Promovat
ID 620 DE ÎNCHIRIAT: 2 locații Ddisponibile | Zona Vest
20

ID 620 DE ÎNCHIRIAT: 2 locații Ddisponibile | Zona Vest

Căutați o soluție de cazare confortabilă, complet utilată și gata de utilizare în Tulcea? LUX Imobiliare vă propune spre închiriere două unități locative similare, situate în zona de Vest a orașului, perfecte pentru personal în delegație sau familii. Principalele avantaje: - Capacitate flexibilă: fiecare ...

55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului
5
54

Garsoniera de inchiriat in zona Lujerului

Inchiriez garsoniera in zona Lujerului cu o suprafata de doar 30mp situat la etajul 3.Puncte de reper Carrefour Lujerului,Calif.Distanta pana la metrou 10 minute de mers pe jos.

30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Nicolae Grigorescu
6
70

Apartament 2 camere zona Nicolae Grigorescu

Nicolae Grigorescu, metrou, apartament 2 camere, decomandat, la 3 minute de metrou N. Grigorescu si de piata, etaj 2, 50mp2. Mobilat si utilat (aragaz, figider, masina de spalat, aer conditionat), proaspat zugravit.

50 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - Parter inalt - Zona Soarelui - 51 mp utili - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.3 camere - 2 niveluri (scara interioara) - 83mp - bloc nou - mobilat si utilat - parcare inclusa
13

Apartamentul este situat intr-o zona noua, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de magazine, banci, scoli si alte puncte de interes. Zona beneficiaza de drum asfaltat, acces facil, iar imobilul este racordat la toate utilitatile. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai si balcon, ...

1542 EUR/m2 | 83 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de Vanzare, Decomandat, Micalaca, 2 Balcoane, Comision 0%
10

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, Micalaca, 58 mp utili, 2 Balcoane, Centrala proprie, Comision 0% FOXFORT propune de vanzare un apartament ideal pentru locuire sau investitie. Apartament 2 camere, decomandat, situat in Arad, zona Micalaca, aflat la etaj intermediar 3 din 4 etaje. Anul constructiei ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Micalaca, Arad, Arad

Apartament 54 mpu 2 camere balcon etaj 3 parcare Doamna Stanca Sibiu
12
1

COMISION 0% LA ACHIZITIE !! Este vorba despre un apartament de vanzare cu 2 camere decomandate situat intr-un imobil construit in anul 2023 si finalizat in anul 2025 cu o atentie sporita pana si la cele mai mici detalii, situat la etajul 3, insumand o suprafata utila de 54 mp si un balcon privat de ...

2185 EUR/m2 | 54 m2

Sibiu, Sibiu

Ap.2 camere - mobilat si utilat - 390 Euro
10

Ap.2 camere - mobilat si utilat - 390 Euro

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, tip open-space, situat într-un ansamblu rezidențial nou, cu acces securizat prin barieră, la intrarea în localitatea Giroc. Apartamentul are o suprafață utilă de 47 mp și este compartimentat astfel: hol de acces, bucătărie și living open-space cu ieșire ...

47 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Centrala cu centrala proprie
3
154

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala cu centrala proprie

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 82.000 Euro - parcare inclusa
11
3

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
101

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament
9

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament cu 2 camere in bloc nou,ultracentral,cu acces rapid catre principalele puncte de interes din oras-Palas,Mitropolie,zona centrala. Apartamentul este la prima inchiriere si dispune de: -incalzire in pardoseala -aer conditionat -tehnologii smart home -mobilier lemn masiv -electrocasnice ...

55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere - BLOC NOU - 1 loc de parcare inclus - 86.000 euro (TVA inclus)
18

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul are o soprafata utila de 53 mp utili + balcon 8 mp, este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, living cu ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa insiruita Chisoda - drum asfaltat - 4 camere - 90mp - 148.900 Euro
7
3

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Casa individuala de vanzare cu 5 camere si teren de 2543 mp - Izvin
15
1

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Izvin, zona Vest. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + etaj, situata in Izvin, zona Vest, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 190 mp si teren 2543 mp. Anul constructiei este 2009, structura ...

1158 EUR/m2 | 190 m2

Izvin, Timis

Promovat
Apartament 66 mpu 3 camere 2 bai balcon 10 mp etaj 2 Doamna Stanca
11
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare; • Locatie ferita de aglomeratie. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Doamna Stanca, ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

Sibiu, Sibiu

Ap. 2 camere - DECOMANDAT - mobilat si utilat complet - bloc nou - parcare inclusa
11

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 3, într-un bloc nou, amplasat la intrarea în localitatea Giroc, în apropiere de mijloace de transport în comun, hipermarketuri, sală de fitness, farmacii, bănci și alte puncte de interes, toate aflate la mai puțin de ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Garii
3
177

De inchiriat garsoniera in zona Garii

ofer spre inchiriere garsoniera, la etajul 3, cu o suprafata de 22 mp. Bloc izolat, cu acoperis. Aceasta a fost recent renovata si este complet mobilata si utilata, TV, masina spalat, plita electrica, frigider. Este foarte aproape de mijloacele de transport. Consumurile sunt mici.

22 m2

Garii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vând livadă pe rod, teren împrejmuit
11
2

Vând livadă pe rod, teren împrejmuit

Vând livadă pe rod în suprafață de aprox 1.25 ha, pe un teren în suprafață de 1.5 ha (50 300 ml) împrejmuit cu gard plasă (700 ml) pe stâlpi metalici la o distanță de 2 m, (cu tablă zincată 2x0,5m îngopată 20 cm la baza gardului ) Terenul e situat în imediata vecinătate a intravilanului localității ((lipit ...

Gheorghe Lazar, Ialomita

Casa in triplex- 3 dormitoare +living +birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
164

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere garsoniera cu 21 mp, la etajul 2, complet utilata si cu bucatarie separat!

21 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea