Garsoniera piata Orizont si Afi Cotrocen
4
26

Garsoniera piata Orizont si Afi Cotrocen

Oferim garsoniera mobilata modern,40 mp2, etaj 3, pat matrimonial, canapea extensibila, dulap, si utilata masina de spalat , frigider, cuptor cu microunde, televizor plasma, prajitor. Este recent renovata, parchet gresie. Garsoniera se afla la parter intr-o zona linistita cu parcuri, intre piata Orizont ...

40 m2

Cotroceni, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 1 Camera | Gara
7
1

Apartament 1 Camera | Gara

Vă propunem spre închiriere un apartament spațios și luminos, cu o suprafață utilă de 46 mp, completat de un balcon generos de 11 mp, situat la etajul 1/8 într-un bloc prevăzut cu lift. Locuința este decomandată, având bucătărie separată, și se oferă complet mobilată și utilată, inclusiv cu centrală ...

46 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Prima Inchirere - Casa 90 mp - 3 camere
15

Prima Inchirere - Casa 90 mp - 3 camere

NEO Imobiliare Oferim spre inchiriere casa situata la intrarea in loc. Covaci. Casa are o suprafata de 92 mp, terasa aproximativ 20 mp si curte 370 mp. Compartimentare: -hol de acces; -living; -bucatarie; -dormitor matriomonial cu baie proprie; -dormitor secundar; -dressing; -baie; -terasa; Mentionam ...

92 m2

Covaci, Timis

Promovat
Teren intravilan cu toate utilitățile Oncea
1

Teren intravilan cu toate utilitățile Oncea

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Teren intravilan situat in Oradea, Oncea, str. Ioan Pop Reteganul. Suprafața totalǎ: 2500 mp Front stradal: 28 ml Terenul are acces din strada principalǎ și este branșat la utilități, respectiv curent, apǎ, canalizare și gaz. Pret: 212.800 Euro negociabil (85 euro/mp) Tel: 0371 ...

2,500 m2

oncea, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Titan, Nicolae Grigorescu, Postavarul, Parc IOR
3

Titan, Nicolae Grigorescu, Postavarul, Parc IOR

Apartament cu 3 camere semidecomandat, luminos, spatii de depozitare, geam la baie, liber, necesita renovare, situat la etajul 4 in bloc reabilitat, avand toate facilitatile in zona.

1404 EUR/m2 | 69 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Liviu Rebreanu, Mega Image, Metrou
5
6

Titan, Liviu Rebreanu, Mega Image, Metrou

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, imbunatatiri, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat. Acesta este in apropierea metroului Titan si a Parcului IOR, avand toate facilitatile in zona.

1999 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, liber, gol, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele reabilitat, in apropierea metroului Dristor.

2544 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, liber, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 9 in bloc de 10 nivele reabilitat, avand toate facilitatile in apropiere, piata Ambrozie, Metrou Nicolae Grigorescu, parc IOR, mijloace de transport, etc. COD: M0685

2210 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou
3
1

Titan, Basarabia, Costin Georgian, Metrou

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu imbunatatiri, spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele.

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Închiriez spațiu  clădire  birouri clinica  200 mp Strejnicu Prahova
10
1

Închiriez spațiu clădire birouri clinica 200 mp Strejnicu Prahova

Închiriez spațiu clădire birouri in suprafață utila de 200 mp in Strejnicu Jud. Prahova. Clădirea de birouri edificata in anul 2024 se afla situata in Strejnicu-jud Prahova într-o zona semi rezidențială (permite activități ca: birouri, medicale, producție, industriala, etc) pe un teren in suprafață ...

Strejnicu, Prahova

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Vand urgent teren agricol si padure langa Calafat 5

Vand urgent teren agricol si padure langa Calafat

Terenul agricol este de 1.80 ha iar padurea 1.60 ha Pentru mai multe info contactati la nr + 0447776816354

Calafat, Dolj

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
2

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 2 din 8, bloc reabilitat, avand CENTRALA, de apartament, spatios, luminos, bine compartimentat, imbunatatiri, instalatia sanitara schimbata, in apropiere de metrou, magazine, scoli, piata. cod P2097

2754 EUR/m2 | 65 m2

DRISTOR, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Theodor Pallady, Vlahita, Metrou
4

Titan, Theodor Pallady, Vlahita, Metrou

Garsoniera p din 10, bloc reabilitat, curata, imbunatatiri, zona cu facilitati. cod P2096

2038 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand teren di padure 2

Vand teren di padure

Vand teren agricol si padure in Calafat Dolj Pt info suna ti la Lidia

Calafat, Dolj

Titan,1 Decembrie 1918, Supeco, Metrou
3

Titan,1 Decembrie 1918, Supeco, Metrou

Apartament cu 2 camere, decomandat, spatios, 9 din 10, imbunatatiri, luminos, bloc reabilitat, avand in proximitate magazine, scoli, transport in comun, piata, metrou, COD P2095

1596 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, zona cu facilitati, magazine, scoli, metroul la cateva minute distanta. Cod P1941

2277 EUR/m2 | 83 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 6 din 8 in bloc bloc reabilitat, curat, decent, bine compartimentat, instalatia electrica sanitara schimbata, spatii de depozitare, balcon inchis, usoare imbunatatiri, in zona regasind centre comerciale, scoli, facilitati, metroul la cateva minute. COD P1998

2271 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

vand teren agricol 4

vand teren agricol

Vand teren agricol 1.8 ha si padure 2 ha la pretul pietei Informatii - Lidia 0757275020 sau 00447776816354

Calafat, Dolj

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!
5
1

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, zona cu vegetatie, bine compartimentat, spatii de depozitare, balcon generos, parchet fag, fara imbunatatiri. Se doreste plata cash. COD P2019

1324 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116
1

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116

Apartament cu 3 camere, decomandat, bine compartimentat, luminos, vedere mixta, bloc anvelopat, curat, decent, bucatarie spatioasa, balcon inchis, zona cu facilitati, spatii comerciale, scoli, gradinite, piata, transport in comun, metroul la 12 min. COD P2035

1636 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
2

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1877 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Metrou, Parc IOR
3

Titan, Camil Ressu, Metrou, Parc IOR

Apartament cu 2 camere, decomandat, luminos, bine pozitionat, 9 din 10, renovat, in zona regasiti metrou, magazine, piata, scoli. COD P2091

2212 EUR/m2 | 52 m2

NICOLAE GRIGORESCU, Sector 3, Bucuresti

Titan, Theodor Pallady, Piata Salajan, Dumbrava Noua
3

Titan, Theodor Pallady, Piata Salajan, Dumbrava Noua

Garsoniera de vanzare, etaj 5 din 8, in bloc reabilitat, imbunatatiri, mobilat si utilat, in zona regasiti magazine, scoli, metroul si parcul IOR la cateva minunte distanta. cod P2084

2222 EUR/m2 | 27 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament
10
7

Vând apartament

4 camere, 2 bai, 2 balcoane, o bucătărie, centrală, termopane noi, recent renovat

895 EUR/m2 | 95 m2

Fetesti-Gara, Ialomita

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Piata , Metrou, Mall ParkLake

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, renovat, instalatii noi, aer conditionat, luminos, bine compartimentat. balcon inchis, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, piata, scoli, metrou, parc. Fotografia este cu titlu de prezentare. cod P2074

2367 EUR/m2 | 60 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 116.000 euro ( tva inclus)

1933 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur

Apartament spatios, 4 camere, semidecomandat, bine compartimentat, imbunatatiri, CENTRALA de apartament, 2 bai, 2 balcoane, spatii de depozitare, vedere mixta, zona cu vegetatie, aflat la parterul unui bloc de 4 etaje, reabilitat. COD P1964

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou

Apartament cu 2 camere, decomandat, avand instalatiile schimbate, renovat integral, etaj 2 din 4, in bloc reabilitat, zona cu facilitati, scoli, magazine, metroul la cateva minute. COD P2052

1920 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
1
2

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere,1 din 4, fara imbunatatiri, bine compartimentat, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, balcon inchis, zona cu vegetatie, scoli, magazine, piata, metrou. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD P1990

2125 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou
6
2

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou

Apartament cu 3 camere, luninos, semidecomandat, 6 din 10, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, magazine, scoli, piata, parc, metrou. Apartamentul este decent, imbunatatiri, calorifere schimbate, aer conditionat, mobilat si utilat, locuibil. COD P1345

1816 EUR/m2 | 68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand teren Daiesti Valcea

Vand teren Daiesti Valcea

Teren 5000mp cu perspectiva splendida plat in prezent plantat

Sanbotin, Valcea

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image
2
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, 1 din 4, bloc reabilitat, in zona cu magazine, scoli, facilitati. Apartamentul are instalatia termica si caloriferele inlocuite si este decopertat in vederea renovarii. COD 1997

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa in Campulung Muscel
10

Casa in Campulung Muscel

Casa de 150 mp,compusa din 3 dormitoare spatioase (2 cu baie proprie),living si bucatarie open space,baie mare,hol,camera tehnica,camera centralei si beci. Interioarele finisate,placa de beton la parter,incalzire in pardoseala,instalatii electrice,apa,canalizare si gaz noi,tamplarie noua Salamander,curte ...