Promovat
Apartament 2 Camere 45 Mpu Balcon Doamna Stanca
11

Apartament 2 Camere 45 Mpu Balcon Doamna Stanca

Agentia imobiliara I-imob va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 dormitoare , situat la etajul 7 al unui imobil bine intretinut, ideal pentru locuinta proprie sau investitie sigura. Cu o suprafata utila de 45 mpu, locuinta este inteligent compartimentata si ofera un ambient echilibrat, confortabil ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Clădire Comercială Piatra-Neamt
11
1

Clădire Comercială Piatra-Neamt

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre închiriere Clădire Comercială Piatra-Neamt, str. Petru Movilă, la strada principala, lângă Lidl de la ieșirea din Piatra-Neamt spre Bicaz. a)Teren 1970 mp, curte Betonată, loc parcare circa 30 de mașini. b)Construcție 500 mp c)Teresa 135 mp Se pretează pentru:Restaurant, ...

635 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex, in Sacalaz, 30000 euro
1
2

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 560 mp, front de 22 mp. Terenul este situat in Sacalaz , intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 30000 euro, cu utilitati incluse.

550 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
OPORTUNITATE devanzare parcela de teren la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii, 45 euro mp
2

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp - 750 mp front de 20 mp. Terenul este situat la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 45 euro, cu TVA și cu utilitati incluse.

630 m2

Sacalaz, Timis

Vânzare spațiu comercial, poziție strategică, în Tg. Jiu, str. 1 Decembrie 1918
6
2

Spațiu comercial de vânzare – Târgu Jiu, strada 1 Decembrie 1918 – Poziționare strategică în intersecție! Domina Imobiliare propune spre vânzare un spațiu comercial, amplasat într-o intersecție intens circulată, în Târgu Jiu, strada 1 Decembrie 1918 - zona ”Liceului Ecaterina Teodoroiu”. Locația beneficiază ...

2938 EUR/m2 | 16 m2

Targu Jiu, Gorj

UTILITATI INCLUSE Apartament 2 camere mobilat utilat 85 mpu Sub Arini
6

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 85 mp, zona Sub Arini, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Zona ferita de aglomeratie  • Foarte aproape de stadion, parc si facultati TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea ...

85 m2

Sibiu, Sibiu

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp  teren 205.000 euro negociabil
10

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp teren 205.000 euro negociabil

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 1000 mp. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este partial finisat cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, instalatia electrica ...

1538 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament de vanzare 3 camere decomandat,  Dumbravita
20

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Est. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Est, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2017, structura beton, material zidarie ...

3292 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
1

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare pretabil investitie 4396 mp de zona Calea Cisnadiei
2
1

 Vă oferim spre vânzare un teren generos cu o suprafață de 4396 metri pătrați, situat în zona Calea Cisnădiei, Sibiu. Terenul beneficiază de utilități în apropiere, ceea ce îl face ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.  Detalii teren: ·Suprafață: ...

4,396 m2

Sibiu, Sibiu

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat
9
5

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura si material zidarie ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Ronat, Timisoara, Timis

De vanzare casa single in Dumbavita-Giarmata Vii, in sat la asfalt 160000 euro
9

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 450 mp. Constructia este de caramida. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este finisata cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Apartament nou cu 2 camere, prima închiriere
10

Apartament nou cu 2 camere, prima închiriere

Apartament nou cu 2 camere, prima închiriere, complet mobilat și utilat, la etajul 1 într-un imobil de 7 etaje cu lift, în spate la The Office. Dispune de loc de parcare subteran. Apartamentul este compartimentat astfel: dormitor cu pat matrimonial, dressing, birou, living cu bucatarie open space complet ...

52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan Facaeni Ialomita 1

Teren intravilan Facaeni Ialomita

Vand teren intravilan 4100 mp str Sitari com Facaeni jud Ialomita, apa si energie electrica

4,100 m2

Sector 3, Bucuresti

Casă de vânzare
10
21

Casă de vânzare

Casă cu priveliște DEOSEBITĂ spre lac, cu Mansardă (necesită amenajare) Parterul are:trei camere, bucătărie, hol, două băi. Loc ptr grătar, Dependințe Încălzire centrală, calorifere noi, instalație cu țeavă de cupru Apă, canalizare și internet, curent.

1050 EUR/m2 | 100 m2

Sud, Orsova, Mehedinti

Salvează căutarea