Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Regim Hotelier Dumbravita
5
1

Regim Hotelier Dumbravita

Inchiriez apartamamet decomandat in regim hotelier complet utilat in spate la Kaufland str Florenta Intrare discreta prin spatele blocului pret 200 Ron

50 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Penthouse Ciarda Rosie-posibilitate alegere finisaje
6

Penthouse Ciarda Rosie-posibilitate alegere finisaje

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare penthouse cu 3 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 3 intr-un bloc in constructie, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -2 dormitoare -baie -terasa. Incalzirea ...

2569 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Iancului
5
84

Apartament 2 camere Iancului

Apartament 2 camere Iancului 54mp2 cu loc de parcare inclus. Situat la etajul 2 10. Lift inclus. In apropierea magazinelor si a mijloacelor de transport in comun . Distanta de metrou 2 minute de mers pe jos.

54 m2

Iancului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Chibrit
3
1

Garsoniera zona Chibrit

Garsonieră, Chibrit Închiriez garsonieră de 30 mp, situată la etajul 4 într-un bloc din zona Chibrit. Stația de metrou 1 Mai se află la doar 5 minute de mers pe jos. Tramvaiele 24 și 45 sunt, de asemenea, aproape, oferind acces facil către Piața Victoriei. Zona este liniștită, cu acces rapid la supermarketuri ...

30 m2

Piata Chibrit, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0 | Teren intravilan | 687 + 632 mp | Giroc
5
2

COMISION 0 | Teren intravilan | 687 + 632 mp | Giroc

COMISION 0% | Teren intravilan | 687 mp + 632 mp | Giroc – Pădurea Giroc / Restaurant La Vida Vă propun spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, două terenuri intravilane alăturate, situate într-o zonă premium din Giroc, în imediata apropiere a Restaurantului La Vida și a Pădurii Giroc, una dintre ...

1,319 m2

Giroc, Timis

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp | 3 Fronturi |Zona Plopi
1
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două terenuri intravilane situate în Timișoara, în zona Plopi, într-o locație foarte bine poziționată, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Terenurile sunt ideale pentru dezvoltare rezidențială, investiție sau construcții ...

752 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
8
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Torontal . In apropiere se regasesc magazine , mijloace de transport in comun , benzinarii etc. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata de 50 mp. Este compartimentat astfel: dormitor , baie cu cada , living , bucatarie . Incalzirea se face prin ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 840 mp | FS 20 m | Mosnita Noua
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 840 mp, situat între Moșnița Nouă și Urseni, într-un cartier nou de case, aflat în plină dezvoltare. Terenul beneficiază de un front stradal generos de 20 ml și este ideal atât pentru construcția unei case individuale, ...

840 m2

Mosnita Noua, Timis

Garsoniera, Centrul Vechi (BNR), 5 min Metrou
12

Garsoniera, Centrul Vechi (BNR), 5 min Metrou

Garsoniera, complet mobilata si utilata, 22 mp, situata la etajul 2 din 4 al unui imobil din Centrul Istoric (langa BNR), la 5 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Universitate. Posibilitate de parcare cu plata in zona (parcare privata). BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. ...

3090 EUR/m2 | 21 m2

Sector 1, Bucuresti

Cladire Industriala
2
6

Cladire Industriala

Cladire Industrial de 2200 mp, total cu teren mp 3180. Constructie din piatra si beton. In interior birouri, bai, dressing si loc pentru culoare. Este dotata cu curent electric 220-380, sistem de apa, si caldura.

173 EUR/m2 | 2,200 m2

Zalau, Salaj

Apartament 3 camere zona centrala
11

Apartament 3 camere zona centrala

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA CENTRU PRIVELIȘTE PANORAMICĂ SPRE MUNTE 59.900 EURO NEGOCIABIL MCD Expert Imobiliare vă oferă spre achiziționare un apartament deosebit cu 3 camere, situat în zona centrală a Municipiului Piatra Neamț, la etajul 10 al unui imobil prevăzut cu lift de nouă generație, ...

832 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament de 2 camere in zona Berceni
4
9

Apartament de 2 camere in zona Berceni

Se ofera spre inchiriere apartament de 2 camere in zona Berceni Luica.Are o suprafata de 55mp decomandat.Are centrala termica proprie.Este la un etaj superior 6 11.Stb 102,229,116 sunt in fata blocului si Lidl la 500m.

55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu o camera in zona Dacia
3

Apartament cu o camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

28 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Cetatii
7

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Cetatii

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Timisoara, zona Cetatii. FOXFORT propune de inchiriat un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 7 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

64 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala pe 1 singur nivel de vanzare in Cristian judet Sibiu
10

Descoperiți o oportunitate unică de a vă transforma visul într-o realitate! Această casă individuală, situată în pitoreasca localitate Cristian, este un refugiu ideal pentru familiile care caută confort, spațiu și un stil de viață modern. Cu un preț competitiv, această proprietate recent ...

2347 EUR/m2 | 98 m2

Cristian, Sibiu