Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1,  zona Maria Timisoara
15
1

Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1, zona Maria Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Maria, o zona centrala a orasului Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 inr-un imobil monument istoric cu 2 etaje si pod. Asociatia de locatari are in perspectiva reabilitarea ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala la intrare in Gilau
20

Casa individuala la intrare in Gilau

Vă propunem spre vânzare o casă individuală, parte dintr-o construcție nouă, situată în localitatea Gilău, în apropiere de RAR, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru locuit.Imobilul are o suprafață utilă de 200 mp, este amplasat pe un teren de 600 mp și este compartimentat eficient în 5 camere, ...

1300 EUR/m2 | 200 m2

Gilau, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere CRAIOVEI - KAUFLAND Confort 2 Semidecomandat Etaj 2 Mobilat Și Utilat
11
7

Apartament 3 Camere CRAIOVEI - KAUFLAND Confort 2 Semidecomandat Etaj 2 din 4, Mobilat și Utilat Complet !!! dotat cu centrală termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv balcon, izolat termic interior exterior, gresie și faianță, ușă metalică, uși de interior schimbate, Liber disponibil ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

APARTAMENT E 3 Camere Decomandate Etaj P 1 BUZOEȘTI La 35 Km Pitești În Suprarafețe de 57 Mp.
11
4

Agenția Imobiliară * KRISS * Pune în vânzare În Exclusivitate APARTAMENT (E) CU 3 Camere Comuna Buzoești la 35 km de Pitești Confort 1 Decomandate, LIBER, fără îmbunătățiri, două apartamente sunt la etajul 1, iar un apartament la parter La Prețul de 35.000 euro Pretabil activitate comercială, Toate în ...

555 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

casa si teren de vanzare
4
7

casa si teren de vanzare

Casa si teren de vanzare in Miercurea Nirajului, str. Santandrei nr.90, judetul Mures. Terenul cu o suprafata de 2418 mp din care casa 120 mp. Construita din caramida, acoperita cu tigle, compusa din 3 camere, 2 bucatarii, 2 camari si 2 bai. Cu toate actele in regula.

583 EUR/m2 | 120 m2

Miercurea Nirajului, Mures

Promovat
Mircea cel bătrân - apartament cu 4 camere
20

Mircea cel bătrân - apartament cu 4 camere

De închiriat apartament cu 4 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 1 din 4, în zona Mircea cel Bătrân. Apartamentul are o suprafață de aproximativ 100 mp și este amplasat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către magazine, școli și puncte de interes. Locuința se află la 1 minut de mers pe ...

100 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
11

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - bloc cu lift - 97.000 Euro - parcare inclusa
6

Ap.2 camere - bloc cu lift - 97.000 Euro - parcare inclusa

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr-o zona linistita, aproape de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii de transport public. Compartimentare: Living ...

2021 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Etaj 1 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Pasune si livada masloc

Pasune si livada masloc

8700 m de pasune si 5400 livada pruni masloc jud timis

14,100 m2

Masloc, Timis

Teren de vinzare
2
1

Teren de vinzare

Primul teren pe albia Riul Alb în localitatea Coroiești de 450 mp cu drum de acces și posibilitate de racord la electricitate , apa și gaz. Al doilea teren tot pe albia riului 2000 mp amonte de sat la aproximativ 300 m cu drum de acces.

450 m2

Coroiesti, Hunedoara

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vânzare apartament cu 2camere 63mp, decomandat in cartierul Mărăței Piatra Neamț

873 EUR/m2 | 63 m2

Cartier Mărăței , Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 5000mp Geamana, Bradu, Arges
2

Teren intravilan 5000mp Geamana, Bradu, Arges

Teren intravilan 5000mp Bradu, sat Geamana, judetul Arges. Utilitatile la strada principala.Ideal pentru constructie case.

5,000 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii
9
1

Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii

Proprietar, închiriez apartament, piata Libertatii et 2, 132 mp, regim de inaltime 4m. 3 camere, doua bai, 1 bucatarie, balcon cu vedere in piata Libertatii. Apartamentul este mobilat si utilat complet avand centrala proprie, clima, tv, bucatarii si bai utilate. Pentru mai multe informatii va rog sa ...

132 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament cu 3 camere decomandat si utilat cu centrala proprie!! Brazda lui No
16
1

Închiriez apartament cu 3 camere decomandat si utilat cu centrala proprie ,2 bai si 2 balcoane cu o suprafață de 80 mp situat in spatele Stomatologiei Simplon . Preț 400 preț fix.Detalii la numărul de telefon .

80 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casă de vis într-o oază de liniște – Bodrogu Nou, Arad
18
1

Casă de vis într-o oază de liniște – Bodrogu Nou, Arad

Vă ofer spre vânzare, 0 COMISION, această proprietate deosebită, situată pe colțul a două străzi într-un peisaj rural, unde natura și confortul modern se împletesc armonios. Cu un teren generos de 1.370 mp, vei avea tot spațiul de care ai nevoie pentru grădinărit, relaxare sau proiecte viitoare. Caracteristici ...

1010 EUR/m2 | 197 m2

Bodrogu Nou, Arad

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
16

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)
8
19

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM) Dau în chirie garsonieră pe bd. Republicii -mobilată, spațioasă, balcon, et. 4 lift -preț: 180 euro lună + garanții* Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase.

33 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă + teren
2

Vând casă + teren

Casă bătrânească de vânzare în Sânnicolau Mare, Strada Cluj, numarul 30, situată pe teren intravilan generos de aproximativ 1439 m + teren lipit de aceeași dimensiune. Proprietatea dispune de 4 dormitoare, bucătărie, cămară, baie și anexe grajduri. Utilități disponibile: apă și curent conectate, gaz ...

1,439 m2

Sannicolau Mare, Timis

Salvează căutarea