Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 garsoniera de inchiriat  in zona vitan aproape de Mall Vitan
3
49

garsoniera de inchiriat in zona vitan aproape de Mall Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona vitan aproape de Mall Vitan. Garsoniera situata intr-o zona linistita, aproape de metrou dristor aproximativ 10 minute de mers pe jos, are o suprafata de 33mp,etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
181

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera cf1 dec,complet mobilata si utilata . Se inchiriaza pe termen lung. Suprafata utila este de 28 mp , iar etajul este 3 4.

28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 2 si 3 camere - Margeanului 1B-A1, Baia Mare
8
3

Descopera noul proiect rezidential REVOLUTION URBAN PLAZA, situat pe strada Margeanului 1B, imobil A1 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere, avand o suprafata cuprinsa intre 61,04 mpc si 72,58mpc, plus terasa aferenta cu suprafata ...

912 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu
3
5

Inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu

Ofer spre inchiriere garsoniera Nicolae Grigorescu renovata cu suprafata de 38 mp la etajul 2. Se afla la 6 minute de metrou (mers pe jos).

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
3

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriere garsoniera Eroii Revolutiei
5
103

Inchiriere garsoniera Eroii Revolutiei

Oferim spre inchiriere garsoniera la Eroii Revolutiei, foarte aproape de metrou. Garsoniera este complet utilata, are o suprafata de 30mp si este situata la etajul 1. Mai multe detalii telefonic

30 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
COMISION 0% Casa individuala cu 5 camere si teren de 792 mp, zona Mosnita Noua!
20
14

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune de vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 165 mp si teren 792 mp. Anul constructiei este ...

1812 EUR/m2 | 165 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Obor
6
76

Apartament cu 2 camere in zona Obor

Apartament de 50mp cu 2 camere, situat la etajul 6 în zona Obor, dotat cu aer condiționat, centrală proprie și Wi-Fi. Acces facil la mijloacele de transport autobuze și tramvaie, iar stația de metrou Bucur Obor este la doar câteva minute distanță.

50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sos. Virtutii cu Bd. Uverturii
6
253

Garsoniera la intersectia Sos. Virtutii cu Bd. Uverturii, la 5 min de statia de metrou Lujerului si Magazinul Cora, 2 minute de statia de tramvai Tramvai - linia 41. Fiind situat la etajul 4 din 10, este luminos (are si ferestrele mari). Spatiul este generos 38m2, modern si armonios.

38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Ap.2 cam.decomandat-Bucatarie inchisa-BLOC NOU FINALIZAT-53 mp utili-1loc parcare-80.000(TVA inclus)
7

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera zona Berceni
3
124

Garsoniera zona Berceni

Garsoniera in zona berceni langa Grand arena. Etaj intermediar, suprafata utila 37mp2.

34 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau
5
3

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau

Casa si teren de vanzare în Darmanesti, jud Bacau Proprietatea are o suprafata totala 2400 mp de teren intravilan din care livada 2200 mp, curti constructii 200 mp (casa - 108 mp, plus garaj si magazii). Detalii proprietate:Casă: Suprafata construita: 108 mp Numar de camere: 3 camere, baie, bucatarie, ...

787 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova
8
99

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova

Inchiriem apartament cu 2 camere, decomandat, complet utilat si mobilat, situat la intersectia dintre Soseaua Alexandriei si Soseaua Antiaeriana in fata benzinariei OMV. Bloc cu lift, imobiulul se situeaza la et 4 din 5 suprafata utila de 60mp. Dispune de centrala proprie. In fata blocului sunt statiile ...

54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
4
50

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Garsonieră de închiriat în Vitan, la 5 minute de Mall București. Suprafață de 34 mp, etaj 6 din 10, decomandată. Bucătărie separată, cameră mobilată modern, baie cu duș. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice noi și balcon cu vedere panoramică.

34 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere 2 bai si balcon de vanzare in Terezian Sibiu
14

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 73 mp, zona Terezian, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Etaj intermediar in bloc cu lift • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, ...

1694 EUR/m2 | 73 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Crangasi aproape de metrou cu centrala proprie
3
109

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata situata pe Bulevardul Constructorilor, 34mp, etaj 1.

34 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar, 2 camere stradal pe Șoseaua Colentina, prima închiriere
10

Proprietar, ofer spre prima închiriere apartament 2 camere stradal pe Șoseaua Colentina, vizavi de Kaufland lângă Penny, bloc reabilitat termic, fără risc seismic, la etajul 5 din 10. Scară civilizată, curată, foarte liniștită, cu interfon și camere de luat vederi. Apartamentul este complet mobilat ...

50 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat - bloc nou - 92.000 Euro
10
1

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Vânzare teren 6800 mp intravilan și extravilan - comuna Câlnic - sat Câlnic
4

ID/ COD ofertă: P1136 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren situat în comuna Câlnic, sat Câlnic - într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii teren: • Suprafață totală: 6.801 mp • Intravilan: 4.885 mp • Extravilan: 1.916 mp • Deschidere la stradă: aprox. 17 m.l. Acces și utilități: • Drum ...

6,800 m2

Calnic, Gorj

Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Închiriere apartament.3 camere

Închiriere apartament.3 camere

Inchiriez apartament 3 camere, mobilat, Parcare auto.

75 m2

Valea+Cetatii, Brasov, Brasov

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro
11
3

Casa individuala Giroc - 260mp teren - 220.000 Euro

Va propunem spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona linistita din Giroc, in apropierea DAF ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si un spatiu primitor. Detalii proprietate: Suprafata utila: 93 mp Teren: 260 mp An constructie: 2013 Compartimentare: Parter: hol, bucatarie ...

2366 EUR/m2 | 93 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea