Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre inchiriere spatiu central
5

Ofer spre inchiriere spatiu central

Ofer spre închiriere spațiu situat la demisol, în centrul orașului Arad, zona Piața Avram Iancu. Spațiul are o suprafață utilă de aproximativ 70 mp și a fost recent renovat integral, având un aspect modern, cu finisaje de calitate, iluminat gândit pt confort vizual și productivitate, precum și sistem ...

70 m2

Arad, Arad

Promovat
NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană
17

NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană

Sunteți în căutarea unui apartament nou, sa fie într-un bloc nou, cu regim de înălțime mic și sa fiți primii care sa îl folosiți? Dacă da, iata ce va propun: În renumitul cartier Tractorul, pe strada Tiberiu Eremia va propun pentru achiziție un apartament nou marca "ROKMAN", un dezvoltator de renume ...

2467 EUR/m2 | 54 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Casa individuala Giarmata
10
1

Casa individuala Giarmata

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa situata in Giarmata, cu structura metalica. Casa individuala, cu 115 mp utili, este construita pe un teren cu suprafata de 631 mp, in zona noua din Giarmata. Compartimentare parter: -hol de acces; -dormitor; -bucatarie; -camera tehnica; -baie; -living ...

1304 EUR/m2 | 115 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Garsonieră modernă de vânzare
7

Garsonieră modernă de vânzare

Prime Imobiliare ADS va propune spre vânzare o garsonieră decomandată, situată în cartierul Craiovița, la etajul 3 din 10, într-un bloc curat, liniștit și bine întreținut, prevăzut cu interfon pentru acces securizat. Locuința are o suprafață de 35 mp și beneficiază de îmbunătățiri precum: • centrală ...

2086 EUR/m2 | 35 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Elisabetin
5
6

Apartament 2 camere in zona Elisabetin

Oferim apartament cu 2 camere in zona Elisabetin langa piata Crucii, 52 m2, la etajul 2 zona linistita. Este complet mobilat si utilat, decomandat, foarte spatios.

Elisabetin, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
42

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung ,disponibil imediat situat la et 1 in zona Iulius Mall. Complet mobilat si utilat , apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 28 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere în zona Colentina
5
8

Apartament cu 2 camere în zona Colentina

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Colentina, situat în apropiere de parcul Colentina, metrou și supermarketuri. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 4. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

50 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
6
107

Inchiriez apartament cu o camera la parter , 32 mp. Apartamentul este mobilat si dotat modern, are CT proprie si poate fi ocupat imediat. Inchirierea se face pe cel putin 1 an.

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Avantgarden
3
33

Garsoniera de inchiriat in zona Avantgarden

Garsonieră de închiriat în Avantgarden, 34 mp, etaj 3din 6, bloc nou. Dotări moderne, aproape de zone comerciale și spații verzi. Disponibilă imediat.

34 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Garii de Nord
4
10

Apartament cu 2 camere in zona Garii de Nord din Timisoara . Imobilul este situat foarte aproape de centrul orasului (12 minute de mers pe jos), 5 minute fata de Nokia Business Center, 2 minute fata de Gara de Nord, 2 minute fata de statia de mijloace de transport in comun si statia de taxiuri. Se afla ...

58 m2

Gara%252bde%252bNord, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Va prezentam spre inchirere un apartament cu o camera in zona Sagului, Bd. Liviu Rebreanu, situat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 34 mp,utilata si mobilata cu tot ce este nevoie. Zona in care este situata garsoniera este una linistita, cu acces facil la mijloace de transport in comun,la magazine,farmacii,banci,dar ...

34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsonieră  Zona Brâncoveanu
3

Garsonieră Zona Brâncoveanu

Garsonieră de închiriat Zona Brâncoveanu Suprafață: 33mp | Etaj: 5 | Preț: 350 lună Beneficii: Loc de parcare inclus Contract ANAF Aproape de stațiile de metrou Brâncoveanu și Piața Sudului Ideală pentru: Tineri profesioniști, cupluri, sau orice persoană care își dorește un spațiu confortabil ...

33 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

apartament cu o camera Circumvalatiunii
6
6

apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare langa Baza Sportiva Gheorgheni
8

Apartament 2 camere de vanzare, 72 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.       Apartamentul se afla intr-o zona inconjurata de spatii verzi intr-un bloc nou, cu acees rapid la facilitatile urbane. La parter se afla spatii comerciale, iar in afara blocului se pot gasi locuri de joaca ...

3610 EUR/m2 | 72 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Se vine casa in oras
1

Se vine casa in oras

Vând casă în oraș, strada Anton Pann ( între clădirea loteriei și Vechia Roma). Casa are două intrări ,stil duplex, are 3 camere plus mansarda, doua bai,doua bucătării. Terenul cu tot cu casa măsoară 470 m.patrati.Casa necesita îmbunătățiri. Pentru mai multe relații puteți să mă sunați la Nr. . Preț: ...

532 EUR/m2 | 470 m2

Vaslui, Vaslui

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Unirii
7
256

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Unirii

Oferim spre inchiriere 2 camere, Zona PIATA UNIRII, decomandat, suprafata 60 mp., an constructie 1989, imobilul este utilat si mobilat in stare foarte buna, centrala gaz proprie, zona pietonala. Cheltuieli lunare foarte mici, amenajari: gresie, faianta, parchet.