Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere spatiu comercial bd Unirii, vitrina 25ml, stradal
11

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial pe bd Unirii, stradal, cu trafic intens, situat la parter de bloc, in suprafata utila de 435mp, cu front stradal generos de 25ml, cu grupuri sanitare. Spatiul dispune de intrare prin fata pentru clienti, si spate pentru acces marfa. Ideal orice tip de activitate: ...

435 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
închiriere garsoniera in zona Rahova
3
4

închiriere garsoniera in zona Rahova

Ofer spre închiriere garsoniera in zona Rahova . Garsoniera ce dispune de o suprafață de 38 mp, etaj3, poziționată in apropierea mijloacelor de transport. In zona regăsiți mai multe spații comerciale. Pentru detalii sau vizionari sunați la numărul de telefon afișat mai jos.

38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa mobilata si utilata  - 3 camere-600 m de STV
20
5

Casa mobilata si utilata - 3 camere-600 m de STV

Casa moderna, complet mobilata si utilata ndash; mutare imediata! Va propunem spre vanzare o casa noua si moderna, ideala pentru cei care isi doresc confort, functionalitate si un ambient placut. Bucatarie spatioasa, locul perfect pentru a te bucura de mese in aer liber si de momente de relaxare. Placa ...

1593 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Leonida 2 Minute Garsoniera Mobilata Utilata
16

Metrou Leonida 2 Minute Garsoniera Mobilata Utilata

Garsoniera moderna la 2 minute de metrou Dimitrie Leonida ndash; ideala pentru locuit sau investitie Localizare excelenta ndash; #536;oseaua Berceni nr. 5 Situata intr-o zona aflata in continua dezvoltare, cu acces rapid catre Bucuresti si toate facilitatile necesare: metrou, magazine, farmacii, ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren
10

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, functionalitate si un spatiu bine organizat. Proprietatea este construita pe un teren de 257 mp si beneficiaza de dotari moderne, fiind potrivita atat pentru locuinta permanenta, ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Berceni, Ilfov

Casa  - 4 camere - 108 mp utili - Miorita
6

Casa - 4 camere - 108 mp utili - Miorita

Te-ai saturat de vecinii zgomotosi si de aglomeratia urbana? Iti doresti un refugiu linistit, unde sa te bucuri de confort si spatiu generos? Atunci, aceasta casa in stil mediteranean din Berceni este exact ceea ce cauti! Aici, singurul bdquo;zgomot care te va deranja va fi cel al pasarilor cantand dimineata. Detalii ...

1295 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren
2

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si un camin bine construit. Proprietatea este amplasata pe un teren de 360 mp si beneficiaza de o constructie solida, realizata cu materiale de calitate, oferind un ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona in plina dezvoltare. Locuinta beneficiaza de bucatarie mobilata si este amplasata intr-un imobil dotat cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare. Acces ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
2

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sector 4 Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
20

Sector 4 Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Vand apartament cu 2 camere 53 mp , situat la et 1 6 , bloc 2022, sector 4 Strada drumul binelui , zona Blv Metalurgiei In proximitate avem parcul Tudor Arghezi , Lidl , Kaufland, Jumbo, Auchan. Se vinde mobilat utilat cum se vede in poze , dispune de boxa la subsol si de loc de parcare. Pentru mai multe ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului
18

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului

Apartament 3 camere Localizare: Strada Izvorul Muresului Zona rezidentiala linistita, bine conectata An constructie: 1975 Etaj: 4 din 4 Bloc fara lift Apartament complet renovat intre anii 2018ndash;2019 Instalatii electrice si sanitare schimbate Dispune de ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare
9

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, pe strada Postalionului, in spate la Grand Arena. Acesta dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Etaj 2 din 4 cu lift . Compartimentare : hol intrare, living + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai (cada + dus) ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea