Promovat
inchirierez o garsoniera in zona 13 Septembrie.
3
2

inchirierez o garsoniera in zona 13 Septembrie.

inchirierez o garsoniera superba situata 13 Septembrie. Garsoniera este situata la etajul 6 al unui imobil de 8 niveluri si are o suprafata de 34 mp. Este proaspat renovata si mobilata si este imbunatatita cu gresie, faianta, parchet, geamuri de tip termopan. Este complet mobilata si utilata

34 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Sanandrei Duplex cu 4 Camere, Drum Asfaltat, Toate Utilitatiile
15

Detalii RELEVANTE oferta - Duplex cu perete dublu in Sanandrei ,cu regim de inaltime P + M, finalizata in Decembrie 2025 - suprafata construita / utila de 120/95mp plus terasa de 10mp. - teren de 260 mp, cu front stradal de 9m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare Garsoniera in Titan- Rasarit de Soare, pretabil birou/ spatiu comercial
7

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare o garsoniera in Titan, in complexul Rasarit de Soare. Pret Negociabil. Detalii Compartimentare semidecomandata Suprafata 31mp Parter din 11 etaje Bloc din 2009 Garsoniera este igienizata recent cu lavabila. Nu are balcon Se vinde mobilata și utilata, ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 87.900 Euro
16

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere, situat pe strada Tineretului, nr. 24, bl. 1, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la parter inalt echivalent etajul 1, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 62 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1418 EUR/m2 | 62 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in vila cartierul Gheorgheni
8

Apartament 3 camere de vanzare, 74 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip casa cu regim de inaltime pe Parter + etaj + mansarda; ...

2499 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia
9
23

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia

Am garaj de inchiriat vanzare, str. Retezat-Olimpia-Ripensia, garaj caramida in baterie, pt. masini mici,18.00 mp., are curent cu contor individual, nu apa, are groapa,110 euro plus garantie, iar la vanzare 11700 euro CF individual si acte la zi.

18 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat
2
8

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat

Casa individuala cu 2 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate situata strategic la marginea orasului, ce imbina perfect avantajele unei zone linistite cu accesul facil catre punctele de interes urbane. Casa este amplasata pe un teren care ofera ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Teren de vinzare,Beregsaul Mic
6
44

Teren de vinzare,Beregsaul Mic

Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada

750 m2

Timisoara, Timis

Vanzare 4 camere Titan, 2 bai, 2 minute metrou Grogorescu
8

Vanzare 4 camere Titan, 2 bai, 2 minute metrou Grogorescu

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare spre vanzare un apartament de 4 camere, situat într-un bloc reabilitat termic, într-o zonă liniștită, sigură și cu multă vegetație, în apropiere de metrou Nicolae Grigorescu. Detalii principale: Compartimentare semidecomandat: sufragerie + 2 dormitoare ...

2218 EUR/m2 | 78 m2

Titan, Sector 5, Bucuresti

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

2 decomandate M20 etaj intermediar
9
1

2 decomandate M20 etaj intermediar

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate,etaj 9 10, in zona M20 . Apartamentul are o suprafata de peste 50 mp plus 2 balcoane inchise cu termopan ,izolatie exterioara,centrala termica,aer conditionat,renovat 2020,bucatarie mobilata si utilata complet,hol ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Micro%2b20, Galati, Galati

Apartament 2 camere de vanzare decomandat 59 mp zona Doamna Stanca
12

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Foarte luminos si calduros • Zona excelenta si foarte cautata TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera, 20 MP,Micro 40
4
1

Garsoniera, 20 MP,Micro 40

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o garsoniera in zona Micro 40. Detalii: -suprafata 20 mp -grup sanitar propriu -usa metalica -usi interior termopan -ideal pt locuit sau investitie -bloc cu gaze

1350 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Promovat
apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
249

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

De inchiriat apartament o camera zona Spitalul Judetean la parter cu o suprafata de 28 mp . Dotari: centrala termica proprie cu termostat de ambient, aer conditionat, plita gaz, hota, cuptor cu microunde, frigider, tv, masina de spalat haine. Disponibilitate imediata, inchirierea se face doar pe termen ...