Promovat
Casa 2 camere de vanzare Calea Sagului, Timisoara, curte comuna
14

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa cu 2 camere, situata in Timis, Timisoara, zona Calea Sagului. Imobilul este amplasat la curte comuna si dispune de o suprafata utila de 65 mp, fiind construit pe un teren aferent de 131 mp. Compartimentare: • Bucatarie • 2 dormitoare • Baie Confortul ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vânzare
12
1

Duplex de vânzare

Localizată într-o zonă liniștită și foarte căutată, la doar câteva minute de Târgu Mureș, această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru o familie modernă care dorește confort, spațiu și acces rapid către oraș. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 90 mp Suprafață teren: 250 mp Terasă generoasă: ...

1111 EUR/m2 | 90 m2

Santana de Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere - bloc nou - finalizat - Timisoara Nord - 110.000 euro
20
2

Apartamentul are 2 camere, cu suprafata utila de 52 mp +terasa 3 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt inclusesi 1 loc de parcare. Pret ...

2212 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Soarelui, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 66 mp. Compartimentare: - Hol de ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere - luminos si spatios - etaj 1 - Piata Schiller
13

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 72 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Daca iti doresti o locuinta cocheta si spatioasa, care dispune de o compartimentare optima si care este amplasata in centrul Sibiului, la doar 100 m distanta de Piata Mare, atunci acest apartament poate fi potrivit pentru ...

2292 EUR/m2 | 72 m2

Sibiu, Sibiu

Inchiriere garsoniera Obor
3
16

Inchiriere garsoniera Obor

Garsoniera de inchiriat zona Metrou Obor, etaj 7 12, vedere pe spate , bloc curat si civilizat cu 2 lifturi, mobilata si utilata. Pasaj Obor, acces facil catre multiple mijloace de transport in comun. Suprafata 36mp2

36 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Tei
4
39

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Oferim spre inchiriere garsoniera spatioasa, situata pe Bulevardul Ghica Tei , cu o suprafata de 30 mp. Garsoniera este complet mobilata si utilata, ideala pentru o persoana sau un cuplu. Se afla intr-un bloc curat si linistit, cu acces facil catre mijloace de transport, magazine, parcuri si institutii ...

36 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere Ozana
5
19

Inchiriere apartament 2 camere Ozana

Se ofera spre inchiriere 2 camere in zona Ozana, sector 3, Bucuresti, la 10-12 min de mers pe jos fata de statia de metrou 1 Decembrie. Apartamentul este complet utilat si mobilat.Are o suprafata de 50mp si este situat la etajul 5.I

50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat garsoniera zona  Complexul Studentesc
3
21

De inchiriat garsoniera zona Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera zona Complex Studentesc, mobilata si utilata, centrala proprie,aer conditionat. Garsoniera se inchiriaza pe termen lung. Are o suprafata de 33mp si este la etajul 5 al blocului. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat!!

33 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei
3
31

Garsoniera de inchiriat in zona Drumul Taberei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Drumul Taberei in apropiere de Plaza Mall , situata la etajul 5 cu o suprafata de 34 mp , situata in apropierea mijloacelor de transport Va asteptam la o vizionare!

34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

26 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Teren extravilan de vanzare
3

Teren extravilan de vanzare

Teren extravilan de vanzare ndash; 2000 mp ndash; la drum principal ndash; inainte de intrare in Jelna Se ofera spre vanzare teren extravilan, conform pozelor, situat inainte de intrarea in localitatea Jelna, pe partea stanga, judetul Bistrita-Nasaud, cu deschidere la drumul principal. Suprafata totala: ...

2,000 m2

Jelna, Bistrita-Nasaud

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
12

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Sagului, aproape de Unicarm. Se inchiriaza pentru o singura persoana sau cuplu. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire de la oras, cheltuilele sunt totusi ieftine. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera in zona Grozavesti
4
88

inchiriere garsoniera in zona Grozavesti

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Grozavesti aproape de metrou la 3-4 minute distanta,are o suprafata de 45mp situata la etajul 3 6,mobilata si utilata modern,aproape si de centre comerciale,alte mijloace de transport si multe altele,loc de parcare inclus,sunati-ma pentru mai multe detalii!

45 m2

Grozavesti, Sector 1, Bucuresti

Duplex 5 camere cu toate utilitatile - Mosnita Noua
18

Duplex 5 camere cu toate utilitatile - Mosnita Noua

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situat in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 308 mp. Anul constructiei este 2026, structura din beton ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

apartament de 3 camere de inchiriat zona Militari
5
33

apartament de 3 camere de inchiriat zona Militari

Ofer spre inchiriere apartament cu trei camere complet utilat si mobilat. Apartamentul dispune de o suprafata totala de 70 mp situat la etajul 4. Apartamentul se afla in apropiere de Christian Tour Militari.

70 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

teren INTRAVILAN 540 MP IN CIHEI la 200 metri de  soseaua principala asfaltata inel 2
4
4

teren INTRAVILAN 540 MP IN CIHEI la 200 metri de soseaua principala asfaltata inel 2

OCAZIE teren Iintravilan 540 mp situat in CIHEI zona NESU foarte aproape de inelul 2 drum asfaltat la 200 metri ,terenul are PUD si PUZ srtrada predata la primarie utilitati la 150 metri zona foarte frumoasa acces foarte rapid din drumul expres inel .Persoana fizica toate actele la zi.Nu doresc colaborare ...

540 m2

Cihei, Bihor

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
77

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Olimpia-Stadion
3
20

De inchiriat apartament cu o camera zona Olimpia-Stadion

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera. Apartamentul este in zona Olimpia, aproape de Complex, Carrefour, statii de tramvai si chiar facultati. El se inchiriaza complet mobilat si utilat. Suprafata utila este de 29mp, iar el se afla la etajul 6(bloc cu lift). Se accepta si animale de companie ...

29 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata in zona Dristor
6
14

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata situata la etajul 3 , cu o suprafata utila de 35mp.Puncte de reper: Parcul Ior,metrou la 5 minute .

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Bogdanestilor
5
14

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Bogdanestilor

Oferim spre inchiriere un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 5 10 intr-un bloc cu lift din zona Calea Bogdanestilor. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 48mp. Apartamentul se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun