Spațiu 400mp în Ardud
De închiriat 400mp în Orașul Ardud Jud.Satu Mare în centrul orașului cu utilități, curte mare 5000mp, Curent trifazic 35kw, gaz,apă canalizare
400 m2
Ardud, Satu Mare
12 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
400 m2
Ardud, Satu Mare
12 mai
Apartament 2 camera in zona Crangasi Lacul Morii cu o suprafata de doar 50 mp situat la etajul 4 decomandat . In apropierea blocului avem parcul Crangasi . Blocul dispune de 2 lifturi . In proximitatea blocului gasim locuri de joaca pentru copii,piata crangasi . Chiria 1 luna + 1 luna garantie.
50 m2
Crangasi, Sector 6, Bucuresti
ieri 16:57
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 51 mp, plus gradina proprie de: 65 mp si 1 loc de parcare trecut in Cf. Disponibil Imediat. Pret: 115000 Euro Tel: 0726649775
2255 EUR/m2 | 51 m2
Giroc, Timis
ieri 08:11
APARTAMENT 3 CAMERE GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 88 mp Etaj: 2 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 2 Dormitoare spațioase 2 Băi complet utilate Bucătărie separată open-space ...
1591 EUR/m2 | 88 m2
Sector 4, Bucuresti
18 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 3 camere în zona Crângași Suprafață: 67 mp Etaj: 4 9 Puncte de reper: La 7 minute de Parcul Crângași și la 10 minute de Lacul Morii. Puncte comerciale: Aproape de Mega Image și Piața Crângași, cu acces rapid la hipermarketurile din zonă. Transport în comun: Metroul Crângași la 7 minute și ...
67 m2
Crangasi, Sector 6, Bucuresti
azi 12:33
Vand apartament spațios, 78 mp utili, decomandat în 3 camere (2 dormitoare, living cu bucătărie open space), baie și doua balcoane mari. Apartamentul este la etajul 2 din 2 intru-un bloc din anul 2009 și se afla poziționat pe strada Magnoliei într-o zona de case din cartierul Cetate. Este prevazut cu ...
1372 EUR/m2 | 78 m2
Alba Iulia, Alba
azi 12:33
Vind teren intravilan,construibil in sat trestia ,com cozieni jud buzau intre 1000 si 2000 de metri patrati .Terenul este la strada principala ,are curent,apa,tv cablu.Zona este linistita,deosebita cu oameni calzi si primitori IN apropiere avrm vulcanii noroiosi de la Berca,trovantii de la Bozioru, vestigiile ...
Trestia, Buzau
azi 12:33
inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl.tel 0773336700
52 m2
Giroc, Timis
azi 12:33
Spatiu birouri de inchiriat in Timisoara, zona Complex Studentesc. FOXFORT va propune spre inchiriere spatiu de birouri situat in Timisoara, zona Complex Studentesc, aflat la etajul 2 intr-o cladire de birouri cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Spatiul are o suprafata utila de 90 mp, baie proprie, ...
90 m2
Timisoara, Timis
azi 12:33
Inchiriez apartament 3 camere, zona Brancoveanu-Porumbescu, decomandat, confort 1, etajul 1, avand o suprafata de 65 mp. Apartamentul este la prima inchiriere
Brancoveanu, Timisoara, Timis
azi 12:33
Se Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona centrală din Bumbești-Jiu, la câțiva pași de școală, magazine și centrul orașului. Suprafață utilă: 50 mp Etaj: 3 din 4 Balcon: 3,7 mp, închis cu termopan și jaluzele de aluminiu Dotări: Centrală termică proprie, instalație pe cupru ...
818 EUR/m2 | 50 m2
Bumbesti-Jiu, Gorj
azi 12:33
Ofer spre inchiriere spatiu comercial in zona Auchan Titan cu o suprafata utila de 140mp la doar 10 minute de metrou . Dispune de 2 bai utilate , dispune de sistem de alarma si de sistem de supraveghere video. Va asteptam la o vizionare!
140 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 12:33
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort unu. Zona Centrala Take Ionescu aproape de Centru, Facultatea de Medicina, etaj 3, suprafata utila 52 mp. Se accepta animale de companie! Inchiriere se face pe o perioada lunga de timp! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii, va rog ...
52 m2
Take+Ionescu, Timisoara, Timis
azi 12:33
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 12:33
Se ofera spre inchiriere garsoneira utilata si mobilata complet, la 5-6 minute de metrou Parc Bazilescu, statie STB autobuz si tramvai Marmurei. Este desfasurata pe o suprafata de 32 mp si este situata la etajul 2 intr-un imobil reabilitat termic.
32 m2
Bucurestii+Noi, Sector 1, Bucuresti
azi 12:33
Apartament 2 camere Unirii . Proprietatea beneficiază de o locație excelentă, cu acces rapid la mijloace de transport in comun (metrou, autobuz, troleibuz si tramvai), terase si restaurante, la piața volanta de pe Nerva Traian, dar si la locuri de parcare, in parcarea primăriei generale de pe Bulevardul ...
1920 EUR/m2 | 50 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
azi 12:33
Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700
2102 EUR/m2 | 49 m2
Giroc, Timis
azi 12:33
Se inchiriaza in zona Sagului un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Apartament mobilat si utilat cu toate cele necesare, perfect pentru o familie. Dispune de o suprafata utila de 47mp si este la etajul 4 al blocului. Apartamentu este intr-o zona cu mijloace de transport (tramvaie si autobuze), magazine ...
47 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 12:33
Va propunem spre inchiriere o vila moderna, situata in zona Aviatiei, potrivita atat pentru rezidenta, cat si pentru activitati de birou. Proprietatea dispune de 5 camere, dintre care 3 dormitoare, avand o suprafata utila de 230 mp si o suprafata construita de 243 mp. Vila este amplasata pe un teren ...
Aviatiei, Sector 1, Bucuresti
azi 12:33
Vind Toyota Corolla . Vind Toyota Corolla anul 2006 benzina Unic proprietar - Km 90.129 - pret Euro 2.600 negociabil
Vaslui, Vaslui
azi 12:33
De inchiriat spatiu pentru birouri,cabinet medical, reprezentanta, demisol inalt, suprafata utila 95 mp, acces din strada, 4 incaperi si dependinte, 2 bai, bucatarie mica, se poate intra si din curte, fost cabinet medical, pret 700 Euro luna+comisionul agentiei imobiliare. La vizionare se semneaza un ...
95 m2
Timisoara, Timis
azi 12:33
Se ofera spre inchiriere garsoniera de 34 mp, la etajul 3, este situată lângă lacul Floreasca. Accesul la stația de metrou Aviatorilor se face în aproximativ 12 minute.
34 m2
Floreasca, Sector 2, Bucuresti
azi 12:33
Inchiriem garsoniera in zona Tractorul,etaj 1 din 10, suprafata 30 mp,moderna,complet utilata si mobilata, perfecta pentru o persoana sau un cuplu. Se accepta animale de companie. Este ideala pentru un trai frumos si confortabil. Va asteptam la vizionare!
30 m2
Tractorul, Brasov, Brasov
azi 12:33
Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...
1986 EUR/m2 | 70 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 12:33
Apartament cu 2 camere, 13 Septembrie Închiriez apartament cu 2 camere, 52 mp, situat la etajul 5 într-un bloc din zona 13 Septembrie, la câțiva pași de Palatul Parlamentului și Parcul Izvor. Transportul public este foarte accesibil, cu stații de autobuz precum 136, 385, și 226, care fac legătura cu ...
52 m2
Sector 5, Bucuresti
azi 12:33
Vând casa nouă la gri cu teren 5400 mp intravilan în localitatea dorgos. Ususau după lipova 70 km de Timișoara și 45 km de Arad cu o parte padure și deal o panorama superba priveliște deosebita cu fântână pe teren curent electric oportunități multiple . casa are 2 dormitoare salon mare bucătărie ...
722 EUR/m2 | 90 m2
Dorgos, Arad
azi 12:32
Spatiul se inchiriaza la stadiul din poze. Aditional se poate stabili un buget de renovare pentru a fi adus la stadiul dorit de afacerea dumneavoastra. Cauti un spatiu birou de inchiriat pentru afacerea ta in orasul Sibiu? Cauti un spatiu birou modern cu toate utilitatile necesare? TABOO Imobiliare ...
53 m2
Turnisor, Sibiu, Sibiu
azi 12:32
Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Mosilor , avand o suprafata de 34 mp , etajul 5 . Garsoniera este mobilata si utilata , frigider,aragaz , masina de spalat ... Se accepta animale de companie de talie mica . Disponibila imediat!
34 m2
Mosilor, Sector 2, Bucuresti
azi 12:32
Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere. Apartament spațios, de 48 mp, situat la etajul 1. Locația este ideală, fiind aproape de stațiile de metrou Obor și de centre comerciale. Piata Obor in apropiere mai regasim si mici restaurante.
48 m2
Obor, Sector 2, Bucuresti
azi 12:32
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Piata Minis cu o suprafata de 27mp situat la etajul 2.Puncte de reper: Auchan Titan,Piata Minis,Parcul IOR.
27 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 12:32
CASA DE VINZARE IN CUZA VODA JUD CALARASI STR STRUNGARULUI NR 93 CU TOATE UTILITATILE NR TL
75 EUR/m2 | 2,000 m2
Cuza Voda, Calarasi
azi 12:32
De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 275.000 Euro, putin negociabil+comisionul ...
1100 EUR/m2 | 250 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 12:32
Vând apartament 2 camere ( + balcon ) in suprafață de 54 mp, et 3 din 4, mobilat complet, liber pe loc la momentul vânzării. Dotări : centrala termica, aer condiționat, 2 televizoare, parchet, mașina spălat, mobilier, uși din lemn, geamuri termopan, totul conform pozelor. Blocul are hidroizolație completa ...
1185 EUR/m2 | 54 m2
Dorobanților, Braila, Braila
azi 12:32
Oferim spre inchiriere apartament de 2 camere in Cotroceni. Se afla la etajul 1 intr-un bloc linistit de 4 etaje, zona Cotroceni, tevile de apa si instalatia electrica (impreuna cu contorul electric), au fost complet inlocuite.
48 m2
Cotroceni, Sector 5, Bucuresti
azi 12:32
Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial situat in zona Iancului, la o distanta de aproximativ 15 minute de metrou. Acesta dispune de o suprafata de 50mp si este situat la etajul 1. Pentru mai multe informatii, apelati numarul de telefon afisat!
50 m2
Iancului, Sector 2, Bucuresti
azi 12:32
Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila, atestata cu certificat energetic clasa A, ariata in comuna Livezeni, intr-un cartier exclusivist, intr-o zona linistita, pe un aadru natural apreciabil, la doar 7 km de centrul municipiului Targu Mures. Tur ...
1245 EUR/m2 | 220 m2
Livezeni, Mures
azi 12:32
Va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui imobil ...
1540 EUR/m2 | 50 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
azi 12:32
garsonieră decomandata spațioasă, 40 mp, situată la etajul 5 într-un bloc mixt de apartamente, pe Str. Profesor Ion Maiorescu , 5 minute metrou Obor Proaspăt renovată, aflată la prima chirie, cu mobilier și electrocasnice noi. Dotări: pat divan IKEA dulapuri PAX bibliotecă + birou TV Smart mașină ...
40 m2
Mosilor, Sector 2, Bucuresti
azi 12:32
Proprietar Mihai F ( ) Exclus colaborare cu agentii imobiliare! Video: Apartament 4 camere, 95.26mp, la etajul 6 8, într-un bloc solid construit în 1989 pe str. Nucului, nr. 4. Multiple locuri de parcare disponibile, rezervabile de la Primaria Sectorului 3. Parchet premium din lemn masiv in tot apartamentul. ...
2316 EUR/m2 | 95 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 12:32
Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere situat ultracentral, in zona Piata Romana – Polona. Proprietatea este amplasata la etajul 3 din 4 intr-un imobil tip boutique construit in anul 2001, FĂRĂ lift, cu regim redus de inaltime si doar un apartament pe nivel, oferind intimitate ...
3467 EUR/m2 | 75 m2
Sector 1, Bucuresti
azi 12:32
Vand apartament cu 2 camere,confort1A decomandat,,mobilat si utilat ,centrala termica,, aer conditionat în zona Mihai Bravu Ploiesti.
1273 EUR/m2 | 55 m2
Mihai Bravu, Ploiesti, Prahova
azi 12:32
Se vinde apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,situat la etajul 1,cu o suprafata de 32 mp,este renovat recent modern si mobilat complet. Este dotat cu centrala proprie,fiind in imediata apropiere de facultate,spital judetan,centre comerciale,magazine,etc. Persoanele interesate sunt rugate ...
1606 EUR/m2 | 33 m2
Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis
azi 12:32
De inchiriat un spațiu modern, utilat complet, adaptat pentru activități de carmangerie, ideal pentru afaceri în domeniul prelucrării cărnii. Detalii: - Suprafață generoasă de 145m patrati , compusă din două camere frigorifice: Cameră frig de congelare Cameră frig de refrigerare - Birou spațios pentru ...
145 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 12:32
Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...
55 m2
theodor pallady, Sector 3, Bucuresti
azi 12:32
Vind teren intravilan 2400 m2 Lingă orașul Cimpeni strada Mihoiesti acces din șoseaua principala în teren. pretabil casa sau cabana, acces la utilități : apa și curent inclusiv curent trifazic. Pret22 euro m2 ,40000 Euro. Informații tel sau .
2,400 m2
Campeni, Alba
azi 12:32
!!! PROPRIETAR!!! Se vinde casa INDIVIDUALA ,in localitatea Giarmata, cartierul NOU Primaverii ,judetul Timis,regim de inaltime P+M(parter+mansarda),acoperis din tigla,împrejmuita cu GARD DIN BOLȚARI de 25, FORAJ la 150 m adancime,teren in proprietate 535 mp cu front de 17,5 ml, acces pietonal și auto ...
1162 EUR/m2 | 185 m2
Giarmata, Timis
azi 12:32
1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: - Apartamentul se afla la etajul 1, al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, confort 1 sporit, decom., compus din 2 camere mari si luminoase, (o sufragerie spatioasa si un dormitor), 1 bucatarie mobilata si utilata; 1 balcon foarte mare, transformat in ...
617 EUR/m2 | 76 m2
central, Bocsa, Caras-Severin
azi 12:32
Oferim spre inchiriere in zona Centrala 2 camere, situat la etajul 1, 58 mp2, zona foarte linistita, in apropiere de scoli, magazine, gradinite, parcuri, etc. Apartamentul este format din dormitor + living + bucatarie dotata modern. Disponibil imediat.
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 12:32
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 125.000 euro usor negociabil Tel 07 arata numarul 744 765
1866 EUR/m2 | 67 m2
Timisoara, Timis
azi 12:32
De vanzare teren extravilan,vis-a-vis de "Livada banateana",suprafata de 12100mp.Terenul se afla in zona noua de case,ideal pentru dezvoltatori imobiliari.
12,100 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 12:32
Apartament cu o cameră 37 de metri util etajul patru se află exact lângă stradă unde intri la Severin
105 EUR/m2 | 37 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
azi 12:32
Apartament de 2 camere de vânzare în zona Bucureștii Noi, . Situat la etajul 2, apartamentul are o suprafață de 50 mp, fiind bine compartimentat și luminos pe tot parcursul zilei. Se află într-o zonă liniștită, cu acces rapid la metrou, ceea ce îl face perfect pentru cei care vor conexiuni rapide către ...
1980 EUR/m2 | 50 m2
Bucurestii+Noi, Sector 1, Bucuresti
azi 12:32
De inchiriat spatiu pentru depozitare in zona Parcului Industrial Freidorf, spatiu depozitare in suprafata de 124 mp, inaltime de 5 m, la pretul de 3,7 Euro mp+TVA+ 0,6 Euro mp+TVA pentru mentenanta. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de inte ...
124 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 12:32
De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, compartimentare deosebita, situat in Timisoara, zona Sagului, langa Lidl, Shoppong City, aproape de mijloc de transport in comun. Apartamentul se vinde cu toate utilitatile incluse apa, gaz, canal, curent. Pozitionat chiar la etajul 1 al blocului, are si ...
1633 EUR/m2 | 49 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 12:32