Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2cam NOU –Subcetate City 2| 60 mp | FINALIZAT
13

Apartament 2cam NOU –Subcetate City 2| 60 mp | FINALIZAT

Apartament 2 camere | Subcetate City 2 – Sânpetru, Brașov | Incalzire in pardoseala Descoperă un apartament de 2 camere care îmbină armonios confortul modern cu funcționalitatea inteligentă, situat în ansamblul rezidențial Subcetate City 2 din Sânpetru — o zonă apreciată pentru liniște, aer curat și ...

1783 EUR/m2 | 60 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Baza de recepție și depozitare cereale | 880tone capacitate totala(4 celule)
13

Va propunem spre vanzare baza moderna de receptie si depozitare cereale, construita in anul 2021, ideala pentru activitati de colectare, procesare si distributie cereale, situata intr-o zona cu acces direct la autostrada, facilitand transportul rapid si eficient. Caracteristici generale: Pret: 329.000 ...

1208 EUR/m2 | 240 m2

Petresti, Dambovita

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
garsoniera  zona Alexandru Obregia
4
73

garsoniera zona Alexandru Obregia

Oferim garsoniera, zona Alexandru Obregia, suprafata de 28mp2, etaj 2, curata, recent renovata,mobilata si utilata,aer conditionat,confort,bloc si zona linistita, stradal,in apropiere de piata,centre comerciale.

28 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Padure de vanzare
5
19

Padure de vanzare

Vand padure 25000 mp (1500 mp intravilan si 23500 mp extravilan), situata in Vladesti, la 7 km de centrul orasului Rm. Valcea. Suprafata de 1500 mp este pretabila pt constructie pensiune existand in imediata vecinatate pensiuni. Pret 45000 eur.

Vladesti, Valcea

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro
11
2

Ap.2 camere - langa Eso - Bloc nou - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
91

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2 din 5, cu centrala proprie, complet utilat! Contract minim pe un an!

35 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
5

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
361

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere 2 camere in zona Circumvalatiunii cu o suprafata de 48 mp, utilat complet, apartamenul se afla la etajul 2.

48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0% Spatiu Birouri si Depozitare de inchiriat 90m zona Negoiu
5

Cauti un spatiu birou sau de depozitare de inchiriat pentru afacerea ta in orasul Fagaras? Cauti un spatiu birou modern cu toate utilitatile necesare? TABOO Imobiliare iti propune acest spatiu birou si de depozitare de inchiriat in zona Negoiu, Fagaras.  Spatiul se afla la Parter intr-un imobil ...

90 m2

Fagaras, Brasov

Casa - 5 camere - 100 mp - 155.000 euro
19
2

Casa - 5 camere - 100 mp - 155.000 euro

Se ofera spre vanzare o casa dintr-un triplex situata pe Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Locuinta este compartimentata astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro
10
3

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - 92.000 Euro

Apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Giroc si Timisoara, intr o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala, si statii ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vânzare apartamente 3 camere, zonă centrală, strada Nicolae Bălcescu
10
1

Vânzare – Apartament 3 camere – Strada Nicolae Bălcescu – Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în Târgu Jiu, strada Nicolae Bălcescu, într-o zonă centrală, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este poziționat ...

1903 EUR/m2 | 62 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
310

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc cu o suprafata de 55 mp la etajul 2, cu centrala proprie, modern mobilat si utilat cu electrocasnice noi!

55 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Ap.2 camere - bloc nou (finalizat)  - parcare inclusa
11
3

Ap.2 camere - bloc nou (finalizat) - parcare inclusa

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, tip open space, avand o suprafata utila de 53 mp, situat intr-un imobil nou, recent intabulat, construit integral din caramida. Compartimentarea este practica si bine gandita, fiind alcatuita din hol de acces, baie, living cu bucatarie open space ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare, Jud.Valcea, Comuna Livezi
10
53

Casa de vanzare, Jud.Valcea, Comuna Livezi

Casa de vanzare, Jud. Valcea, Comuna Livezi Utilitati:Curent Casa are 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 hol in froma L, 1 beci,1 debara Terenul are 1500 mp, casa are 100 mp din care 92 mp utili. Casa este neutilata si nelocuita. Ma puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: plus trei patru sase ...