Promovat
Duplex, 130mp utili, 250mp teren, 4 Camere, Constructie Noua -Giarmata
17

ID: P1232 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 130mp utili, 250mp teren, constructie 2022. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata utila ...

1261 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat Pitesti
7
108

Garsoniera de inchiriat Pitesti

Închiriez garsonieră in Prundu la curte, mobilată și utilată. 1 băiat750 RON chirie

28 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casă de vânzare în Localitatea Unirea
20
3

Casă de vânzare în Localitatea Unirea

Casă individuală de vânzare în Localitatea Unirea – teren generos, multiple facilități Ven Imobiliare Bistrița vă propune spre vânzare o proprietate completă, situată în Localitatea Unirea, pe teren extravilan, ideală pentru cei care își doresc confort, intimitate și spațiu, departe de agitația urbană. ...

1900 EUR/m2 | 100 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Promovat
Spatiu de inchiriat
4
1

Spatiu de inchiriat

Ofer spre inchiriere spatiu comercial cu suprafata de 47 mp, situat intr-o zona accesibila. Spatiul este recent renovat si pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Dispune de: - grup sanitar propriu - aer conditionat - centrala termica - curent electric 220 V si 380 V - sistem de supraveghere ...

47 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriem apartament 3 camere Lujerului
7
18

Inchiriem apartament 3 camere Lujerului

Va propunem spre inchiriere un apartament de 3 camere, in Lujerului, situat la etajul 3 intr-un imobil care se intinde pe 4 etaje. Acest apartament spatios si luminos, complet mobilat si utilat modern, este echipat cu centrala proprie si se afla intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de ...

70 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova
6
56

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova

Oferim spre vanzare 2 camere, situat in zona Rahova, semidecomandat, suprafata de 38 mp2, situat la etajul 1 intr-un imobil izolat in 2018. Acces linie RATB 117, magazine alimentare Profi si Kafland 1 statei de autobuz distanta. Destul de aproape Piata Rahova - Cartier Rahova.

1053 EUR/m2 | 38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat  in zona Piata Alba Iulia
3
35

Garsoniera de inchiriat in zona Piata Alba Iulia

Oferim spre inchiriere o garsoniera cocheta , in Piata Alba Iulia , mobilata si utilata. Se afla la etajul 5 10.Suprafata utila 32mp. Garsoniera beneficiaza de o priveliste frumoasa si ofera toate conditiile unei locuinte comode. Mai multe detalii la telefon.

32 m2

Piata%252bAlba%252bIulia, Sector 3, Bucuresti

inchiriere apartament 2 camere zona Aradului
4

inchiriere apartament 2 camere zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Aradului , suprafata 48 mp , etaj 1 . Imobilul este complet mobilat si utilat . Disponibil oricand !

48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De Inchiriat garsoniera in Complexul Studentesc
3
464

De Inchiriat garsoniera in Complexul Studentesc

inchiriez garsoniera in Complexul studentesc, in spatele hotelului Check Inn, 30mp, et2 2, utilat.

30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, ...

1836 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

casa in berca . necesita renovare
2
9

casa in berca . necesita renovare

se vinde casa in berca necesita renovare !! constructie din caramida 3 camere, 1 debara, 1 hol direct propietar ( fara probleme juridice ) acte disponibile imediat gaze apa curent curtea dispune de un mic beci si o mica fosa septica 459 metri patrati constructia 77 mp + 31 mp anexa casa este ...

278 EUR/m2 | 108 m2

Berca, Buzau

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare
6
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in centrul orasului DETA

163 EUR/m2 | 400 m2

Central, Deta, Timis

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu o camera in zona Bucovina
3

Apartament cu o camera in zona Bucovina

Oferim sper inchiriere un apartament cu 1 camera zona Bucovina, etajul 1, Suprafata 26 mp

26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

 inchiriere garsoniera in zona Tineretului aproape de metrou
4
39

inchiriere garsoniera in zona Tineretului aproape de metrou

Inchiriez garsoniera in zona Tineretului vis a vis de Parculetul Trestiana .Garsoniera este mobilata si utilata ,dispune de o suprafata de 33mp,etaj 2.

33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Ap modern  bloc nou 2 cam cu loc parcare auto inclus
6
2

Ap modern bloc nou 2 cam cu loc parcare auto inclus

Un apartament foarte ingrijit situat in zona facultate de Medicina, bloc nou construit cu loc parcare auto in curte, apartamentul dispune de finisari moderne construit in anul 2019 compus din living openspace cu bucataria, dormitor, baie, balcon mare, apartamentul dispune de finisari moderne, centrala ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Arad, Arad

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni strada Lacramioarelor - 42.000 Euro - renovata martie 2026
10
16

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni - 42.000 euro. Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gheorgheni, strada Lacramioarelor, situata pe mijlocul palierului, orientare Sud. Garsoniera este compusa din camera + baie si are o suprafata de 11 mp, parter. Cheltuieli de intretinere foarte mici. Ideal ...

3818 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

De inchiriat apartament cu o camera zona Aradului
3
38

De inchiriat apartament cu o camera zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung ,disponibil imediat situat la et 1 in zona Iulius Mall. Complet mobilat si utilat , apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 28 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Manastur Chirie Cluj Napoca Chirii Cluj Inchiriez Apartament Manastur
10
22

430 euro - Apartament 2 camere decomandate Manastur - Centrala proprie - Balcon. Se accepta fumatul in apartament ( doar in bucatarie balcon ). Va oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in cartierul Manastur , strada Aleea Brates, aproape de statii, magazine, parcuri, banci, etc Apartamentul ...

48 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui
4
221

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriez apartament zona Soarelui 50mp, etaj 2 cu centrala proprie si loc de parcare inclus, de preferabil o familie cu maxim 2 copii sau cuplu !