Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
LIVE! Restaurant+terasa, Centrul Istoric - Piata Unirii, Brasov
6
1

Comision chirias: 50%+TVA, din contravaloarea unei chirii lunare, o singura data. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre inchiriere intr-o locatie deosebita, din inima orasului Brasov, ce imbina farmecul zonei istorice cu functionalitatea unui spatiu destinat ospitalitatii, aproape ...

130 m2

centrul istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament de 2 camere, 48mp, decomandat, zona Centrala
7

Apartament de 2 camere, 48mp, decomandat, zona Centrala

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament spațios și luminos cu 2 camere, situat într-o zonă ultracentrală, chiar lângă Primăria Tg. Mureș. Acest apartament decomandat, cu o suprafață de 48 mp, se află la etajul 3 al unui imobil bine întreținut și oferă un mediu confortabil și modern pentru ...

48 m2

ultracentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Inchiriere garsoniera Vitan
6
66

Inchiriere garsoniera Vitan

Oferim spre inchiriere garsoniera renovata recent, decomandata, mobilata utilata, AC, pat matrimonial, sifonier, electrocasnice: aragaz, cuptor cu microunde, frigider, masina spalat, finisaje superioare: gresie, faianta, parchet, termopan. Suprafata utila: 32mp, Anul constructiei: 1993. Disponibil i ...

32 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa P+1+M , Faleza Nord, pretabil Pensiune /Comercial
20

Casa P+1+M , Faleza Nord, pretabil Pensiune /Comercial

Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie o casa P+1+M , formata din 8 camere cu 6 grupuri sanitare, foisor/zona relaxare, loc de parcare pe un teren de 530 mp ,,amplasata intr-una dintre cele mai bune si cautate zone din Constanta, aproape de Delfinariu, Palatul Copiilor. Aceasta proprietate ...

4306 EUR/m2 | 209 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala - 4 camere 3 bai - 350mp teren
13

Vila individuala - 4 camere 3 bai - 350mp teren

Va propunem spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita si bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si principalele puncte de interes din zona. Proprietatea este amplasata pe un teren de 323 mp, oferind un ...

1569 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala in Berceni – 5 camere - 2 bai - 360mp
20

Casa Individuala in Berceni – 5 camere - 2 bai - 360mp

Oportunitate excelenta de investitie sau locuinta pentru familie! Casa este situata in zona Berceni, chiar la intrare, la doar 5 minute de statia de metrou Tudor Arghezi, cu acces rapid catre centrul orasului si principalele puncte de interes. Proprietatea este amplasata pe un teren generos de 380 mp ...

1192 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa moderna - 4 camere - 2 bai - 350mp
4
2

Casa moderna - 4 camere - 2 bai - 350mp

Va invitam sa descoperiti o proprietate care depaseste conceptul de casa, devenind un adevarat camin, conceput pentru a oferi confort, liniste si un stil de viata echilibrat, intr-un cadru modern si functional. Compartimentare: Parter: bull; Living generos de 24 mp, cu acces direct catre terasa ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 356 mp teren
14

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 356 mp teren

Complex rezidential modern ndash; case cu 3 si 4 camere, in apropiere de Bucuresti Va prezentam un complex rezidential modern, compus din peste 350 de case cu 3 si 4 camere, proiectate pentru a oferi confort, functionalitate si un stil de viata linistit, in imediata apropiere a Bucurestiului. Avantaje ...

1522 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 423 mp teren
10

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 423 mp teren

1570 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 3 camere - 2 bai -310 mp teren
19

Casa individuala - 3 camere - 2 bai -310 mp teren

Va prezentam o casa noua, situata intr-un cartier modern de vile, care ofera confort, functionalitate si un cadru linistit, ideal pentru intreaga familie. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare inteligenta si eficienta, fiind compusa din living spatios, bucatarie, doua dormitoare (dintre care ...

1663 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 215mp teren
18
1

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 215mp teren

Va prezentam spre vanzare o casa P+E, cu o suprafata utila de 100 mp, amplasata pe un teren de 215 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate intr-o zona accesibila. Proprietatea este compartimentata eficient si ofera: * 2 dormitoare * 2 bai * Spatii bine organizate, adaptate ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

casa la pret de apartament || 4 camere ||
3

casa la pret de apartament || 4 camere ||

Casa pe parter de vanzare, compusa din 4 camere decomandate si 2 bai, ideala pentru familie sau locuinta permanenta. Locuinta dispune de tamplarie termopan care asigura confort si eficienta energetica si este oferita la un pret avantajos. Comision 0% Oferim suport gratuit in vederea accesarii de credite ...

1277 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala- 500m de STV - pod - beci - incalzire pardoseala
9

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 4 camere, 3 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de incalzire in pardoseala si geamuri tripan este ideala pentru o familie care isi doreste ...

1723 EUR/m2 | 119 m2

Berceni, Ilfov

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou
16

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 73 mp. ID intern: 3613.

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea