Promovat
Incantator parc privat, 1.500mp: casa  pensiune  refugiu montan, Sacele, Brasov
6

Incantator parc privat, 1.500mp: casa pensiune refugiu montan, Sacele, Brasov

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare un admirabil teren intravilan construibil, situat in Sacele, zona Poiana Angelescu, intr-un cadru natural spectaculos, inconjurat de padure, lumina, liniste si privelisti care creeaza imediat senzatia de refugiu montan. Lotul ...

1,500 m2

poiana angelescu, Sacele, Brasov

Promovat
Apartament in zona Balcescu
3

Apartament in zona Balcescu

ferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Balcescu, situat la etajul 1, cu o suparafata de 44 mp. Acesta este situat in apropierea statiilor de tramvai si autobuz. Dispune de un loc de parcare inclus in pret si se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vanzare cu PUD aprobat | Șos. Chitilei
6
2

Teren de vanzare cu PUD aprobat | Șos. Chitilei

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu PUD aprobat, situat pe Șoseaua Chitilei nr. 319, Sector 1, București, vis-à-vis Colosseum Mall. Terenul are o suprafață totală de 393 mp și beneficiază de reglementări urbanistice avantajoase, care permit realizarea unui imobil cu regim de înălțime S+P+4E+5R, ...

393 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, zona Gara Piatra Neamt
11
2

Apartament de 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 1 in zona Gara/Petrodava, Piatra Neamt. Are izolatie exterioara, este situat pe sud fiind calduros si luminos. Detine parchet din lemn, usa metalica, instalatie electrica schimbata, are CT si termopane. Suprafata utila este de 69 mp inclusiv ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Vânzare casă P+1 *teren generos* - Sat Rasova - Bălești
10
1

Vânzare casă P+1 *teren generos* - Sat Rasova - Bălești

ID/ COD ofertă: P1039 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o casă spațioasă, situată în comuna Bălești, sat Rasova - strada Seci - aproximativ 9 km distanță de Târgu Jiu. Proprietatea este alcătuită dintr-o locuință cu regim de înălțime P+1, construită în anul 2014, cu o suprafață totală de 337 ...

368 EUR/m2 | 315 m2

Rasova, Gorj

de inchiriat

de inchiriat

3 camere , recent renovat , mobilat , utilat complet

80 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Zăbala   Zabola, jud. Covasna, 84 mp utili
7
3

Casa de vanzare Zăbala Zabola, jud. Covasna, 84 mp utili

Comuna Zăbala Zabola se află la 5 km distanță de orașul Covasna și la 14 km de orașul Târgu Secuiesc. Proprietatea se află în zona centrală a comunei, la 150 m de Școala Gimnazială, la 400 m de Primărie și la doar un kilometru de Castelul Mikes, un bine-cunoscut punct de atracție turistică. Acest ...

630 EUR/m2 | 84 m2

Zabala, Covasna

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu de birouri 275 mp 3 camere etaj 1 autorizat ISU Sibiu
11

Va oferim spre inchiriere un spatiu de birouri cu o suprafata totala de 275 mp, situat intr-o cladire de birouri pozitionata intr-o zona premium a orasului. Este o cladire construita in anul 2012 cu un regim de inaltime D+P+2E iar spatiul care este de inchiriat se afla la etajul 1. Spatiul este eficient ...

275 m2

Sibiu, Sibiu

Vând 4 ha pădure salcâm,  1

Vând 4 ha pădure salcâm,

Pădurea se afla in zona pod Braniște , Bălinești - Beresti, judetul Galati,-DJ 242 . Pădurea este compacta, are carte funciara, amenajament silvic, in paza la Ocolul Silvic Grivița. Beneficiază de subvenție, care acoperă cheltuiala cu paza. Exploatată in perioada 2017 -2023. urmeaza lucrari de igiena ...

4 m2

Beresti, Galati

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in  zona Spitalul Judetean
3
79

De inchiriat garsoniera in zona Spitalul Judetean

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie. Pretul este negociabil pe o perioada mai lunga de timp

25 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Teren intravilan 1251 mp în spatele Primăriei Cârcea(foarte aproape de Craiova)-toate utilitățile
1
3

Locație excelentă - Teren intravilan situat pe Aleea 1 Profesor Vasile Truică, nr.14 (în spatele Primăriei Cârcea) într-o zonă centrală și liniștită, cu acces facil la oraș(10-15 minute cu mașina de Craiova). Deschidere 12 m, toate utilitățile la intrare (apă, curent, canalizare, gaze). Acces drum asfaltat, ...

1,251 m2

Valea cu Corn, Carcea, Dolj

Spatiu de birouri 760 mp de inchiriat, zona Spitalul Judetean
19

Spatiu birouri cu 5 camere de inchiriat in Timisoara. FOXFORT propune de inchiriat spatiu de birouri cu 5 camere in bloc situat in Timisoara, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje, avand 5 camere, 2 bai. Suprafata utila este de 760 mp Anul constructiei 2010, structura ...

760 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Salvează căutarea