Promovat
Apartament 3 camere în vilă - grădină și terasă , Str. Câmpului
20

Apartament cu grădină proprie și terasă generoasă, situat într-o zonă de interes major din Cluj-Napoca, Strada Câmpului. Zona Câmpului este apreciată pentru caracterul său aerisit, predominat de construcții cu regim redus de înălțime – vile și duplexuri – fiind ideală pentru cei care își doresc liniște, ...

4284 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casă individuala cu 6 apartamente – zona Steaua - Comision 0%
18
3

Descriere generală: Oportunitate unică de investiție! Se vinde casă individuală construită în 2009, compusă din 6 apartamente spațioase de 3 camere, situată într-o zonă excelentă – Steaua, aproape de Shopping City și alte puncte de interes. Compartimentare și suprafețe: - Parter: 2 apartamente a câte ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Bucurestii Noi de inchiriat
3
56

Garsoniera zona Bucurestii Noi de inchiriat

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Bucurestii Noi, etajul 1 din 4,suprafata de 34 mp, complet utilata si mobilata. Blocul are lift, iar apartamentul este complet utilat si mobilat, alaturi de toate electrocasnicele necesare. In proximitate se afla supermarketuri, statii de tranport in comun! Daca ...

34 m2

Bucurestii+Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren, casa veche de vanzare 800m2  , Zimnicea , str Calugareni 8

Teren, casa veche de vanzare 800m2 , Zimnicea , str Calugareni

Teren de vanzare 800m2,strada Calugareni 179. pe suprafata terenului sa afla o casa veche batraneasca. Apa curenta , curent electric, racordare gaze, toate actele valabile la zi.

28 EUR/m2 | 800 m2

Zimnicea, Teleorman

Chirie - Resita ,  Apartament 2 camere Mobilat-Utilata
1
38

Chirie - Resita , Apartament 2 camere Mobilat-Utilata

Închiriez apartament , situat în Govandari , 2 camere confort 1 Mobilat- utilat Încălzire cu centrală termică. In apropiere: magazine, școală, grădiniță, statie mijloc de transport în comun Exclus animal de companie. Doar la numărul de telefon zero-sapte-40-cinci doi zero 382

58 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa individuala, 6 camere, curte comuna, zona Kiriac - Kaufland
20
7

ID intern: V5183 Casa individuala, 6 camere, curte comuna, 140 mp, zona Kiriac FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip individuala, la curte comuna cu un regim de inaltime P+M, situata in zona Kiriac, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 200 mp. Casa a fost ...

1357 EUR/m2 | 140 m2

KIRIAC, Timisoara, Timis

garsoniera titan-EDENIA-centrala proprie
7

garsoniera titan-EDENIA-centrala proprie

Se inchiriaza studio spatios si luminos, situat in zona Titan, Sector 3, intr-un bloc modern construit in 2009. Locuinta are 38 mp utili si este amplasata la etajul 6 din 11. Apartamentul este complet mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Zona este foarte buna pentru locuire: acces ...

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
133

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Ofer garsoniera spre inchiriere in zona Complex Studentesc modern mobilata, cu centrala proprie, la etajul 1, cu balcon deschis si cu o suprafata de 25 mp!Este la prima inchiriere!

32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR
10
8

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR

Casă cărămidă, singur în curte, toate utilitățile fără comision agenții Se oferă spre vânzare casă solidă din cărămidă, reconstruită integral după anul 1990 (construcția veche a fost aproape complet demolată, păstrându-se doar magazia încăperea nr. 12 din releveu). Suprafață teren: 276 mp Amprentă ...

1058 EUR/m2 | 137 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră ultracentral Brăila
8
1

Garsonieră ultracentral Brăila

Situată lângă administrația financiară,24 mp plus boxă la subsol, etaj 2 cu ascensor schimb cu apartament in Năvodari plus diferită s-au vând 40000

1667 EUR/m2 | 24 m2

Braila, Braila

 Apartament 3 camere. -- RESITA
1
43

Apartament 3 camere. -- RESITA

Apartament 3 camere . Confort 2 Zonă bună etaj. intermediar, izolat termic centrală termică gresie și faianță podele laminate Contorizare utilități. Acte la zi detalii la tel. zero sapte patru zero cinci doi zero trei opt doi

767 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

garsoniera th pallady-stradal-modern-metrou 3 minute
6

garsoniera th pallady-stradal-modern-metrou 3 minute

garsonieră de 31 mp, semi-mobilată, renovată recent, în urmă cu aproximativ 3 ani. Locuința este situată într-o zonă foarte bună, aproape de școală, aflată chiar în spatele blocului. În fața blocului există parc de joacă pentru copii, iar metroul se află la doar câteva sute de metri, cu două guri de ...

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand teren intravilan Clinceni Ordoreanu
7
16

Vand teren intravilan Clinceni Ordoreanu

Vand 2 loturi teren intravilan in Clinceni,drumul spre Ordoreanu,pe partea dreapta,la 200 m de colectorul de apa, Tarla 48 2 ,530,77mp +94,54mp drum acces. fiecare,total 1250 mp dimensiuni 22,3x23,83,latime drum acces 6 m,pret 16 euro mp.... .tel. , suprafata totala: 1250m2..se poate construi ...

1,250 m2

Clinceni, Ilfov

duplex ap1 și ap 2
5

duplex ap1 și ap 2

Se vinde duplex amândouă părțile. Ap.1 la prețul de 139.000 euro iar ap 2 la 178.000 euro. Apartament 1 nu este finisata, este la roșu , izolat exterior și are la etaj 3 dormitoare, 2 băi,un spațiu pt dresing și urcarea în podul care este înalt și se poate face un loc de joacă sau un birou dacă nu ...

1158 EUR/m2 | 120 m2

Sag, Timis

Penthouse 3 camere de inchiriat 70 mpu terasa 58 mp zona Doamna Stanca
12

Apartament 3 camere de inchiriat, decomandat, 70 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Doamna Stanca, aflat la etajul 10 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 11 Etaje; anul constructiei ...

70 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Tei
4
40

Apartament cu 2 camere in zona Tei

Inchiriere un apartament de 2 camere situat într-o locație centrală,in zona Tei, ideal pentru cei care doresc un cămin confortabil, într-o zonă liniștită și bine conectată la transportul public și facilități. Detalii apartament: Suprafață utilă: 50 m Compartimentare: 2 camere luminoase și spațioase, ...

50 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan in Vânjuleț 3333 mp, Mehedinți
2
3

Teren intravilan in Vânjuleț 3333 mp, Mehedinți

Teren intravilan S=3333mp, str.Transformatorului, drum asfaltat, cu acces pe două laturi de 32,5m și 17,5 m, este rețea electrică, aflat lângă ultima casă, cu vie pe 2000m.

Deva, Hunedoara

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Medicina
5
166

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Locuinta premium cu design modern in Valea Garbaului