Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Exterior Vest
20

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Exterior Vest

Comision 0% Va prezint o proprietate care iese din tipar prin modul în care a fost construită: fără economie la structură, fără compromis la materiale, fără improvizații. Construcție realizată cu 15 tone de fier și beton B300, din cărămidă seismică de 30 cm, izolată cu vată bazaltică de 10 cm. Beneficiază ...

1500 EUR/m2 | 190 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Duplex de vanzare – Construcție 2025 | 180 mp | 127.000 EURO
13

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare 1/2 duplex, construcție nouă, edificată în anul 2025, situată într-o zonă liniștită de case, cu front stradal generos de 10 ml și acces facil către Timișoara. Imobilul este realizat din materiale de calitate superioară, cu accent pe eficiență energetică, ...

1649 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Rahova Margeanului B #226;rc #259; reabilitat cu centrala termica
9
2

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un bloc construit in 1982, reabilitat termic, dotat cu 2 lifturi. Imobilul se afla la etajul 6 din 8, intr-o zona linistita din Rahova ndash; Barca. Locuinta dispune de centrala termica proprie, oferind confort si eficienta energetica sporita pe tot parcursul ...

1696 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
0 Comision | Casa individuala Rasnov | Brasov
20

0 Comision | Casa individuala Rasnov | Brasov

Casă individuală în zona centrală Râșnov – spațiu, flexibilitate și vedere spre cetate Situată într-o zonă centrală a orașului Râșnov, această proprietate individuală îmbină perfect confortul unei locuințe generoase cu versatilitatea unei investiții inteligente. Casa este dispusă pe demisol, parter ...

881 EUR/m2 | 135 m2

Central, Rasnov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000  Euro
18
1

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000 Euro

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă în localitatea Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Unitate separata prin camera tehnica, fara pereti comuni. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon
7
9

Apartament 2 camere + curte 168 mp In Timisoara Decathlon

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul parter intr-uo casa P+1 Etaj. Anul constructiei 2011, structura este din beton si material de zidarie caramida. Suprafata ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere 55 mpu loc de parcare zona Arhitectilor Sibiu
9

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Calea Cisnadiei ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Sibiu, Sibiu

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti 6

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti

Schimb garsoniera cnf.1 decomandata ,parter bloc 3.etaje toate utilitatile separate.25m.constructie dupa 2020 aproape de tramvai si autobuz schimb fara pretentii de bani in brasov,pitesti sau ploiesti restul.la telefon

1600 EUR/m2 | 25 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vind apartament 2 camere unic(tip casa)
10
2

Vind apartament 2 camere unic(tip casa)

Apartament 2 camere,decomandat,caramida,suprafata 55m.p.,renovat 2025,an 2018, open space,compartimentat astfel: living+bucatarie(20m.p.) dormitor+dormitor,parter, mobilat mobila noua,a.c.;c.t. Aproape kaufland;Lidl;2 marketuri. Str.1Decembrie 1918 nr.150 a,loc spatiu verde si relaxare,loc parcare privat. Tel. ...

1327 EUR/m2 | 55 m2

Sud-Est, Caracal, Olt

vand  inchiriez garsoniera 9mai
8
1

vand inchiriez garsoniera 9mai

vand inchiriez garsoniera zona 9mai 50.000 EUR bloc amplasat stradal pe Domnisori parter inalt balcon mare aproape de statia de autobuz

35 m2

Ploiesti, Prahova

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

PERSOANA fizica, inchiriez apartament nou1 camera decomandat,
5
2

pers fizica inchiriez apartament nou1 camera decomandat, 47mp, priveliște superba asupra orașului, aer curat , zona manastirii cetatuia la numai 1km de bulevardul poatiers, mobilat si utilat, terasa mare pt relaxare, centrala termica proprie, UM, parchet, faianță....pentru persoane serioase. ... ...

47 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Banu Manta-Parc Kiselef
20

Apartament 2 camere Banu Manta-Parc Kiselef

Apartament de 2 camere, situat in zona Piata Victoriei - Banu Manta - Ion Mihalache -Titulescu. Apartamentul se afla la etajul 8 intr-un imobil reabilitat termic, dispus pe 8 nivele, are o suprafata utila de 52mp si totala de 55mp. Blocul a fost construit in anul 1982, reabilitat termic, este din beton, ...

52 m2

Banu Manta, Sector 1, Bucuresti

COMISION 0% Duplex individual cu 3 camere si 380 mp teren - Mosnita Noua
13
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 75 mp si teren 380 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 4 camere 3 bai 120mpu balcon Arhitectilor Sibiu
13
2

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 120 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 3 bai; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, aflat ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Sibiu, Sibiu

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
6

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 - Apartament de vanzare 2 camere decomandate balcon 71 mpu
7
2

Apartament de vanzare, 2 camere, decomandat, 71 mp, zona Selimbar, Sibiu - COMISION 0- TABOO Imobiliare te invita sa descoperi acest apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita din Selimbar, Sibiu. La etajul 1 al unui imobil contruit in 2024, cu regim de inaltime Parter ...

2183 EUR/m2 | 71 m2

Sibiu, Sibiu

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 2 bai si balcon - Dumbravita
20
4

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul M intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2020, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1385 EUR/m2 | 65 m2

Dumbravita, Timis

Teren pentru cabană sau casă
10
10

Teren pentru cabană sau casă

Se vinde teren pentru cabană cu o suprafață de 1800 metri pătrați în zonă liniștită,pe teren se află o mică cabană de 4x4 și deasemenea început de construcție la cabană ce consistă din structura de rezistenta.Drumul este amenajat pentru a putea intra camion mare.

Pietroasa, Cluj

Casă nouă, eficientă energetic, Giroc - 108 mp utili, 276 mp teren -185.000 Euro
15
7