Promovat
Apartament 2 camere ultracentral – renovat complet, poziție excelentă.
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral, vis-a-vis de magazinul Bucovina – o locație premium, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4, într-un bloc din cărămidă, izolat ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita
4

Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita

Apartament cu doua camere decomandate , mobilat si utilat complet , renovat situat in Dumbravita langa Kaufland situat la etajul 1 . Suprafata utila este de 50 mp .

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Drumul Taberei

Va propune spre inchirere apartament de 2 camere situat in Drumul Taberei. Acesta este amplasat la etajul 5 intr-un bloc alcatuit din 10 etaje, avand o suprafata utila de 53 mp. Amplasarea imobilului faciliteaza accesul la statia de metrou Dr Taberei este in imediata apropiere, zona comerciala Drumul ...

53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tecuci   etaj 1, zonă centrală
7

Apartament 2 camere Tecuci etaj 1, zonă centrală

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe strada Gheorghe Petrașcu, într-o zonă centrală liniștită din Tecuci. Locuința este amplasată la etajul 1 al unui bloc construit în anii 1972 1973 și are o suprafață de 33 mp. Apartamentul este complet utilat și pregătit pentru locuire, fiind dotat ...

1227 EUR/m2 | 33 m2

Central, Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere garsoniera Vitan
5
1

Inchiriere garsoniera Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Vitan vis a vis de Auchan .Suprafata garsonierei este de 37mp situata la etajul 5.

37 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

teren in Timiș zona de munte Valea lui Liman
10
63

teren in Timiș zona de munte Valea lui Liman

Proprietar vând 17.264 m2 teren extravilan in judetul Timiș, munții Poiana Rusca, sat Pietroasa, zona valea lui Liman, Farasesti. Livadă de pruni in partea de sus a terenului aproximativ 2000m2, mijlocul este pășune iar in partea de jos este impadurit. Zona retrasa fara vecini pe munte cu o priveliște ...

17,264 m2

Pietroasa, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Proprietar vand teren cu casa in Timisoara strada Muzicescu Girocului
9
19

Proprietar vând teren cu casa, pe teren există o casa de caramida si anexa, teren total 1100 m2 in Timisoara, strada Anul 1848, casa este locuibila, branșată la utilități, centrala proprie pe gaz cu calorifere, stradă asfaltată, zonă de case liniștită. Front stradal 18m. pret usor negociabil

1,070 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan, suprafata de 504 mp, cartier nou, in Utvin - ID V5060
13
9

ID intern: V5060 Teren de vanzare in localitatea Utvin 5 km de Timisoana, zona Sud FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare 8 parcele de teren intravilan in Localitatea Utvin - zona de Sud, avand urmatoarele suprafete disponibile: 1. 504 mp, deschidere front stradal: 12.84 m 2. 514 mp, deschidere ...

504 m2

Utvin, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
6
27

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Garsoniera spatioasa, la etajul 3, pe Calea Aradului, aproape de Iulius Mall si Lidl, Benzinarie Petrom: 1 minut, 50m Dar si de alte puncte de interes, statii de autobuz, expres, astfel ca este usor sa ajungi oriunde ai nevoie. Punctul termic se afla la 3 minute distanta, iar in zona exista parcuri.

36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament mobilat utilat 2 camere parcare prima inchiriere Selimbar
8

Apartament 2 camere de inchiriat, semidecomandat, 45 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •Un loc de parcare inclus in pret •Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea ...

45 m2

Sibiu, Sibiu

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
3

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp
5
1

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp

De vânzare! în Roman, Neamț. Etaj vilă 1 din1,cu pod amenajat!preț în euro. Zonă frumoasă,camere înalte,geamuri mari-lumină naturală! 150 mp utili în total!! 75 mp nivel. Construcție solidă din cărămidă,pereți exteriori de 50 cm. Pod mansardat amenajat pe toată suprafața apartamentului cu baie,cameră ...

Roman, Neamt

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

casa de vanzare cu curte
10
26

casa de vanzare cu curte

Vand casa in Turda, str. Negru -Voda compusa din 3 camere, antreu, camara, bucatarie open space cu living, baie, pivnita si garaj cu acces direct din strada. Necesita renovare. Suprafata totala 425 mp, racordata la toate utilitatiile. Acte la zi. Pret negociabil. Pentru mai multe detalii la tel.

565 EUR/m2 | 138 m2

Turda, Cluj

Salvează căutarea