Intravilan zona centrala Voluntari
4

Intravilan zona centrala Voluntari

Terra Estate - primul pas catre acasaa! Va propunem acest lot de teren situat in zona centrala din Voluntari Zona permite edificarea de imobile rezidentiale sau comerciale.

5,000 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartamen  exclusivist, 121 mp utili cu panorama in parcul Hasedeu!
13

Apartamen exclusivist, 121 mp utili cu panorama in parcul Hasedeu!

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Cluj-Napoca, in zona strazii Strada Bogdan Petriceicu Hasdeu – o locatie apreciata pentru echilibrul dintre dinamica urbana si proximitatea fata de punctele academice si medicale de referinta ale orasului. Pozitionarea reprezinta unul dintre ...

3554 EUR/m2 | 121 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
CASĂ\VILĂ DE VÂNZARE \COM. OBREJA\SAT IAZ\CARAȘ-SEVERIN
20
1

CASĂ\VILĂ DE VÂNZARE \COM. OBREJA\SAT IAZ\CARAȘ-SEVERIN

COMISION 0% Dana Imobiliare vă oferă spre vânzare ,o proprietate deosebită, RESTAURANTUL,, LA TEI,, complet mobilată și utilată INTEGRAL,funcțională, situat în Comuna Obreja, ( la strada DN 68,- Caransebeș -Hateg),stradă intens circulată de autovehicule, (cu posibilitate de a face duș șoferi aflați ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Obreja, Caras-Severin

Promovat
garsoniera de inchiriat Lizeanu
3
51

garsoniera de inchiriat Lizeanu

Garsoniera de inchiriat, mobilata decent, ca locatie garsoniera se afla la mai putin de 3 minute de Mega Image Lizeanu, maxim 10 minute de metrou si magazin piata Bucur Obor si 15 minute de Parcul Circului. Suprafata garsonierei este de 28mp. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

28 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Casa
8
1

Vand Casa

Vând casă în sat Visag jud. Timiș. Casa de cărămidă la drumul principal, compusă din 3 camere; hol; şpais; beci; atelier; grajd; cocină; stau de oi; fântână; grădină etc. Se poate lega la rețeaua de apă și canalizare a satului. An construcție: 1970 Localitatea ești la o distanță egală între Lugoj(A1)și ...

98 EUR/m2 | 600 m2

Visag, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere 63mp decomandat zona Selimbar Sibiu
19
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 63 mp, zona Selimbar, Sibiu. Descopera un apartament deosebit, situat intr-o zona care imbina perfect linistea naturii cu confortul urban. Un living generos in plan deschis cu bucataria moderna, devine inima casei, un loc ideal pentru momente petrecute cu ...

2856 EUR/m2 | 63 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
COMISION 0% Teren extravilan 23.200 mp, cu 2 fronturi, zona Sag Centura
1
7

Teren extravilan pretabil investiii de vanzare in Sag, zona Centura. FOXFORT propune teren extravilan pretabil investitie de vanzare in Sag, avand o suprafata de 23.200 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 53 ml la strada. Utilitati: curent electric, utilitati in zona. Pretul este de 84.990€ - COMISION ...

23,200 m2

Sag, Timis

Promovat
Garsoniera lângă Metrou Dristor
20

Garsoniera lângă Metrou Dristor

Vă propunem spre cumpărare o garsonieră situată chiar la stația de metrou Dristor, chiar în blocul vecin cu gura de metrou. Garsoniera este situată la etajul 5 al blocului care este anvelopat. În imediata apropiere a blocului sunt foarte multe centre comerciale, bănci comerciale, farmacii, restaurante ...

2714 EUR/m2 | 28 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Închiriez apartament 2 camere, zona centrală, et 3
10

Închiriez apartament 2 camere, zona centrală, et 3

Apartamentul se afla pe strada Aleea Trandafirilor în zona Decebal, la 5 minute de mers pe jos la gară, are 2 camere și este semidecomandat. Are centrala termica nouă în garanție, mașină de spălat nouă în garanție, aragaz și cuptor, frigider mare, pat matrimonial, canapea extensibilă, dulap cu ...

45 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament decomandat pretabil birouri 127 utili in zona Central Sibiu
16
2

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 127 mp, zona Central, Sibiu. Acest apartament situat in Centrul orasului Sibiu poate fi folosit atat ca spatiu de locuit cat si ca spatiu de birouri, fiind amplasat intr-o zona foarte buna, cu vad pietonal si auto, aflat la 5 minute de mers pe jos pana in ...

1559 EUR/m2 | 127 m2

Sibiu, Sibiu

Vand apartament 3 camere str.Rahovei  M. Viteazu
7
3

Vand apartament 3 camere str.Rahovei M. Viteazu

Vand apartament 3 camere, et 3 din 4, schimbat gresie, faianta, lacuit parchet recent, centrala, baie cu geam, balcon inchis, camara mare, zona Rahovei M. Viteazu, aproape de școli, magazine, parc. tel.074491940. Pretul este in Euro. Negociabil. Nu doresc colaborare cu agenții.

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sibiu, Sibiu

Teren extravilan Mosnita Veche langa centura
1
1

Teren extravilan Mosnita Veche langa centura

Teren extravilan Mosnita Veche langa centura. Suprafața 24.000 mp Preț 80 euro mp

Mosnita Veche, Timis

Oportunitate investitionala rara | Locatie ultracentrala | Mehala
10

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 760 mp. Anul constructiei este 1939, ...

1555 EUR/m2 | 200 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Terenuri intravilane Ciorogârla   500-1600 mp, lângă A0 A1, 32  mp
6
6

Terenuri intravilane Ciorogârla 500-1600 mp, lângă A0 A1, 32 mp

Terenuri intravilane de vânzare Ciorogârla, Ilfov Ideal investiție sau construcție! Se oferă spre vânzare 4 loturi de teren intravilan în comuna Ciorogârla, cu următoarele suprafețe: 1 lot de 964 mp :28 euro mp 2 loturi de câte 500 mp:31 euro mp 1 lot de 1.600 mp :25 euro mp Terenurile sunt ...

3,600 m2

Ciorogarla, Ilfov

Promovat
Apartament modern 2 camere aproape de Podul Minciunilor din Sibiu
12
2

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 49 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Orasul de Jos, aflat la parter intr -un imobil tip casa/vila cu regim de inaltime pe Parter + Etaje; anul constructiei ...