Promovat
Teren intravilan 500mp, zona Alba Micesti, cu utilitati
5

Teren intravilan 500mp, zona Alba Micesti, cu utilitati

INTERMEDIA Imobiliare va propune o parcela de Teren Intravilan in suprafata de 500 mp. cu deschidere la drum public de 25 m, in Alba Iulia,  Zona Alba-Micesti, zona de case! PUZ aprobat pentru construire casa individuala sau duplex! Utilitati: canalizare, apa, gaz, curent. internet(fibra). Strada ...

500 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Vand teren intravilan
8

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan, com Adunatii Copaceni, la 22 km de Bucuresti. SU 3.400 MP, toate utilitatile. Pretabil pt orice tip de constructie, sau ca investitie. Terenul se vinde intreg, neparcelat. Pozitie deosebita, intre vile, zona in plina dezvoltare. Relatii la telefon: .

3,400 m2

Darasti-Vlasca, Giurgiu

Promovat
Apartament cu 2 camere zona 1Mai
4
2

Apartament cu 2 camere zona 1Mai

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, mobilat decent, utilat complet, dispunand de o suprafata de 45mp.

45 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Berceni
4
5

Inchiriere apartament 2 camere zona Berceni

Propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere, situat in zona statiei de metrou Berceni. Aparatamentul este la prima inchiriere, complet mobilat si utilat. Suprafata: 48mp Etaj: 2

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro
11
1

Casa insiruita Giroc - living + 3 dormitoare - 155.000 Euro

Casa face parte dintr-un ansamblu de case înșiruite și este amplasată în Giroc, pe stradă asfaltată, în apropiere de magazine, școli și alte facilități de infrastructură. Imobilul este construit pe un teren de 114 mp și are o suprafață utilă de 86 mp, la care se adaugă curtea liberă și podul pentru ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
23

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp etajul 2. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu Kinetoterapie si sport 60 mp zona Turnisor
8

Spatiu Kinetoterapie si sport 60 mp zona Turnisor

Spatiu comercial de inchiriat, amenajat pentru activitati de kinetoterapie si sport de recuperare, dotat cu baie si vestiar, aflat in zona Turnisor, Sibiu, cartier Alma. Intreg spatiul are suprafata utila de 60 mp. Cladirea este de tip bloc cu regim de inaltime S+P+4E iar spatiul ...

60 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
12

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa 4 dormitoare și 2 livinguri
10

Casa 4 dormitoare și 2 livinguri

Vând casa demisol și parter compusa din 4 dormitoare, 2 livinguri, 2 bai, 2 holuri, terasa și debara, cu teren 1650 mp intravilan. Dispun de expertiza tehnică, intabulare, RLV-uri. Exista branșament electric, apa, iar gazele sunt la 2ml de limita de proprietate. Proprietatea se vinde cu autorizația de ...

304 EUR/m2 | 224 m2

Birsesti, Mihaesti, Valcea

Apartament Snagov ultracentral
10
5

Apartament Snagov ultracentral

Sunați la Snagov ultracentral cartier de vile construite după 1987, edificat 1999. Promenada Lac la 100m, pădure la 300m, Liceul Mihail Kogălniceanu la 200m , toate utilitățile și condițiile pentru a trăi în liniște și maximă siguranță. Se pot practica sporturi nautice, aveți loc pt barcă Spațiu ...

1031 EUR/m2 | 97 m2

Snagov, Ilfov

Apartament 3 camere, semidecomandat, etajul 1, Ultracentral-Arad
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Ultracentral, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1860, structura caramida, material ...

1144 EUR/m2 | 87 m2

Arad, Arad

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
11
6

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2000 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Teren  in  Barsanesti
5
5

Teren in Barsanesti

Teren de vânzare în com Bârsănești , strada principala Onești -Bacau cu intrare de la sosea,3915 mp ,negociabil telefon

3,915 m2

Onesti, Bacau

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan
3
150

garsoniera de inchiriat in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera , conf 2 ,recent renovata , clima , masina de spalat , zona Badea Cartan .Disponibil imediat . Suprafata utila este de 25 mp , etaj 4.

25 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Dacia - apartament cu 3 camere
18

Dacia - apartament cu 3 camere

Descriere Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 2 din 4. Locație excelentă zona Dacia, în apropiere de: Piață Bănci Magazine Școli Apartamentul este amenajat și dispune de: Geamuri termopan Podele Ușă metalică Baie cu vană Încălzire cu centrală proprie Balcon ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Duplex 3 camere - mobilata - GIARMATA Vii - 169.000 euro
17
4

Duplex 3 camere - mobilata - GIARMATA Vii - 169.000 euro

Se vinca duplex mobilat in Giarmata Vii , P+ pod mansardabil, cu o suprafata de 142mp si un teren de 375 mp in Dumbravita . Casa are 2 dormitioare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, debara , si se vinde mobilata. Pret : 169.000 euro

1190 EUR/m2 | 142 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro
7
2

Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexul Studentesc
5
69

Inchiriez apartament cu o camera in Complexul Studentesc, Barbu Iscovescu, aproape de restaurantul Dinar. Apartamentul are o suprafata utila de 30 mp si este situat la etajul 1. Prima inchiriere. Doar pe termen lung.

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament la cheie ultra finisat strada Horea
7
1

De vanzare apartament la cheie ultra finisat strada Horea

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 44 mp, zona Gara, Cluj-Napoca.  Avantaje majore ale acestui apartament:  • Apartament la cheie; • Zona foarte buna • Parter Inalt TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea ...

4159 EUR/m2 | 44 m2

Gara, Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz
20
3

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz. FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Sacalaz, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 535 mp. Anul constructiei este 2019, structura beton, material ...

1889 EUR/m2 | 159 m2

Sacalaz, Timis

Ap.1 camera - 37 mp+curte proprie 20 mp - BLOC NOU - Timisoara - 1 loc parcare inclus - 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Calea Buziasului. Apartamentul este la parter si dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

apartament  cu o camera de inchiriat zona Take Ionescu
3
107

apartament cu o camera de inchiriat zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat zona Take Ionescu, etajul 2 din 4 Apartamentul este recent renovat, in apropierea multor magazine 35 mp, loc de parcare inclus, apartamentul dispune si de balcon Recent renovat si cu centrala termica pe gaz

35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Ap.3 camere - 2 niveluri (scara interioara) - 83mp - bloc nou - mobilat si utilat - parcare inclusa
13

Apartamentul este situat intr-o zona noua, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de magazine, banci, scoli si alte puncte de interes. Zona beneficiaza de drum asfaltat, acces facil, iar imobilul este racordat la toate utilitatile. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai si balcon, ...

1542 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 73mp - 2 locuri de parcare - Bloc nou
11
2

Apartament 3 camere - 73mp - 2 locuri de parcare - Bloc nou

De vânzare, apartament spațios cu 3 camere (73,mp utili + balcon), situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-un bloc nou din cărămidă, prevazut cu lift. Finisat modern, apartamentul dispune de 2 băi (baie proprie în dormitorul matrimonial cu dressing), încălzire în pardoseală cu centrală proprie ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea