Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Promovat
Spatiu pentru birouri/locuinta pe Bulevardul Eroilor
14
1

Spatiu pentru birouri/locuinta pe Bulevardul Eroilor

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament spatios cu 4 camere, situat chiar in inima orasului Cluj-Napoca, pe Bulevardul Eroilor, intr-o zona protejata cu importanta istorica si arhitecturala. Proprietatea se afla la etajul 1 al unei cladiri solide cu regim de inaltime D+P+2E+Pod, recunoscuta ...

120 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
garsoniera de inchiriat zona 1 Decembrie cu centrala proprie
3
10

Ofer spre închiriere garsoniera în zona 1 Decembrie la 5 minute de metrou. Garsoniera ce dispune de centrala proprie , cu o suprafață de 33 mp , etaj 3 10. Situat în zona liniștită aproape , în apropierea mijloacelor de transport . În zona se regăsesc mai multe spații comerciale.

33 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PRIMA ÎNCHIRIERE! Apartament 3 camere de lux lângă metrou Eroii Revoluției - renovat
10
1

Cauți ceva cu adevărat special? Acest apartament de 3 camere, proaspăt renovat, este la prima închiriere și te va cuceri din prima clipă! Situat în zona Șura Mare, la doar 5 minute de metrou Eroii Revoluției și 10 minute de Parcul Lumea Copiilor, îmbină perfect confortul cu un design modern și elegant. Totul ...

73 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare – Cornișa | Aproape de UMF | 109.700
8

Apartament 2 camere de vânzare – Cornișa | Aproape de UMF | 109.700 € Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Cornișa, în imediata apropiere a căminelor studențești și a Universității de Medicină și Farmacie. Preț: 109.700 € (ușor negociabil) Etaj: 4 din 5 Disponibil ...

2385 EUR/m2 | 46 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat în Cornişa
11

Apartament cu 2 camere de închiriat în Cornişa

Închiriere apartament 2 camere – Cornișa | Aproape de UMFST | Ideal pentru studenți | 380 €/lună Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, confort 1, situat în cartierul Cornișa, pe strada Nicolae Grigorescu, într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată. Chirie: 380 €/lună ✔ ...

58 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere de vânzare / închiriere – Poli 2 | Etaj 1 | 84
7

Apartament 3 camere de vânzare / închiriere – Poli 2 | Etaj 1 | 84 mp Se oferă spre vânzare sau închiriere apartament spațios cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc solid din beton, construit în 1991, în zona centrală – Poli 2. O locuință ideală pentru familie sau investiție, cu poziționare ...

2333 EUR/m2 | 84 m2

semicentral, Targu Mures, Mures

Ap 3 cam, Sud scoala nr 8, 50mp utili, et 1 4, CT
7
1

Ap 3 cam, Sud scoala nr 8, 50mp utili, et 1 4, CT

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Sud, zona sud,scoala nr 8, intr-un imobil construit in anul 1977 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID ...

Sud, Focsani, Vrancea

Casa individuala de vanzare - Cobalt Residence - Pret 159.000 Euro
20

Cobalt Residence - o viata extraordinara zi de zi ! Agentia imobiliara First Home va prezinta un proiect exclusivist, Cobalt Residence, ansamblu rezidential indraznet situat in zona de Nord a orasului, ideal pentru cei ce isi doresc sa locuiasca intr-o zona linistita, aproape de Crangul Petresti, in ...

1472 EUR/m2 | 108 m2

nord, Focsani, Vrancea

Sp com 115 mp,renovat, comision 0%, pretabil pentru orice activitate
15

Exclusivitate - COMISION 0 %! Agentia Imobiliara First Home propune spre inchiriere spatiu comercial 115 mp, etaj 1, strada Lupeni. Spatiul dispune de open space, birou, grup sanitar ( fete -baieti), balcon. Pretabil pentru orice tip de activitate! Se poate recopartimenta in mai multe incaperi. Pret ...

115 m2

est, Focsani, Vrancea

Teren 6.057 mp in Radulesti cu deschidere 30 metri la asfalt
9

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un teren Intravilan Construibil in Radulesti, comuna Vanatori , reper str Padurea Neagra 35, avand o suprafata de 6.057 mp si deschiderea de 30 ml la doua strazi. Terenul beneficiaza de curent, gaz si fantana proprie. Pentru mai multe detalii va ...

6,057 m2

Radulesti, Vrancea

Promovat
 Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 €
8

Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 € Se oferă spre vânzare o casă individuală situată în Târgu Mureș, cartier Unirii, pe strada Sg. Maj. Lazăr Blejnari, într-o zonă liniștită, de case, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Preț: 315.000 ...

2143 EUR/m2 | 147 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Garsoniera de vanzare zona piata sud, etaj 3 4 mobilata si utilata
5
1

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona Sud, in apropierea pietei, la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 21 mp. Garsoniera a fost renovat complet, beneficiind de finisaje moderne si fiind pregatit pentru mutare imediata, se vinde mobilata si ...

1595 EUR/m2 | 21 m2

sud, Focsani, Vrancea

Sp comercial Teatru intersectie, zona 0, vitrina, 22 mp, pe colt
6

Agentia Imobiliara First Home propune spre inchiriere spatiu comercial stradal, situat in inima orasului, in intersectia de la Teatru. Spatiu dispune de 22 mp utili, suprafata vitrata, open space, grup sanitar. Dotat cu centrala termica! Urmeaza a fi schimbata toata stoleria cu una de ultima ...

Ultracentral, Focsani, Vrancea

Sp com 195 mp, 7 locuri de parcare, 4 intrari, zona de Nord, bloc nou
11

Agentia Imobiliara First Home propunem spre inchiriere spatiu comercial stradal situat in zona de Nord a orasului, la parterul unui bloc nou, invecinat de Luca, Dedeman, Farmacia Tei, Magazinul Italian. ID intern: 3022

Nord, Focsani, Vrancea

Promovat
 Apartament de vânzare – 3 camere | 81 mp + 3 terase | Zona Unirii –
8
1

Apartament de vânzare – 3 camere | 81 mp + 3 terase | Zona Unirii – Strada Pomilor Se oferă spre vânzare apartament modern, situat în zona rezidențială Unirii, pe strada Pomilor, într-un imobil nou, ideal pentru familie sau investiție. Suprafață utilă: 81 mp 3 terase: 16 mp, 7 mp și 1 mp An construcție: ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

unirii, Targu Mures, Mures

0% Comision! Case noi realizate cu materiale de calitate in Vanatori
20
1

Comision 0% Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, bucatarie mobilata, in zona Vanatori - Crang. Daca iti doresti o casa spatioasa, moderna si bine compartimentata, intr-o zona linistita dar aproape de oras, aceasta proprietate poate fi exact ce cauti! Suprafata ...

Focsani, Vrancea

Apartament 4 camere, etaj 1, zona Sud - Paco, 61mp, CT, izolat, Pvc
13
2

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Sud, zona Supermarket Paco - Scoala - Gradinita, intr-un imobil construit in anul 1975 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 61 mp. Imobilul este situat in apropiere ...

1033 EUR/m2 | 61 m2

sud, Focsani, Vrancea

Ap 2 cam,parcare, mobilat si utilat de lux, et 2, Piata - Scoala 2
9

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Ultracentral, zona Scoala 2, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 3, cu o suprafata de 65 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, scoala, supermarket ...

65 m2

ultracentral, Focsani, Vrancea

Teren intravilan 1.308mp + 3.008mp extravilan in Urechesti de vanzare
9

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un teren intravilan + extravilan in Urechesti , str Ghioceilor, avand o suprafata totala de 4.316 mp si deschiderea de 18 ml la strada. Strada asfaltata , curent si gaz ! Pretul este negociabil ID intern: 3165.

4,316 m2

Urechesti, Vrancea

Spatiu Comercial de inchiriat ! B-dul Unirii 145 mp
14

Spatiu Comercial de inchiriat ! B-dul Unirii 145 mp

Spatiu Comercial de inchiriat in Focsani , B-dul Unirii nr 53 - Piata Unirii Suprafata utila 145mp , centrala termica pe gaz, renovat ! Pretabil orice afacere comerciala ! ID : 3161

145 m2

ultracentral, Focsani, Vrancea

Ap 3 cam, Sud P-uri, 76 mp utili, et4 4 cu acoperis,CT,imbunatatit
14

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Sud, zona Sud, P-uri, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 76 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket -are ...

Sud, Focsani, Vrancea

Promovat
Casă nouă de vânzare – Corunca, zona Castelului (zonă premium)
4
2

Casă nouă de vânzare – Corunca, zona Castelului | Semifinisată | 275.000 € Se oferă spre vânzare casă individuală nouă, situată în Corunca – zona Castelului, una dintre cele mai apreciate și liniștite zone rezidențiale din apropierea Târgu Mureșului. O proprietate ideală pentru o familie care își dorește ...

1964 EUR/m2 | 140 m2

Corunca, Mures

Vila P+1 de vanzare in Focsani - Nord 4 dormitoare, 3 bai , 160.000 euro
18

Comision 0% la cumparare ! Agentia imobiliara First Home va prezinta o vila deosebita spre vanzare in cel mai nou si complet cartier din Nordul orasului Focsani ! Casa este construita in 2025 din caramida in suprafata totala de 175mp , compartimentata inteligent si eficient : parterul are living ...

Nord, Focsani, Vrancea

Salvează căutarea