Promovat
Garsoniera de vanzare zona TOMIS III, MOBILATA UTILATA, parter
10
2

COD VA 43187 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona TOMIS 3, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 21 mp situat la parter din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane.Garsoniera este renovate integral ...

2381 EUR/m2 | 21 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Promovat
Spatiu comercial pe Calea Calarasilor
6

Spatiu comercial pe Calea Calarasilor

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial in zona Calea Calarasi, la parter de bloc, in suprafata de 121mp, cu expunere stradala avand vitrina de 10ml, cu toate utilitatile si contorizare separata inclusiv Centrala Termica Proprie. Spatiul dispune de climatizare-aeroconvectoare , alarma, sistem ...

121 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6
1

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1
10

2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1

Acest apartament in suprafata de 48 mp se află la etajul 1 al unui bloc din 1970 construit din cărămidă. Are două camere, o bucătărie separată, un balcon și multiple spatii de depozitare. Incalzirea centralizată asigură confort în sezonul rece. Tâmplăria este din lemn, iar pardoselile sunt din lemn în ...

1823 EUR/m2 | 48 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vânzare Braniștea
10
7

casa de vânzare Braniștea

Vând casă ,cu 2 camere ,baie si 1 hol in comuna Braniștea județ Mehedinți.Fantana in curte si apă curentă.Recent renovată interior si exterior.Total suprafață 1300mp.In curtea casei mai există o cladire cu 3 camere,magazie,patul si beci.

18 EUR/m2 | 1,300 m2

Branistea, Mehedinti

Parcela pentru casa
4
1

Parcela pentru casa

Vand o parcela de 801mp in cartierul nou Frumuseni.Are un font stradal de 20 mp intrare auto,asfalt ,apa curenta cu apometru si camin forat, curentul gazul si canalizarea sunt in fata parcelei.E pozitionata intr-un loc linistit si placut,ferit de zgomotul soselei, la o distanta de aproximativ 10 km de ...

801 m2

Frumuseni, Arad

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului
4
42

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului pe str Atomului , etaj 2 , 52 mp. Apartamentul este recent renovat si compus din 2 camere , hol , baie , bucatarie , balcon. Apartamentul se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun , magazine . Pentru mai multe detalii va rog ...

52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%
2
4

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan pretabil constructii in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 75 ml la strada. Utilitati: in zona Pretul ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

 apartament de vanzare de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou
4
15

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou. Apartament situat in zona linistita, dispune de o suprafata totala de 49 de mp utili,etaj 4 din 10, bloc cu lift. Metrou la 10 minute de mers pe jos. Blocul este construit in anul 2020. Pentru mai multe detalii ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita
3
56

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita

Inchiriere apartament modern in zona Dumbravita langa Kaufland . Apartamentul se inchiriaza complet utilat cum este in poze . Situat la etajul 2 dotat cu : incalzire centrala , TV nou ,bucataria mobilata si utilata cu , cuptor incorporat, cuptor cu microunde, frigider nou, loc de parcare. Suprafata este ...

37 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere o garsoniera. Complet mobilata si utilat, dispune de o suparafata utila de 27mp, semidecomandata. Zona este una linisita, aproape de Spitalul Judetean, McDonald's, mijloace de transport in comun. Etaj intermediar, etajul 3. Pentru vizionari nu ezitati sa sunati.

27 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Ozana
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Ozana

Inchiriez o garsoniera cu suprafata utila de 38 mp la etajul 2 al unui imobil izolat termic cu doar 8 niveluri. Acesta se afla in zona Ozana, in imediata apropiere a mijloacelor de tansport in comun, magazine, banci si alte puncte de interes ale zonei. Garsoniera este complet renovata si utilata. Pentru ...

38 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Oferim spre închiriere garsoniera in zona Buziașului, la etajul 2 din 5, suprafața utila de 25 mp, utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale, Lidl, Kaufland, magazine. Daca doriți informații suplimentare sau detalii, va rugam sa ne sunați la nr de tel din anunț!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 2, 30 mp. Apartamentul se afla intr-o stare buna, bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
4
385

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere garsoniera Zona centrala, Take Ionescu, str. Titan. etaj 6.

26 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lacul Tei | Particular | Centrala
8

Garsoniera zona Lacul Tei | Particular | Centrala

Garsonieră decomandata de 30 mp situată la parterul unui imobil de 4 etaje, în zona Lacul Tei (str. Zambilelor nr 4 ), dotată cu centrală proprie & apometre. Bloc termoizolat. Zona linistita. Disponibila imediat. Chirie 350 euro + garantie 350 euro. Fara animale de companie. Fara agentii imobiliare. Pentru ...

30 m2

Lacul+Tei, Sector 2, Bucuresti

Hale de inchiriat Agnita
3

Hale de inchiriat Agnita

Hală de închiriat în Agnita, județul Sibiu Se oferă spre închiriere hală industrială cu suprafață interioară de 800 mp, spațiu exterior copertine de 2.000 mp, plus teren. Spațiul este potrivit pentru depozitare, producție, logistică, atelier sau alte activități comerciale și industriale. Locație: ...

800 m2

Industrialea, Agnita, Sibiu

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu
6
470

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.

35 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea