Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in bloc cu curte  zona Turnisor
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in bloc cu curte zona Turnisor

Apartament 2 camere de vanzare in bloc cu curte, semidecomandat, 47 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Zona ferita de aglomeratie; • Pretabil investitie sigura; • Imobil cu curte; • Scoli in apropiere; • Apartamentul este pe un singur nivel; •  ...

1564 EUR/m2 | 47 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vând teren 1.111 mp în Sohodol, Râșnov   la 5 minute de Castelul Bran, panoramă deschisă către Munți
9
1

Vând teren 1.111 mp în Sohodol, Râșnov la 5 minute de Castelul Bran, panoramă deschisă către Munți

Proprietate intabulată, situată în extravilanul orașului Râșnov, în zona toponimică Mesteceni , în partea stângă a drumului ce face legătura între Tohanul Nou și satul Sohodol. Vecinătate imediată cu zona Heaven Camping Resort Bran . Dimensiuni și formă Suprafață: 1.111 mp Deschidere: 19,18 m (deschidere ...

1,111 m2

Sohodol, Brasov

Promovat
VAND MANSARDA CINEFILULUI
9
2

VAND MANSARDA CINEFILULUI

NEMAIVĂZUT! NEMAIAUZIT! Intrii în Europa și urci la mansardă. Mai vezi un film, Mai faci un film, Avem și sursă de Pelin, Ca să-ți trăiești viața din plin! Te-aștept la o „degustare” sau măcar vizionare ;)

1662 EUR/m2 | 39 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Duplex 146 mp, Roka- Nerva Traian
20
4

Duplex 146 mp, Roka- Nerva Traian

Roka Residence Nerva Traian va propune spre vanzare un apartament cu 5 camere de tip duplex, situat in inima Bucurestiului, intr-o zona rezidentiala centrala. Duplexul este disponibil la etajul 11 12, cu o suprafata utila de 146 mp. compus din 4 dormitoare, 4 bai, 3 balcoane, debara, scara interioara. Imobilul ...

3219 EUR/m2 | 146 m2

Timpuri%252bNoi, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Inchirez apartament cu 2 camere
5
8

Inchirez apartament cu 2 camere

Inchiriez apartament cu doua camere in Tudor, strada Moldovei. Apartamentul se afla intr o zona linistita, aproape de magazine, dotat cu centrala termica proprie si termopane. Este mobilat si utilat.

37 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere pretabil spatiu comercial in Orasul de Jos
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil spatiu comercial • Pretabil regim hotelier • 2 bai • pivnita • intrare direct din strada intr-una din camere • 2 intrari distincte TABOO ...

3356 EUR/m2 | 59 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town
4
134

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town

Inchiriere apartament confort 1 situat in zona Iulius Town. Apartamentul are 2 camere decomandate si toate dependintele, este complet si modern mobilat . Este dotat cu toate utilitatile : centrala termica proprie , masina spalat, aspirator, frigider, cuptor microunde, filtru de cafea, etc. Apartamentul ...

56 m2

MALL, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in Dumbravita
20

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94,4 mp si teren de 402 mp. Anul constructiei este ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Casa veche in Cetariu
4
5

Casa veche in Cetariu

Vând casa veche renovabila in comuna Cetariu,14 km de la Oradea, situată într-o zonă liniștită cu un teren de 2117 mp.Mai multe informații la tel. .

1000 EUR/m2 | 50 m2

Cetariu, Bihor

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea