate de extindere. / Atat parterrul cat si etajul pot fi facute open space sau compartimentate ...

700 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Gorjului
4
45

Vanzare garsoniera zona Gorjului

Oferim spre vanzare garsoniera mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 30 mp etaj 2 an constructie 1978. .Garsoniera este situata in zona Gorjului la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Gorjului!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
97

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa 5 camere complex rezidential zona OMV  Pipera!!
17

Casa 5 camere complex rezidential zona OMV Pipera!!

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem aceasta casa cu 5 camere din complexul rezidential situat in Pipera cu acces imediat la autostrada A3 si la cele mai importante obiective din nordul capitalei. Vila dispune de patru dormitoare spațioase, la etaj si mansarda , asigurând intimitate și ...

2146 EUR/m2 | 130 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera zona Berceni
3
124

Garsoniera zona Berceni

Garsoniera in zona berceni langa Grand arena. Etaj intermediar, suprafata utila 37mp2.

34 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova
8
99

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova

Inchiriem apartament cu 2 camere, decomandat, complet utilat si mobilat, situat la intersectia dintre Soseaua Alexandriei si Soseaua Antiaeriana in fata benzinariei OMV. Bloc cu lift, imobiulul se situeaza la et 4 din 5 suprafata utila de 60mp. Dispune de centrala proprie. In fata blocului sunt statiile ...

54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
4
50

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Garsonieră de închiriat în Vitan, la 5 minute de Mall București. Suprafață de 34 mp, etaj 6 din 10, decomandată. Bucătărie separată, cameră mobilată modern, baie cu duș. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice noi și balcon cu vedere panoramică.

34 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere 2 bai si balcon de vanzare in Terezian Sibiu
14

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 73 mp, zona Terezian, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Etaj intermediar in bloc cu lift • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, ...

1694 EUR/m2 | 73 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi aproape de metrou cu centrala proprie
3
109

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata situata pe Bulevardul Constructorilor, 34mp, etaj 1.

34 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10
1

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Vânzare teren 6800 mp intravilan și extravilan - comuna Câlnic - sat Câlnic
4

ID/ COD ofertă: P1136 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren situat în comuna Câlnic, sat Câlnic - într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii teren: • Suprafață totală: 6.801 mp • Intravilan: 4.885 mp • Extravilan: 1.916 mp • Deschidere la stradă: aprox. 17 m.l. Acces și utilități: • Drum ...

6,800 m2

Calnic, Gorj

Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro
11
3

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro

Va propunem spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona linistita din Giroc, in apropierea DAF ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si un spatiu primitor. Detalii proprietate: Suprafata utila: 93 mp Teren: 260 mp An constructie: 2013 Compartimentare: Parter: hol, bucatarie ...

2366 EUR/m2 | 93 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 3 camere si 3 bai, Mosnita Noua
18

Duplex de vanzare cu 3 camere si 3 bai, Mosnita Noua

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 420 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material ...

1536 EUR/m2 | 140 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Comision 0 Casa individuala de vanzare 387mp si curte 624mp Sura Mica
20
1

Exclusivitate-Comision 0% Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in marginimea Sibiului? In inima linistii din Sura Mica, la doar cativa pasi de farmecul Sibiului, se afla o casa care nu este doar o constructie, ci un colt de ...

912 EUR/m2 | 285 m2

Sura Mica, Sibiu

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - bucatarie inchisa - bloc nou (finalizat) - parcare inclusa
9
1

Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si un balcon generos de 10 mp, fiind situat intr-un imobil nou, cu design contemporan si structura solida. Este compartimentat eficient, avand hol de intrare, living, bucatarie inchisa, dormitor si baie. Toate camerele au acces direct la balcon. Finisajele ...

1939 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - bloc cu lift - constructie finalizata - 103.000 Euro
6

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala Giroc - 5 camere - 126mp - 520mp teren - 235.000 Euro
10
2

Casa este situata intr o zona linistita din Giroc, pe strada asfaltata, fiind individuala, de tipologia P+M. Locuinta dispune de aproximativ 126 mp utili, la care se adauga in jur de 22 mp de spatii de depozitare si dressing integrate. Terenul este generos, avand o suprafata de 520 mp, iar compartimentarea ...

1865 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Ap 2 camere - Bloc nou - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat pentru echipe de muncitori Slimnic Sibiu
9

Apartament 4 camere de inchiriat, decomandat, 150 mp, Slimnic. Apartamentul generos, situat in Slimnic la doar cativa kilometri de Sibiu, este ideal pentru grupuri de pana la 10-12 muncitori. Avantaje majore ale acestui apartament: • Spatiu de dormit suficient pentru 10 persoane. • ...

150 m2

Slimnic, Sibiu

Ap 2 camere - Decomandat - 53mp - 85.000 Euro - bloc nou - parcare inclusa
6
4

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea