Garsonieră în zona Piața Reșița
4
2

Garsonieră în zona Piața Reșița

Ofer spre închiriere garsonieră în zona Piața Reșița la doar 5 minute de Piata. Garsoniera, situată la etajul 1 din 4, are o suprafață de 30 mp complet mobilata si utilata.

30 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casă unifamilială în Remetea Mare  cu teren de 3383 mp.
13

Casă unifamilială în Remetea Mare cu teren de 3383 mp.

Apostu Estate vă oferă spre vânzare o casă individuală în vatra satului cu deschidere pe două fronturi pretabilă atât pentru renovare ,fiind construcție veche dar doar din caramida și bine întreținută sau pentru investiție . Avem un teren foarte generos de 3383 mp utili, cu front stradal de 33 ml. ...

1495 EUR/m2 | 200 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Comision 0% Duplex in Mosnita de 86 mp utili - Zona Noul Lidl
17
3

Comision 0% Duplex Mosnita de 86 mp utili in super pozitie - Zona Noul Lidl. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, zona Noul Lidl, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 86 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat, metrou lujerului
4
5

Apartament 2 camere de inchiriat, metrou lujerului

Apartament 2 camere de închiriat semidecomandat, dispune de o suprafata de 50mp, la 10 minute de metrou gorjului. Apartamentul este mobilat si utilat modern si dispune de: - TV - mașină de spălat - frigider -plită gaze - cuptor electric - hotă - centrală proprie este la etajul 3 10, pentru mai multe ...

50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament metrou Parc Bazilescu
10

Apartament metrou Parc Bazilescu

Închiriez pentru maxim 2 persoane adulte , un cuplu sau 2 femei. Contract de închiriere înregistrat la ANAF, garanție 2 luni de chirie, fără animale de companie.

48 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan ,extravilan Pojorâta-Bucovina
5

Teren intravilan ,extravilan Pojorâta-Bucovina

Proprietar persoană fizică vând teren cu o suprafață totală de 32589 m în localitatea Pojorâta -jud. Suceava pe TRANSRARĂU ceva mai jos de restaurantul Hanul Păstrăvarului. Terenul este format din 1089 m intravilan o parte plană lângă râu si o parte înclinată acoperit de brazi înalti și 31500 extravilan ...

32,589 m2

Pojorata, Suceava

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
3

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Semicentral Confort 1 Etaj 1 4 Liber Renovat Recent Totul Nou 2023
8
13

Super Ofertă ! NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Foarte Aproape De Centru, Liber, Confort 1, Etaj 1 4, De LUX Renovat Total Nou IUNIE 2023, dotat cu centrală termică NOUĂ, Termopan integral inclusiv balcon, Izolat termic pe exterior, prize și întrerupătoare schneider, Gresie și faianță ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

apartament cu 2  de inchiriat in zona Soarelui
4
66

apartament cu 2 de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriez apartament cu 2 camere,bucatarie,50mp.Apartamentul este proaspat reconditionat si mobilat,este disponibil imediat!!

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat zona Garii
4
3

apartament cu doua camere de inchiriat zona Garii

De inchiriat apartament. Acest apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, este disponibil imediat. Apartamentul dispune de centrală termică proprie. Este chiar la etajul 3 al blocului si dispune de o suprafata 45mp. Locația este excelentă: se află lângă Gara, Nokia, așa că ai acces rapid la ...

45 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Vând teren, 2900 și 3300 mp  în Podirei

Vând teren, 2900 și 3300 mp în Podirei

Se vinde suprafața de 2900 și 3300 mp teren extravilan în Podirei. Mai multe informații la nr de telefon din anunț.

2,900 m2

Podirei, Bistrita-Nasaud

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare
19
2

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare

Vand casa individuala in zona Braytim Muzicescu, pe parter + mansarda, la asfalt , cu toate utilitatile, cu 5 camere, integral din caramida, cu o suprafata utila de 175 mp , se vinde cum se vede in poze. Pret 270.000 euro negociabil Tel. 0734744765

1543 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
2

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!
12
6

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!

De vanzare duplex cu 4 camere cu o pozitie excelenta vizavi de City Mall Mosnita, compartimentat excelent, integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, la momentul actual se mai pot alege finisajele, pozele din anunt sunt din proiect similar! Pentru mai multe detalii 0734744765. Pret 165.000 ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

OCAZIE ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL - EXPO PARC Confort 1 De Lux Mobilat Și Utilat Complet
16
6

OCAZIE !!! APARTAMENT 2 CAMERE CONFORT 1 SEMICENTRAL PITEȘTI - Renovat integral în 2024 | Mobilat și utilat complet | Disponibil imediat - Oferim spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, foarte aproape de Centrul - - - Piteștiului. Acest spațiu de lux a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges