Promovat
Teren de vanzare  - Piata Centrala,  300 mp, toate utilitatile
8
8

Teren de vanzare - Piata Centrala, 300 mp, toate utilitatile

O oportunitate excelentă pentru cei interesați de dezvoltare sau investiție! Teren de 300 metri pătrați situat in inima orasului, într-o zonă accesibilă și bine conectată. Suprafața generoasă permite construirea unei case noi, amenajarea unui spațiu verde sau alte proiecte imobiliare. Caracteristici ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
De inchiriat - garsoniera, strada Brailei (Kaufland) - mobilata, 250 euro
5
1

Se ofera spre inchiriere garsoniera situata in municipiul Focsani, pe strada Brailei, intr-o zona accesibila, mai aproape de Kaufland, la etajul 2 al unui imobil curat si bine intretinut. Garsoniera are o suprafata utila de 30 mp si este compartimentata eficient, oferind un spatiu confortabil si functional. ...

30 m2

Est, Focsani, Vrancea

Promovat
Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere
5
2

Proprietar inchiriez apartament cu 3 camere

PROPRIETAR, închiriez apartament spațios situat la etajul casei, cu intrare separată din exterior. Locuința este compusă din 2 camere + living open-space cu bucătăria, baie și balcon. Apartamentul este complet mobilat și utilat: bucătărie dotată cu mașină de spălat vase, plită vitroceramică, cuptor ...

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă cu 5 camere și 814mp teren, pe strada Salcâmului din Tecuci
10
1

Casă cu 5 camere și 814mp teren, pe strada Salcâmului din Tecuci Doi intr-unu! Casă şi teren de casă, pe strada Salcâmului, la 78.000 Euro Casă cu 814 mp teren, şi două corpuri de clădiri: unul cu 123 mp, cu living, 3 camere, baie, doua holuri și bucătărie şi unul de 35 mp cu 2 camere. Imobilul are ...

473 EUR/m2 | 150 m2

Est, Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
6
20

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,etajul 1,suprafata utila de 48mp. Complet utilat si mobilat. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

48 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 1, zona Dristor
4
55

Garsoniera confort 1, zona Dristor

Garsoniera confort 1, zona Dristor, complet mobilata si utilata, decomandata, situata la parter, intr-un bloc linistit, cu 4 etaje, reabilitat termic.Suprafata utila de 36mp

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Inchirez apartament cu 2 camere
5
8

Inchirez apartament cu 2 camere

Inchiriez apartament cu doua camere in Tudor, strada Moldovei. Apartamentul se afla intr o zona linistita, aproape de magazine, dotat cu centrala termica proprie si termopane. Este mobilat si utilat.

37 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere pretabil spatiu comercial in Orasul de Jos
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil spatiu comercial • Pretabil regim hotelier • 2 bai • pivnita • intrare direct din strada intr-una din camere • 2 intrari distincte TABOO ...

3356 EUR/m2 | 59 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town
4
134

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town

Inchiriere apartament confort 1 situat in zona Iulius Town. Apartamentul are 2 camere decomandate si toate dependintele, este complet si modern mobilat . Este dotat cu toate utilitatile : centrala termica proprie , masina spalat, aspirator, frigider, cuptor microunde, filtru de cafea, etc. Apartamentul ...

56 m2

MALL, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in Dumbravita
20

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94,4 mp si teren de 402 mp. Anul constructiei este ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea