Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Case
11
1

Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Case

Vând parcelă de teren ideală pentru construcție casă, situată în Sigmir (municipiul Bistrița), într-o zonă rezidențială nouă, liniștită și exclusivistă, populată doar de case moderne. Detalii tehnice (Parcela 1 conform planului): Suprafață: 693,75 mp (din totalul de 1.368 mp). Dimensiuni: Front generos ...

700 m2

sud, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Piata Sudului - Scoala gen 133
15
1

Piata Sudului - Scoala gen 133

Daca va doriti un apartament care sa indeplineasca mai multe conditii, cum ar fi : sa fie in sectorul 4, aproape de metrou,dar si de scoala gradinita, sa aiba piata aproape si multe magazine, sa fie bloc dupa 1980, sa nu fie nici parter nici ultimul etaj, sa fie fara imbunatatiri, pentru ca vreti ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere semifinisat – Cartier ISR, Râșnov, 0% Comision
18

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Râșnov, pe Strada I.S.R., Bloc 4, într-un imobil cu 4 etaje. Locuința are o suprafață utilă de 30 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind compusă din living, dormitor, bucătărie și baie. Apartamentul se află în stadiu semifinisat, oferindu-vă ...

1663 EUR/m2 | 30 m2

Central, Rasnov, Brasov

Promovat
Casa cu 4 camere, 135mp, Zona Unirii
11
1

Casa cu 4 camere, 135mp, Zona Unirii

TLB Imobiliare oferă spre vânzare casă individuală situată în cartierul Unirii, pe strada Lazăr Blejnari, în Târgu Mureș, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Proprietatea este amplasată pe un teren de 380 mp și dispune de o suprafață utilă de aproximativ 135 mp, oferind un spațiu generos, bine ...

1696 EUR/m2 | 135 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren   5 000 mp , super pret 6.50 euro MP !!!
1
11

Vând teren 5 000 mp , super pret 6.50 euro MP !!!

Vand teren 5 000 mp . Terenul este situat în apropierea logistica Profi , front stradal 12.54 ml Șag !!! posibilitate schimburi variante ......

5,000 m2

Sag, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Zona  Badea Cartan
5
1

Apartament 2 camere Zona Badea Cartan

Inchiriez apartament 2 camere semidecomndat la etajul 1 , 50 mp. Imobilul este complet mobilat si utilat . Pt mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt !

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Buna Ziua
11

Apartament 3 camere, Buna Ziua

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in cartierul Buna Ziua, zona Audi. Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 53 mp plus 2 balcoane. - Etaj: 7 din 9 - Compartimentare: Semidecomandat: 2 dormitoare, living open space cu bucatarie, 2 bai si hol. ...

3962 EUR/m2 | 53 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara
8
3

Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, cu o suprafata de 42mp, etaj 4/4, situat in zona Garii Constanta. Apartamentul necesita imbunatatiri de actualitate, este racordat la reteaua de termoficare Cta, insa exista posibilitatea racordarii la gaze, acestea ...

1893 EUR/m2 | 42 m2

gara, Constanta, Constanta

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Inchiriez ap 1. cam 27mp.ultracentral
10
1

Inchiriez ap 1. cam 27mp.ultracentral

Inchiriez ap 1 cam ,27mp,et 4 din 10,bl Turn vis a vis de Winmarkt,2 lifturi,supraveghere video.Mobilat ,utilat,.canapea extensibila,sifonier,cuier, mobila de bucatarie,combina frigorifica,centrala pe gaz,tv smart 4k lg 50 inch,aer conditionat,aragaz,cabina de dus.Internet tv digi fibra optica. Incepand ...

27 m2

Unirii, Braila, Braila

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 4 camere,  intermediar, parcare, zona Leroy Merlin, Intre Lacuri
17

Apartament 4 camere, intermediar, parcare, zona Leroy Merlin, Intre Lacuri

Apartament cu 4 camere, intr-o constructie noua situata in zona Leroy Merlin, cartier Intre Lacuri. Apartamentul este amplasat la etajul 3, al unui imobil cu 6 niveluri si dispune de o suprafata utila de cca 89 mp si o terasa de tip logie de cca 29 mp. Compartimentarea proprietatii este semidecomandata, ...

2551 EUR/m2 | 89 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Unirii, Vedere Panoramică Zepter | Bloc Monolit 1997, 75mp
9

Agenția Cristal Imobiliare vă prezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară centrală: un apartament de 2 camere situat direct pe Bulevardul Unirii, într-un imobil care îmbină siguranța absolută cu luxul interior. 1. Rezistență de Top (Bloc Tip Monolit): Proprietatea se află într-un imobil construit ...

3769 EUR/m2 | 65 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 camere, parcare subterana, Zorilor
9
1

Apartament 3 camere, parcare subterana, Zorilor

Caracteristici: • suprafata utila: 90mp • semidecomandat • compus din: - living open space cu bucatarie si spatiu de dining - 1 dormitor cu pat matrimonial - 1 dormitor mobilat pentru copii, ce se va remobila in functie de preferintele dumneavoastra - 1 baie cu cada - 1 baie cu dus - 3 terase Utilitati: ...

90 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

teren de vanzare
5
3

teren de vanzare

Teren 400 mp Bradu - Str. Măcrișului - Intravilan Descriere: Persoană fizică, vând teren intravilan în suprafață de 400 mp, situat în comuna Bradu, județul Argeș. Detalii cheie: Locație: Strada Măcrișului. Acces: Drum administrat de primărie, lățime de 8 metri. Utilități: În imediata proximitate ...

400 m2

Bradu, Arges

Inchiriez apartament cu 1 camera Badea Cartan
3

Inchiriez apartament cu 1 camera Badea Cartan

Inchiriez apartament pe termen lung , etaj 3 situat in Badea Cartan . Apartamentul are o suprafata de 34 mp utili fiind compus dintr-o camera de 18 mp , baie cu cada , bucatarie. Este proaspat zugravit , are centrala proprie pe gaz si este complet amenajat si utilat cu tot ce e nevoie.

34 m2

Timisoara, Timis

Vând 2 terenuri în sat Valcele- Cluj 4

Vând 2 terenuri în sat Valcele- Cluj

Vând 2 terenuri intravilane in sat Valcele- Cluj, fiecare având suprafața de 1550mp. Terenurile sunt la distanță de 1500m de la DE60 Turda- Cluj Napoca, pe partea dreapta. Terenurile sunt situate în apropiere de stația de autobuz din sat, zona de case, drumul de acces în sat. Precizez ca sunt utilități ...

3,100 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea